Arka Gdynia

2

Górnik Łęczna

2

• Arkowcy mają czego żałować, prowadzić 2:1 z GKS Łęczna i ostatecznie zremisować to na pewno dla nich rozczarowanie. Druga połowa była znakomita w wykonaniu obu zespołów, w przeciwieństwie do pierwszej. Za uwage dziękuje Adam Kamiński, do zobaczenia na następnym meczu!

• Sędzia Tomasz Kwiatkowski kończy mecz! Arka 2:2 GKS!

• Surdykowski w walce o górną piłkę fauluje Nikitovicia.

• Ostatnia zmiana w drużynie gości, boisko opuszcza Zuber, w jego miejsce Kusiak.

• Znakomita szansa dla Arki! Radzewicz uderzył po długim rogu, jednak bramkarz wyciągnął się jak struna i odbił piłkę!

• Bardzo niecelny strzał na bramkę Juszczyka... kolejny.

• Benat traci piłkę w środku.

• Pesir ukarany za dyskusje.

• Niektórzy kibice mają problemy z ochroną.

• Ale okazja dla Arki! Najpierw Benat miał prawie pustą bramkę jednak uderzył kolanem,a chwilę później z woleja bardzo niecelnie Mazurkiewicz!

• Surdykowski wywalczył rzut rożny dla Arki.

• Wrzutka Pielorza, nie znalazła adresata.

• Rzut wolny dla GKS na prawej stronie, blisko pola karnego Arki.

• Ostatnia zmiana w Arce, boisko opuszcza bezproduktywny Arifovic, w jego miejsce Surdykowski.

• Fatalny błąd Mazurkiewicza, jednak bez większych konsekwencji. Obrońca Arki źle podał do Krajanowskiego a piłkę przejął Pesir.

• Strzał Nildo w ostatniej chwili zablokowany.

• Nildo zbyt mocno wypuścił sobie piłkę, Jarun pewnie interweniuje i aut dla GKS.

• Kuklis z rzutu wolnego... bardzo niecelnie.

• Faul blisko pola karnego GKS. To będzie dobra okazja dla Arki.

• Nastąpiło mocne przemeblowanie w drużynie Arki. Gospodarze grają praktycznie trójką obrońców.

• Dziwna zmiana w drużynie Arki, boisko opuszcza najlepszy zawodnik gospodarzy Jakub Kowalski, w jego miejsce Tomasz Jarzębowski.

• Kuklis traci piłkę w środku pola, jednak jego błąd naprawia Radzewicz.

• Mocne uderzenie Arifovicia, minimalnie niecelnie!

• Ale okazja dla Arki! Znakomicie piłkę głową w pole karne zagrał Mazurkiewicz, po podaniu od Radzewicza z rzutu rożnego. Jarun do którego ta piłka była zagrana nie zorientował się i piłkę w ostatniej chwili wybił obrońca!

• Wreszcie mamy emocje w tym meczu! 3 bramki w ciągu 6 minut!

• GOOOOOOOOL! 2:2, kolejne wyrównanie! Znakomita indywidualna akcja Sołdeckiego, który dograł na 11 metr do Nildo, a ten oddał bardzo mocny strzał!

• Kibice Arki wyraźnie odżyli po tym golu.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:1 dla Arki! Znakomite dośrodkowanie Kowalskiego z rzutu rożnego na długi słupek, wprost na głowę Mazurkiewicza, który pięknym szczupakiem wpakował piłkę do bramki!

• Nikitović pewnie powstrzymał Kuklisa. Rzut rożny dla Arki.

• Druga zmiana w drużynie gości. Boisko opuszcza Łuczak w jego miejsce Jhonatan.

• GOOOOOOOOOOL! 1:1! Dośrodkowanie z rzutu rożnego Łuczaka, wprost na głowę Nildo, pierwszy strzał obronił Juszczyk jednak przy dobitce Wallace nie miał już szans.

• Świetna interwencja Jaruna, który wślizgiem odbiera piłkę Nildo w polu karnym!

• Łuczak dogrywa z rzutu rożnego wprost na głowę Jaruna, obrońca Arki pewnie wybija piłkę głową.

• Świetna akcja Arki! Petr Benat minął obrońcę w polu karnym, jednak zamiast strzelać chciał dograć do Arifovicia, piłkę przeciął bramkarz GKS Sergiusz Prusak!

• Krótko rozegrany stały fragment gry, Benat zagrywa piłkę do Kowalskiego, a ten nie potrafi jej przyjąć.

• Faul Łuczaka na Kuklisie w środku pola.

• Nieporozumienie Pesira z kolegami z ataku, w efekcie piłka w rękach Juszczyka.

• Fenomenalna piłka Kowalskiego do Flisa. Napastnika Arki uprzedził jednak bramkarz.

• Świetna interwencja Kuklisa i tym razem aut dla Arki.

• Aut dla GKS blisko pola karnego Arki.

• Zmiana w drużynie Arki, boisko opuszcza Słowiński, w jego miejsce Flis.

• Ależ okazja Nildo! Napastnik GKS był w sytuacji sam na sam, jednak uderzył wysoko ponad bramką! Piłkarze Arki z pretensjami pobiegli do sędziego liniowego który nie dostrzegł ewidentnego spalonego.

• Jarun traci piłkę w środku pola

• Nildo faulowany przez Mazurkiewicza. Napastnik GKS dostał dobrą prostopadłą piłkę i miałby dobrą szansę gdyby nie ten faul.

• Kowalski stracił piłkę na rzecz Bartoszewicza.

• Strzał Zubera wprost w ręce Juszczyka, 2 celny strzał GKS w tym meczu.

• Pierwszy strzał Nildo, w aut :)

• Dobra prostopadła piłka od Kowalskiego do Arifovicia, który nie potrafił dobrze dobrze przyjąć, w efekcie stracił.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Kowalskiego piąstkuje Prusak.

• Znakomite dośrodkowanie Kowalskiego. Nikitović wybija piłkę, która leciała wprost do Słowińskiego, który miałby czystą sytuację.

• Bardzo ryzykownie zachował się Juszczyk, wyszedł z bramki aby odprowadzić piłkę do linii końcowej, naciskał go Pesir.

• Bardzo niecelna piłka Nikitovicia do Łuczaka. Od bramki Juszczyk.

• Ładna kombinacyjna akcja Radzewicza i Słowińskiego. Ten drugi oddał strzał, mocno ale niecelnie.

• Niezły rajd Kowalskiego, jednak nie miał do kogo zagrać, stracił piłkę.

• Drugą połowę rozpoczynają goście.

• W przerwie zmiana w drużynie gości. Boisko opuszcza Renusz, w jego miejsce Oziemczuk.

• Na boisko wyszły już obie jedenastki.

• W przerwie tradycyjny konkurs dla kibiców :)

• Po pierwszej połowie Arka prowadzi 1:0 z GKS. Mecz jest nudny, zaledwie po jednym celnym strzale z obu stron. GKS tak jak Arka praktycznie nie stwarza sobie akcji, ale na nieszczęście gości Arkowcy wykorzystali sytuację na początku meczu i to gospodarze prowadzą w tym meczu. Zawodnicy udają się na odpoczynek, miejmy nadzieję, ze po przerwie widowisko będzie ciekawsze.

• Sędzia Tomasz Kwiatkowski kończy pierwszą połowę!

• Zbyt mocne dośrodkowanie Radzewicza z rzutu wolnego.

• Kolejny faul na Kowalskim, tym razem winowajcą Tomas Pesir.

• Ostra wymiana zdań pomiędzy Kasperkiewiczem a Łuczakiem. Łuczak zarzuca piłkarzom Arki symulowanie.

• Sędzia dolicza 2 minuty do czasu gry 1. połowy.

• Walka 4 na 1 przy chorągiewce obok pola karnego GKS. Siła złego na jednego i Benat traci piłkę.

• Dośrodkowanie Radzewicza, zablokowane.

• Benat spóźnił się z rozgrywaniem piłki i nie dostrzegł szarżującego Radzewicza.

• Arkowcy znakomicie grają dziś pressingiem i podwajają krycie.

• Renusz zatrzymany przez trzech obrońców Arki.

• Fatalny błąd Pereza, który teraz udaje, ze był faulowany krzycząc tak, że słychać go z każdego miejsca na stadionie, żółtą kartką za faul ukarany Arifović. W mojej ocenie nic nie było.

• Ładny strzał prostym podbiciem Mazurkiewicza z rzutu wolnego, niestety obok bramki.

• Kolejny faul na Kowalskim, tym razem tuż przed polem karnym faulował Renusz i obejrzał żółtą kartkę.

• Brakuje inicjatywy po obu stronach. Nie ma akcji bramkowych, mało strzałów, wieje nudą.

• Piękne uderzenie Kasperkiewicza zza pola karnego minimalnie niecelne!

• Faul Łuczaka na Kasperkiewiczu w środku pola.

• Prostopadła piłka od Arifovicia, nie znalazła nikogo w polu karnym GKS.

• Faul Kasperkiewicza w środku pola, dośrodkowanie Łuczaka wyjaśnia Kuklis.

• Słowiński przegrywa pojedynek biegowy z Nikitoviciem.

• Dośrodkowanie Radzewicza z rzutu wolnego wybija Nikitović.

• Kolejny faul na Kowalskim, tym razem faulował Bartoszewicz, który otrzymał żółtą kartkę za ten ostry faul.

• Dogranie z rzutu rożnego wybite przez obrońców, kolejny stały fragment gry. Drugie dośrodkowanie lepsze, ale źle głową uderzył Perez.

• Dośrodkowanie Zubera pewnie blokuje Radzewicz.

• Sporo fauli w tym fragmencie gry, zawodnicy gości przelewają na boisko swoją frustrację.

• Bartoszewicz ostro sfaulował Kasperkiewicza, swoisty rewanż za atak zawodnika Arki na Nildo.

• Na boisku leży Nildo, którego zaatakował Kasperkiewicz. Tym razem goście oddają piłkę.

• Słabe dośrodkowanie z rzutu rożnego, nie trafia do nikogo, chociaż Marcin Juszczyk minął się z piłką.

• Łuczak faulował Kowalskiego przy próbie wyprowadzenia akcji.

• Pesir zagrał piłkę do Nildo, a ten dał się ograć Jarunowi i stracił piłkę.

• Bardzo złe dośrodkowanie z rzutu wolnego ze skraju pola karnego.

• Kontrowersja w meczu. Na skraju pola karnego Kasperkiewicz faulował jednego z zawodników GKS. To mógł być rzut karny.

• Słabo rozegrany rzut wolny przez Arkę, strata piłki, kontra GKS.

• Kowalski bardzo cierpi po tym starciu.

• Żółta kartka dla Nikitovicia za faul na Kowalskim. Nikitović chciał naprawić błąd bramkarza, który zbyt mocno podał.

• Bramkarz Prusak, minął "zwodem" 2 zawodników Arki.

• Protesty na ławce Arki. Zawodnicy GKS nie zachowali się "fair play" i nie oddali piłki.

• Renusz leży na boisku, zderzył się głową z Kowalskim.

• Nieporozumienie w ataku Arki. Aut dla gości.

• Strzał Pesira broni Juszczyk, który odbił piłkę przed siebie a na szczęście dla Arki piłki nie zdążył dobić żaden z zawodników GKS.

• Rzut wolny dla gości. Dośrodkowuje Łuczak a głową strzela Perez. Piłka odvbija się od obrońcy Arki i rzut rożny dla GKS.

• Krajanowski znakomitym wślizgiem odbiera piłkę Renuszowi w polu karnym.

• Kuklis posłał długą piłkę "do nikogo".

• Nildo fauluje Krajanowskiego ostrym wślizgiem.

• Znakomita prostopadła piłka od Radzewicza do Słowińskiego, młody napastnik jednak nie zdecydował się dogrywać, a jego strzał został zablokowany.

• Znakomicie pressingiem grają piłkarze Arki, odbierają piłkę już na połowie rywala.

• Sołdecki odbiera piłkę Radzewiczowi wślizgiem.

• Kowalski pięknie minął Pielorza, jednak dośrodkował wprost w ręce Prusaka.

• Fatalny błąd Mazurkiewicza, który zlekceważył piłkę. Ta trafiła do Nildo, ale napastnik gości zamotał się w dryblingu.

• Kontratak GKS. Łuczak jednak traci piłkę.

• Słowiński mógł mieć doskonałą okazję, gdyby lepiej przyjął piłkę.

• Piłkę pod polem karnym GKS traci Arifović.

• Dośrodkowanie Radzewicza z rzutu wolnego spokojnie wybite przez obrońców.

• Znakomita długa piłka od Kasperkiewicza do Kowalskiego na prawe skrzydło. Zawodnik Arki został sfaulowany przez Pielorza.

• Nildo z łatwością ograł 3 zawodników Arki na lewym skrzydle, jednak ostatecznie zmuszony był wycofać piłkę.

• Dobre prostopadłe zagranie Kowalskiego do Arifovicia, szybszy jednak bramkarz gości, który łapie piłkę.

• GOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Arki! Z rzutu rożnego na krótki słupek dogrywał Radzewicz, piłkę przedłużył Słowiński, a formalności dopełnił Arifović!

• Świetne dośrodkowanie Kowalskiego na długi słupek, z rzutu wolnego, piłkę głową wybijał jeden z obrońców i mało brakowało a skierowałby piłkę do własnej bramki. Rzut rożny.

• Faul Łuczaka na Kuklisie.

• Dobra długa piłka w kierunku Słowińskiego od Mazurkiewicza, piłkę łapie Prusak.

• Losowanie wygrał kapitan gości, Veljko Nikitovoć. Mecz rozpoczyna Arka.

• Piłkarze obu jedenastek wychodzą na murawę. Kibice odśpiewują "Rotę"- oficjalny hymn kibiców Arki. Za chwilę rozpocznie się widowisko!

• Zawodnicy Arki, również schodzą już do szatni.

• Zawodnicy GKS zakończyli rozgrzewkę.

• Zawodnicy rezerwowi Arki podczas rozgrzewki.

• Kibice Arki oczekują w dzisiejszym meczu, od swoich ulubieńców walki, walki i jeszcze raz walki. Czy Arkowcy odniosą trzecie zwycięstwo na własnym boisku?

• Rezerwa GKS: Paweł Socha, Jhonatan De-Oliveira-Urquisa, Kamil Oziemczuk, Jacek Kusiak, Paweł Magdoń, Jacek Falkowski, Mateusz Żukowski.

• Rezerwa Arki: Maciej Szlaga, Bartłomiej Niedziela, Krzysztof Łągiewka, Bartosz Flis, Tomasz Jarzębowski, Mateusz Szwoch, Janusz Surdykowski.

• Chwilę później na boisko wybiegli zawodnicy Arki, przywitani głośnymi oklaskami.

• Na rozgrzewkę jako pierwsi wybiegli zawodnicy gości.

• Nieliczni zawodnicy drużyny gości, opuścili szatnię, aby zapoznać się lepiej z gdyńską murawą.

• Z pięknego stadionu miejskiego w Gdyni, wita Państwa Adam Kamiński. Zapraszam na relację LIVE z meczu Arka vs. GKS, zapowiada się ciekawe widowisko. W międzyczasie zachęcam również do przeczytania zapowiedzi 11. kolejki pierwszej ligi jak i tego konkretnego meczu.