Mecz Arka Gdynia - Korona Kielce ONLINE. Spadkowicze grają w...

Mecz Arka Gdynia - Korona Kielce ONLINE. Spadkowicze grają w Pucharze Polski. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna Puchar Polski, 1/16 finału
2020-11-04 17:30

Arka Gdynia

2

Korona Kielce

0

• Koniec meczu! Arka Gdynia, po trafieniach Marcusa sa Silvy z rzutu karnego i Macieja Jankowskiego po zmianie stron pokonują na własnym stadionie Koronę Kielce (2:0).

Gospodarze od 65. minuty grali w "dziesiątkę", ale podopieczni Macieja Bartoszka nie tylko nie wykorzystali tego faktu, lecz także straciła drugą bramkę.

Tym samym Arka zapewniła sobie grę w 18 finału Pucharu Polski.

• Grzegorz Szymusik w ostatniej chwili przerywa rajd Juliusza Letniowskiego. Korner dla Arki będzie ostatnim akcentem tego meczu.

• Jacek Kiełb z żółtą kartką za uderzenie rywala łokciem.

• Wojciech Myć dolicza 4 minuty do drugiej odsłony.

• A Jakub Wawszczyk wchodzi w miejsce Mateusza Żebrowskiego.

• Zmiany w Arce. Bartosz Bonecki zmienia Mateusza Młyńskiego...

• Wiktor Długosz zmienia Pawła Łysiaka.

• Dawid Lisowski zmienia Jacka Podgórskiego.

• Marcela Gąsiora zastępuje Piotr Basiuk.

• Szymon Drewniak upomniany żółtą kartką za faul na Pawle Łysiaku.

• Nieudana próba Emile'a Thiakane. Piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką.

• Marcel Gąsior z żółtą kartką za faul na Macieju Młyńskim.

• A w Koronie Jacek Kiełb wchodzi w miejsce Macieja Firleja.

• Rafał Wolsztyński zastępuje Macieja Jankowskiego.

• Themistoklis Tzimopoulos kopie "świecę" we własnym polu karnym po dośrodkowaniu Adama Marciniaka z lewej strony. Piłkę "gasi" Maciej Jankowski, który strzałem z ostrego kąta kieruje piłkę do siatki!

Sędzia Wojciech Myć czekał jeszcze na oficjalne stanowisko z wozu VAR i nakazuje gościom grę ze środka.

• GOL DLA ARKI! MACIEJ JANKOWSKI!!!

• Jacek Podgórski w roli lewoskrzydłowego nie zdołał nie tylko dośrodkować, lecz także opanować piłki w boisku. Bramkarz gospodarzy wznawia grę z "piątki".

• Chaotyczna akcja Emile'a Thiakane przynosi korner dla Korony. Bez zagrożenia pod bramką Kacpra Krzepisza.

• Zvonimir Petrović kończy występ w dzisiejszym meczu. Na murawie jest już Grzegorz Szymusik.

• Za wysokie i przeciągnięte dośrodkowanie Jacka Podgórskiego z prawej strony. Kacper Krzepisz spokojnie łapie piłkę.

• Ależ bliscy wyrównania byli kielczanie! Po uderzeniu głową Emile'a Thiakane piłka w nieznacznej odległości minęła bramkę Kacpra Krzepisza!

• DRUGA ŻÓŁTA I CZERWONA KARTKA DLA BARTOSZA KWIETNIA!!!

Spóźniony wślizg zawodnika Arki powoduje upadek Marcela Gąsioa! Od 65. minuty Atka będzie grać w "dziesiątkę"!

• Paweł Łysiak trafia w mur.

• Mateusz Młyński przerywa kontrę Korony faulem na Pawle Łysiaku. Żółta kartka.

• I od razu przed pierwszą szansą był Juliusz Letniowski! Jego płaskie uderzenie z pola karnego na korner paruje wyciągnięty jak struna Jakub Osobiński!

• Juliusz Letniowski zmienia Marcusa da Silvę, strzelca jedynej (obecnie) bramki w tym meczu.

• Jakub Osobiński broni nogami strzał Marcusa da Silvy z lewego narożnika pola bramkowego!

• Kacper Krzepisz pewnie chwyta piłkę po centrze Pawła Łysiaka. Wcześniej efektowną "ruletą" na prawej stronie popisał się Marcel Gąsior.

• Żółtą kartką upomniany Bartosz Kwiecień za faul na Iwo Kaczmarskim w środku pola.

• Po chwili dogodną okazję miał Maciej Jankowski. Zabrakło mu niewiele, by "zamknąć" akcję po dograniu Macieja Młyńskiego i skierować piłkę do siatki.

• Jakub Osobiński z trudem paruje piłkę na korner po uderzeniu Macieja Młyńskiego! Tym razem bardzo dobrym dośrodkowaniem popisał się Arkadiusz Kasperkiewicz.

• Zupełnie nieudany strzał Pawła Łysiaka. Piłkarz Korony jest dość aktywny, ale niewiele z tego wynika. Przynajmniej na razie.

• Druga odsłona rozpoczęta!

• Koniec pierwszej połowy. Po bramce Marcusa da Silvy Arka Gdynia prowadzi z Koroną Kielce

• Maciej Młyński na spalonym.

• Jakub Osobiński broni strzał Macieja Jankowskiego! Gdyby nie on, to gospodarze przed przerwą podwyższyliby prowadzenie!

• Adam Marciniak również z żółtą kartką.

• Żółtą kartką upomniany Zvonimir Petrović za faul.

• Paweł Łysiak nie trafia w piłkę po podaniu Jacka Podgórskiego! To była bardzo dobra okazja do wyrównania!

• Dośrodkowanie Adama Marciniaka nie znajduje adresata w polu karnym Korony.

I kolejna przerwa w grze - urazu nabawił się Arkadiusz Kasperkiewicz.

• Maciej Jankowski przesadził w walce o piłkę. Zdaniem sędziego faulował w polu karnym gości.

• Przerwa w grze. Na murawie leży Emile Thiakane.

• Paweł Łysiak decyduje się na strzał. W ostatniej chwili został zablokowany.

• Bez zagrożenia po rzucie rożnym. Za to gospodarze ruszyli z akcją, ale podanie do Mateusza Żebrowskiego okazało się niedokładne. Jakub Osobiński łapie piłkę.

• Kielczanie mogli szybko odpowiedzieć! Po uderzeniu Pawła Łysiaka Kacper Krzepisz z trudem paruje piłkę na rzut rożny!

• MARCUS DA SILVA NIE MYLI SIĘ!!!

• Sędzia Wojciech Myć nie ma wątpliwości! Rzut karny dla Arki po faulu Themistoklisa Tzimopoulosa na Macieju Młyńskim!

• Kolejna próba Emile'a Thiakane z dalszej odległości. Piłka poleciała 2 metry obok prawego słupka.

• Emile Thiakane uderza technicznie zza linii 16. metra. Piłka po rykoszecie wychodziła na rzut rożny, ale zdołał ją złapać Kacper Krzepisz.

• I jeszcze jedno dośrodkowanie z prawej strony. Piłka przelatuje wysoko nad bramką.

• Do akcji ofensywnej "Arkowców" prawą flanką podłączył się Arkadiusz Kasperkiewicz. Jego dośrodkowanie nie znajduje adresata.

• Za mocne podanie do Macieja Jankowskiego. Jakub Osobiński łapie piłkę.

• Ależ początek spotkania! Dzieje się pod obiema bramkami i oby piłkarze Arki i Korony wytrzymali przez całe spotkanie! "Setkę" marnuje Maciej Jankowski, który po podaniu Adama Marciniaka przenosi piłkę tuż nad poprzeczką!

• Po chwili było groźnie pod drugą bramką! Kacper Krzepisz broni strzał głową Kornela Kordasa!

• Jakub Osobiński broni uderzenie Marcusa da SIlvy! Niewiele brakowało Brazylijczykowi, by w pierwszej akcji meczu otworzył wynik!

• Pierwsza połowa rozpoczęta!

• Pierwotnie mecz miał odbyć się 30 października, ale został przełożony z powodu zakażeń koronawirusem.

• Nieco mniej optymizmu jest w obozie rywala. - Wirus niestety pozostawił pewne ślady w organizmach naszych piłkarzy i dlatego ich dyspozycja w meczu z Arką jest sporą niewiadomą. Mam duży ból głowy jeśli chodzi o ustalenie składu na to spotkanie - mówi trener Korony, Maciej Bartoszek.

• Chociaż Arka dobrze zaczęła sezon to dobrej passy nie udało się jej utrzymać tak długo jak ŁKS-owi Łódź. Drużyna z Gdyni nie wygrała żadnego z pięciu ostatnich ligowowych meczów. Korona z sześciu ostatnich wygrała tylko jeden.

• Arka z Koroną po raz ostatni mierzyła się 3 lipca. W Kielcach padł remis 1:1. Od tego czasu sporo się zmieniło. Przede wszystkim obie drużyny wylądowały w 1 lidze, w której na razie nie są na szczycie.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Arka Gdynia - Korona Kielce!

Arka - Korona LIVE! Spadkowicze grają w Pucharze Polski

Arka - Korona LIVE! Spadkowicze grają w Pucharze Polski ©Wiktor Gumiński

Mecz Arka Gdynia - Korona Kielce ONLINE. Spadkowicze z PKO Ekstraklasy powalczą o awans do 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30.

Mecz Arka Gdynia - Korona Kielce ONLINE

- Po przegranej zawsze chce się szybko grać i ja też jestem tego zwolennikiem, ale przerwa nam była potrzebna. Staraliśmy się ją jak najlepiej wykorzystać. Wierzę, że pójdziemy do przodu, zwłaszcza jeśli chodzi o stwarzane sytuacje - uspokaja kibiców Arki, trener Ireneusz Mamrot.

Mecz Arka Gdynia - Korona Kielce TRANSMISJA TV
Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie mecz w płatnej aplikacji IPLA TV (dostęp kosztuje 5 złotych). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:30. Zapraszamy!