Piast Gliwice

2

• Za uwagę dziękuje Adam Kamiński, to było fenomenalne widowisko.

• Załamani piłkarze Arki, dla nich remis z Piastem to jak porażka.

• Sędzia zakończył mecz, w Gdyni po emocjonującym meczu mamy remis 2:2. Piłkarze Piasta mogą żałować straconej dwubramkowej przewagi.

• Z kontratakiem wychodził Kowalski, nieprzepisowo powstrzymał go Bzdęga i otrzymał słuszną drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartkę.

• Rzut rożny dla Piasta, goście się nie spieszą.

• Ostatnia zmiana w drużynie Piasta, Kędziorę zastępuje, Matuszek.

• Świątek znakomicie przedryblował 2 obrońców Arki jednak zachwiał się na nogach i nie zdołał wykończyć akcji.

• Arkowcy co raz częściej nacierają na bramkę Piasta.

• Znakomita okazja Świątka, napastnik wyszedł sam na sam z bramkarzem jednak nie zdołał pokonać Juszczyka, który znakomicie obronił ten strzał.

• Nakładka Kędziory, sędzia pokazuje zawodnikowi żółtą kartkę.

• Kibice nieprzerwanie dopingują swoją drużynę, "Hej Arka gol!".

• Przepiękne uderzenie Bzdęgi z woleja, piłka minimalnie ominęła bramkę strzeżoną przez Juszczyka.

• Dobra okazja dla Piasta, na lewej stronie piłkę odzyskał jeden z pomocników jednak jego dogranie do Świątka przejął Łągiewka.

• Ostatnia zmiana w drużynie Arki, z boiska schodzi Radzewicz, a swoją szansę otrzymuje Niedziela.

• Znakomite 50 metrowe podanie otrzymał Mirko Ivanovski, z prawej nogi uderzył jednak minimalnie niecelnie!

• Kolejna zmiana w drużynie Piasta, z boiska schodzi Cicman, w jego miejsce Buryan.

• Znakomite uderzenie Kowalskiego z rzutu wolnego z najwyższym trudem broni Szmatuła!

• Zmiana w drużynie Piasta, boisko opuszcza Urban, w jego miejsce Świątek.

• Uderzenie Podgórskiego wysoko ponad bramkę,

• Rzut wolny dla Piasta około 25 metrów od bramki Arki.

• Pewnie rzut karny wykonał Arifović! 2:2!

• Za faul w polu karnym ukarany żółtą kartką został Bzdęga.

• Za dyskusję kartką ukarany Szmatuła.

• Mirko Ivanovski faulowany w polu karnym rzut karny dla Arki!

• Boisko opuszcza strzelec bramki dla Arki Janusz Surdykowski, w jego miejsce Mirko Ivanovski, którego imię skandują kibice.

• Znakomity rajd Czoski prawą stroną boiska, piłkę wybija jednak obrońca Piasta, który o mało co nie powtórzył wyczynu Mazurkiewicza z początku spotkania.

• Fatalne nieporozumienie Łągiewki ze Strzeleckim, w efekcie z piłką w polu karnym znalazł się Podgórski, Strzelecki naprawił swój błąd i zablokował uderzenie kapitana Piasta.

• Kolejne dośrodkowanie Radzewicza z rzutu wolnego wybite przez obrońców.

• Rzut wolny dla Arki, Matras faulował Kowalskiego, dośrodkowanie zostało wybite przez Szmatułę, jednak do piłki ponownie dopadł Radzewicz, a Surdykowski po jego dośrodkowaniu oddał kolejne dobre uderzenie głową, w ostatniej chwili piłkę złapał Szmatuła.

• Minimalnie z 20 metrów spudłował Surdykowski.

• Żółtą kartką ukarany kapitan Piasta Tomasz Podgórski.

• Żółta kartka dla Kasperkiewicza.

• W przerwie doszło do zmiany w drużynie Arki, boisko opuścił Kuklis, w jego miejsce Czoska.

• Piłkarze wyszli już na murawę, drugą połowę tego spotkania rozpoczną gospodarze.

• Arka gra dzisiaj słabo, Piast również niewiele pokazał, przy obu bramkach gliwiczanom dopisało szczęście, oby druga połowa była tak samo emocjonująca jak pierwsza. Do usłyszenia za 15 minut!

• Piłkarze obydwu drużyn schodzą na przerwę, do szatni, w Gdyni nie oglądamy porywającego futbolu ale przynajmniej są bramki i spore emocje, po pierwszej połowie 2:1 dla Piasta.

• Rzut rożny dla drużyny Arki dośrodkowanie Radzewicza wybite przez obrońców, kontra Piasta i rzut rożny dla gości.Za mocne dośrodkowanie Podgórskiego z narożnika boiska.

• Piłkarze Arki powoli odzyskują inicjatywę w tym meczu.

• Gol kontaktowy dla Arki! Po dośrodkowaniu Kowalskiego z prawej strony piłkę głową do bramki wpakował Surdykowski!

• Sytuację sam na sam z Kędziorą znakomicie broni Juszczyk! Chwilę wcześniej o mało co Arka nie strzeliła bramki, do dośrodkowania Kowalskiego nogę dołożył Arifović i z trudem piłkę sparował Szmatuła.

• Dośrodkowanie Urbana z rzutu wolnego z około 30 metrów o mało co nie zamieniło się w strzał, piłka powoli leciała w okienko bramki Juszczyka, który jednak zdołał ją wyłapać.

• A kibice skandują: "Mirko Ivanovski" co jest chyba wyraźną aluzją do potrzeby wprowadzenia na boisko w drużynie Arki kolejnego napastnika.

• Dośrodkowanie Podgórskiego z rzutu wolnego okazało się zbyt wysokie dla Matrasa.

• Była znakomita okazja do kontry dla Arki 3 na 1, jednak prostopadłe podanie Kowalskiego przejął Zganiacz.

• Co dziwne to piłkarze Piasta wciąż mają inicjatywę, wydawałoby się, że to Arka powinna atakować bo przegrywa dwoma bramkami.

• Zagranie ręką Kędziory blisko pola karnego, dośrodkowanie Kowalskiego wybite jednak przez obrońców.

• Kibice Arki nie przestają wierzyć w swoją drużynę pomimo fatalnego wyniku.

• 2:0 dla Piasta! Fantastyczne uderzenie Kędziory!

• Dobre uderzenie Bzdęgi z około 20 metrów, niepewna interwencja Juszczyka, który nie łapie piłki a wybija ją przed siebie.

• Fatalny błąd Mazurkiewicza który pakuje piłkę do własnej bramki! 1:0 dla Piasta.

• Miękkie dośrodkowanie Bzdęgi w pole karne ale strzał Zganiacza bardzo niecelny.

• Kolejna niepewna interwencja Strzeleckiego, którego przelobowała piłka, Cicman jednak nie potrafił tego wykorzystać i celnie dośrodkować

• Fatalny błąd Łągiewki, który stracił piłkę na 30 metrze naprawia Krajanowski.

• Piłkarze Piasta praktycznie zamknięci na swojej połowie, nie są w stanie wyprowadzić składnej akcji i w dziecinny sposób tracą piłki.

• Cały stadion głośno dopinguje drużynę Arki: "Hej Arka gol!" niesie się na stadionie!

• Dobre dośrodkowanie Kowalskiego, zamykał Radzewicz, piłka odbiła się od obrońcy i mamy pierwszy rzut rożny dla Arki. Dośrodkowanie z rzutu rożnego wybite przez obrońców.

• Dobry rajd Bzdęgi lewą stroną boiska, jednak dzięki znakomitej interwencji Mazurkiewicza, od bramki zaczynie Juszczyk

• Pierwszy faul na Kowalskim w tym meczu, rzut wolny dla Arki na prawej stronie boiska, dośrodkowanie wybite jednak przez obrońców.

• Mecz rozpoczynają piłkarze Piasta

• Piłkarze wychodzą już na murawę, za chwilę rozpocznie się mecz! Miejmy nadzieję, że piłkarze nie zawiodą oczekiwań kibiców i będzie to emocjonujące widowisko!

• Na rozgrzewkę wyszli również piłkarze Piasta.

• Piłkarze Arki wyszli już na rozgrzewkę, zostali owacyjnie przywitani przez zgromadzonych kibiców.

• Z powoli zapełniającego się stadionu miejskiego w Gdyni, wita Państwa, Adam Kamiński, mam nadzieję, że czeka nas emocjonujące widowisko.