2

GKS Tychy

1

• Piłkarze bawią się z kibicami, którzy dziękują za walkę do końca. Za dzisiejszą relację dziękuje Adam Kamiński, do usłyszenia!

• Arka wygrywa trzeci mecz z rzędu po golach Surdykowskiego i Marcusa da Silvy! Z trybun "Que sera sera, Areczka 3 punkty ma!". Trzeba przyznać, że był to dobry mecz w wykonaniu Gdynian, GKS prawie nie istniał. Kibicowsko również było na co popatrzeć i czego posłuchać.

• Koniec meczu! Arka wygrywa 2:1!

• Pruchnik za mocno wypuścił piłkę i ta wylądowała na aucie.

• Dziwna zmiana, Bukowca zastępuje Zunić. Nie było szkoda na to czasu?

• Arka gra już na czas, Kuklis wywalczył faul w środku pola.

• Szromnik łapie piłkę i jeszcze jest faulowany.

• Sędzia dolicza 3 minuty do czasu gry.

• Bąk został potrojony przez graczy Arki i stracił piłkę.

• Babiarz dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale piąstkuje Szromnik.

• Brzuzy mijając zawodnika GKS dotknął piłkę ręką i obejrzał żólty kartonik, rzut wolny dla GKS.

• Zwoliński otrzymuje swoją szansę, zastępując Surdykowskiego, który drepcząc idzie do linii bocznej.

• Babiarz z rzutu wolnego, ale wybijają wszystko obrońcy Arki.

• Ależ się zakotłowało w polu karnym Arki po błędzie Sobieraja, który na siłę chciał przyjmować, rzut rożny dla gości.

• Ależ było blisko! Radzewicz zszedł z prawej strony do środka, oddał strzał, który odbił się od obrońcy, a Misztal z trudem go obronił!

• Dwa słabe dośrodkowania Radzewicza przy tym rzucie wolnym, piłkę mają goście.

• Kontra Arki, Brzuzy prostopadle do Surdykowskiego, a ten w pojedynku z obrońcą wywalczył rzut rożny.

• Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego tym razem wybite idealnie.

• Dośrodkowywał Babiarz, pomylił się Jarza, a sytuację uratował Sobieraj, mamy drugi róg.

• Rzut rożny dla gości po interwencji Radzewicza.

• Tyszanie nie zagrali fair play i nie oddali Arce piłki przy kontuzji jednego z zawodników.

• Marcusa da Silvę zastępuje Paweł Brzuzy.

• Rzut wolny dla GKS Tychy z lewej strony, piłka mocno strzelona w pole karne a z metra wbija ją do siatki Mańka. Będzie ciekawie!

• GOOOOOOOOOOOL! Goście łapią kontakt! 1:2 po strzale Mańki.

• Żółta kartka dla Krajanowskiego, który położył się przed zawodnikiem GKS czym spowodował jego upadek blisko pola karnego Arki.

• Marcus powalczył o piłkę w polu karnym... leżąc, ale po chwili stracił ją Kuklis.

• Dośrodkowanie zawodnika GKS z lewej strony, ale pewnie piłkę wybija Krajanowski.

• Kolejny rzut wolny dla gości, tym razem na lewej stronie. Długie dośrodkowanie i świetna interwencja Tomasika, który nabija jeszcze gracza GKS i od bramki zacznie Szromnik.

• Ruszył prawą stroną Marcus da Silva, ale jego dośrodkowanie po ziemi kierowane do Radzewicza przeciął obrońca.

• Akcja Arki, Radzewicz nie złapał piłki i od bramki Misztal.

• Rzut wolny dla gości, dośrodkowywał, Bąk, ale wyszedł mu strzał który mógł zaskoczyć Szromnika. Piłka ląduje jednak na górnej siatce.

• Tak się bawią kibice Arki Gdynia powiewając dzielnicowymi flagami. "Gdyńska Arka aeaeao!"

• Na trybunach dzisiaj 3512 widzów + 310 gości.

• A z kolei za Chomiuka melduje się na boisku Szczęsny.

• Za Rockiego wchodzi Folc.

• Goście przygotowują dwie zmiany.

• Pierwsza zmiana w meczu, zmęczonego Szwocha zastępuje Rzuchowski. Dobry występ środkowego pomocnika Arki.

• Chomiuk dośrodkowuje... w trybuny.

• Pomylił się Sobieraj, ale dośrodkowanie z prawej strony trafia do nikogo.

• Znakomite uderzenie Surdykowskiego, który dopadł do piłki bo zablokowanym strzale Kuklisa i wewnętrzną częścią stopy uderzył po długim rogu! Co za bramka! Trzecia w trzecim kolejnym meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0! Ależ uderzenie Surdykowskiego!

• Dobra interwencja Jarzębowskiego, który niczym ściana zatrzymuje Babiarza.

• Misztal złapał piłkę, chciał wznowić grę dalekim wykopem, ale wybił w aut.

• Goście próbują grać długą piłką, na nic się to zdaje, gdyż piłkę łapie Szromnik.

• Dobre uderzenie po kombinacyjnie rozegranym rzucie wolnym, Pruchnik był bliski szczęścia.

• Faul na Surdykowskim blisko pola karnego i ukarany Kopczyk.

• W pole karne dośrodkowywał Kuklis, a Kopczyk chciał przyjąć piłkę, zrobił to na tyle nieudolnie, że ta odbiła mu się od ręki. Marcus pewnie uderzył w środek i mamy 1:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marcus pewnie wykorzystuje karnego!

• Rzut karny dla Arki! Ręką zagrywał Kopczyk!

• Drugą połowę rozpoczęli gospodarze!

• Spiker podaje, że Lech jest nowym liderem Ekstraklasy, a z Górki głośne "Kolejorz!"

• Na boisku już obie ekipy. Goście witani gwizdami, a Arka jeszcze zalicza szybką rozgrzewkę.

• To była dobra połowa w wykonaniu gospodarzy. Wysoki pressing pod którym gubili się goście. Przez niemal 30 minut GKS Tychy nie wychodził z własnej połowy. Brakuje tylko strzałów i sytuacji bramkowych, oby w drugiej połowie było lepiej. Zapraszamy za 15 minut!

• Koniec I połowy. Do przerwy 0:0.

• Ależ podłączył się ofensywnie Jarzębowski, zagrał do Kuklisa, ten oddał mu piłkę znowu. Obrońca Arki wystawił ją na strzał Radzewiczowi, ale obrońca go zablokował. Poprawka Tomasika, zahaczyła o dach stadionu.

• No cóż, Tomasik chciał fałszem przegrać piłkę na prawo da Radzewicza, ale wybił ją prosto... w trybuny.

• Była szansa dla GKS, goście wychodzili dwa na dwa, ale Bąk pod polem karnym Arki się zamotał i za darmo oddał piłkę.

• Przedzierał się lewą stroną Tomasik, ale otoczony obrońcami stracił piłkę.

• Rocki z połowy boiska zagrał długą piłkę na prawe skrzydło, chciał ją przeciąć Sobieraj, ale się pomylił. Bez konsekwencji bo piłka ląduje w rękach Szromnika.

• Znakomicie popędził prawą stroną Radzewicz, po czym zszedł do środka i oddał strzał, który pewnie złapał Misztal.

• Wzmaga się doping gdy do piłki podchodzi Radzewicz, jednak jego dośrodkowanie na krótki słupek wybijają obrońcy.

• Rzut wolny dla Arki, do piłki podchodzi Radzewicz. Ostatecznie bez pożytku, ale wciąż przy piłce Arka. Marcus da Silva faulowany na wysokości pola karnego GKS.

• Znowu znakomity powrót Pruchnika, wyłuskał piłkę spod nóg napastnika.

• Kibice GKS krzyczą: "Zaraz strzelimy", chyba się na to nie zanosi, gdyż do tej pory mieli dwie akcje, a w tym zablokowany strzał. Arka dzisiaj dominuje spotkanie.

• Marcus zagrywa piłkę pod pole karne do Kuklisa, ale głową wybija obrońca.

• Kibice Arki pozdrawiają zgody, a na boisku mamy chwilowy przestój.

• Powinien chyba być rzut karny dla Arki! Szwoch piętką zagrał w pole karne, a piłkę ręką zatrzymał obrońca, ewidentnie poszerzając swoją powierzchnię. Sędzia pokazuje grać dalej. Z Górki od razu "pozdrowienia" dla PZPN.

• Z atakiem rusza GKS, długie podanie do Bąka, ale piłkę głową zgrywa Jarzębowski do Szromnika.

• Marcus próbował technicznym uderzeniem zza pola karnego przelobować Misztala, ale piłka wylądowała na górnej siatce. Było blisko!

• Znakomity dzisiaj doping fanów z Górki. Taka mobilizacja powinna być przed każdym meczem.

• Ależ blisko był Kuklis! Piłka minęła słupek o milimetry! Dośrodkował Marcus w pole karne, a tam piłkę opanował właśnie Kuklis i oddał strzał, minimalnie niecelny.

• Podanie do Tomasika na lewą stronę, ale ten nie opanował piłki i ją stracił.

• Szwoch próbował prostopadle do Radzewicza, ale piłka w rękach Misztala.

• Dośrodkowanie Kuklisa do Surdykowskiego, ale ten nie miał z czego uderzyć.

• Złe podanie Marcusa do Kuklisa, ale piłkę obrońca wybił w aut.

• Znakomite prostopadłe podanie Surdykowskiego do Radzewicza, ale szybszy Misztal, który wybija piłkę.

• Sobieraj chciał chyba przerzucić piłkę na prawą stronę do Marcusa, ale skiksował i ta trafiła w ręce Misztala.

• Kontra GKS szybko opanowana, Szromnik spokojnie podaje do Krajanowskiego.

• Marcus dośrodkowuje, ale piłkę wybija obrońca. Z kontrą ruszają goście.

• 310 kibiców gości na trybunach. Jak na razie bardziej próbują wyróżnić się wyzwiskami i kibicowaniem ŁKS. Teraz "Jesteśmy u siebie", co jednak szybko wybijają Im z głowy kibice Arki :)

• Groźna akcja Arki. Najpierw dośrodkowanie Kuklisa do Surdykowskiego, ten traci, ale piłka spada pod nogi Marcusa, który w sytuacji sam na sam z ostrego kąta strzelił w bramkarza. Chyba chciał mu puścić piłkę między nogami.

• Krajanowski do końca i wywalczył wydawałoby się, że straconą piłkę.

• Bukowiec wyprowadzał kontrę, ale zagrał za plecy do Rockiego. Aut dla Arki.

• Znakomity powrót Pruchnika, który wywalczył piłkę i jeszcze był faulowany przez Bukowca.

• Rzut wolny dla gości około 40 metrów od bramki Arki. Do piłki podchodzi Piotr Rocki. Jednak dośrodkowuje płasko i źle, ale obrońca Arki i tak wybija w aut.

• Uderzenie Kuklisa zza szesnastki, niepewna interwencja Misztala, ale nie było dobitki, bo była pozycja spalona.

• Rzut wolny na połowie boiska szybko rozegrany, dośrodkowuje Radzewicz, ale obrońca wybija. Wciąż przy piłce Arka, konkretnie Krajanowski, ale zbyt mocno podaje do Marcusa.

• Arka ciśnie i GKS nie może opuścić swojej połowy. Bardzo wysoki pressing, brakuje jednak dokładności w podaniach.

• Krótko rozegrany rzut rożny, Tomasik w końcu dośrodkowuje, ale piłka nie znajduje adresata. Aut dla Arki.

• "Centrostrzał" Radzewicza piąstkuje bramkarz gości, mamy rzut rożny.

• Naprawdę znakomity doping jak na razie. Kibice Arki głośno i równo śpiewają "Hej Arka gol!"

• Strzał Chomiuka zablokowany przez jednego z jego kolegów z drużyny.

• Spiker zaanonsował obecność prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka na tym meczu. Kibice przywitali go brawami.

• Arka wychodzi naprawdę wysokim pressingiem i się to opłaca, zawodnik gości osaczony trójką zawodników w żółtych koszulkach stracił piłkę, ale dośrodkowanie Szwocha niecelne.

• Tomasik ruszył lewą stroną, chcąc wywalczyć rzut rożny, ale mamy aut i to dla gości.

• Surdykowski dobrze zastawił piłkę przy linii bocznej, rzut wolny dla Arki, szybko i spokojnie rozegrany. Przy piłce gospodarze.

• Losowanie wygrał kapitan Arki, od środka zaczynają goście!

• Piłkarze już na murawie! Rota z głośników! Zaczynamy!

• "Więc chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko!" za chwilę zaczynamy!

• Długo nie trzeba było czekać: "W Gdyni bez zmiany ŁKS zawsze..." :)

• Z jednej strony "Był będzie jest łódzki ŁKS", a z drugiej bardzo głośne " Arka Gdynia". Oj zaczyna się!

• Kibice Arki przed tym meczem "pokolorują". Łączą się w akcji z fanami z całej Polski, ale nie tylko z kibicami bo również osoby publiczne i firmy przyłączają się do akcji by trochę urozmaicić życie dzieci z domów dziecka, by zamiast szarzyzny było kolorowo.

• My wracamy do spraw czysto piłkarskich, obie ekipy już rozgrzewają się na murawie. Rezerwowi mocno dyskutują, czyżby o tym co działo się na zewnątrz?

• ŁKS zaatakował grupę kibiców Arki spod stadionu, następnie uciekli do lasu. Próbowali ponownego ataku od drugiej strony, ale zostali wyparci. Sytuacja już opanowana, kibice wchodzą na stadion.

• Policja z armatką wodną i bronią gładkolufową próbując uspokoić sytuację. Nie ma przejścia na trybunę Górka ani Tory. Stadion na tę chwilę poza klatką gości jest pusty. Nieoficjalnie mówi się, że zaatakowali kibice ŁKS i Zawiszy.

• Pod trybunę Górka wjechała policja, jakieś dwa kordony i odgradzają w ogóle przejście. Pojawiła się armatka wodna i kilkanaście popularnie zwanych "lodówkami" policyjnych radiowozów. Część kibiców Arki rozbiegła się po lesie w poszukiwaniu uciekających "napastników". Słychać okrzyki "Arka Gdynia".

• Tak na ten moment wygląda klatka gości w Gdyni, na oko około 200-300 osób.

• Pod stadionem dzieje się coś, czego opisać nie możemy bo nic nie widać, ale prawdopodobnie dwie ekipy zderzyły się ze sobą i doszło do bijatyki.

• Oba zespoły różni 5 punktów w tabeli, gospodarze czyli Arka może się zbliżyć do przeciwnika z Tychów na 2 punkty, lub goście mogą odskoczyć na 8 punktów i włączyć się do walki. Trener GKS Piotr Mandrysz twierdzi, że nie walczy o awans, a raczej o... utrzymanie, w końcu to beniaminek.

• Witamy serdecznie ze stadionu w Gdyni! Na relację z meczu Arka - GKS Tychy zaprasza Adam Kamiński. Jest sobota, godzina 18, pogoda jak widać dopisuje do gry w piłkę :) nic tylko czekać na dobre widowisko!