Arka Gdynia 1 - 0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Arka Gdynia

1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

• Ależ to była końcówka tego spotkania, ileż się działo! Ostatecznie Termalika musi uznać wyższość zawodników Arki, którzy po tym zwycięstwie padli na kolana, dziękując za tą wygraną! Ze stadionu żegna się Adam Kamiński do uslyszenia już za 2 tygodnie!

• Sędzia kończy mecz! Arka wygrywa 1:0 z Termaliką i zaczyna marsz w górę tabeli!

• Rożny dla Arki, ostatnia akcja!

• Jarun ukarany za przeciąganie gry.

• Arka trzyma piłkę jak najdalej od pola karnego, Tomasik faulowany.

• Oficjalna frekwencja 3850 widzów.

• 3 minuty doliczone!

• Świetna kontra Arki! W ostatniej chwili Tomasik został zablokowany!

• Zamieszanie w polu karnym Arki i Radzewicz wybija piłkę w trybuny!

• Trzy zablokowane strzały z dystansu przez drużynę Termaliki.

• Mazurkiewicz faulowany przez Drozdowicza.

• Piłka wybita przez Szlagę ląduje w trybunach.

• Termalika rzuca wszystkie siły do ataku!

• Na boisko wbiega Szczoczarz, który zastąpi Trafarskiego.

• Zmiana w Termalice, za Biskupa wchodzi Drozdowicz.

• Przepiękna interwencja Szlagi "pod publiczkę"

• Termalika przygotowuje aż dwie zmiany.

• Trzecia zmiana w drużynie Arki, schodzi Flis, a w jego miejsce Kasperkiewicz.

• "Tory" głośno dopingują: HEEEEJ ARKA GOL!

• Zagotowało się pod polem karnym Arki! Obrońcy żólto-niebieskich zablokowali 6 strzałów w polu karnym!

• Ależ wymarzony debiut dla Jędrzejowskiego, nawet 40 sekund nie był na boisku i już gol! W pole karne dośrodkowywał Tomasik, Nowak minął się z piłką, a do pustej bramki wpakował piłkę Jędrzejowski! Wejście smoka!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0! Jędrzejowski! Wejście smoka i wymarzony debiut!

• I mamy pierwszy debiut dzisiaj. Boisko opuszcza Jakub Kowalski, w jego miejsce debiutujący Jędrzejowski.

• 3 razy dośrodkować próbował Kowalski, 3 razy się nie udało.

• Kontrę Arki powstrzymuje Jarecki. Świetnie przeczytał grę defensor Termaliki.

• Sędzia liniowy "zgubił" chorągiewkę :)

• Dośrodkowanie Kowalskiego ląduje na górnej siatce.

• Dośrodkowanie Tomasika nie trafia do nikogo w polu karnym.

• Strzał Pawlusińskiego obok bramki, protestuje były piłkarz Cracovii twierdząc że powinien być rożny.

• Kowalski fauluje Tomasika na połowie Arki.

• Strzał Krajanowskiego zza pola karnego obok bramki.

• Strzał Rybskiego ląduje w rękawicach Szlagi.

• Biskup nabił Krajanowskiego, aut dla Termaliki. Chwilę później Krajanowski wywalczył aut dla Arki.

• Dośrodkowanie Kowalskiego zablokowane, aut dla Arki.

• Fatalny strzał Pruchnika zza pola karnego.

• Wejście Kukllisa powinno ożywić grę w ofensywie.

• Pierwsza zmiana w Arce, za Nwaogu, wbiega Kuklis!

• Pusta Trybuna "Górka"...

• Krótko rozegrany róg, ale Nwaogu przytrzymał piłkę, w efekcie strata.

• Rożny dla Arki po wybiciu Kowalskiego.

• Zawodnicy Arki oddali piłkę w geście Fair Play.

• Dośrodkowanie Pawlusińskiego wybija Jarun.

• Strzał Trafarskiego wysoko ponad bramką.

• Tomasik powinien uczyć się jak bić rzuty wolne od Jakuba Kowalskiego, świetne dośrodkowanie młodego skrzydłowego jednak strzał głową zawodnika Arki ląduje w rękach Nowaka.

• Nwaogu pada w polu karnym i traci piłkę.

• Strzał Rybskiego zza pola karnego pozostawiał wiele do życzenia.

• Podanie Radzewicza do Nwaogu wyłapuje Nowak.

• A zza stadionu głośne "Hej Arka gol" od razu podłapują to "Tory" i zaczynają śpiewać.

• Tomasik fatalnie dośrodkowuje z rzutu wolnego, piłka zatrzymała się na pierwszym obrońcy Termaliki.

• Rzut wolny dla Arki blisko pola karnego Termaliki.

• Wieść gminna niesie, że na trybunach zasiada 11 fanów Termaliki.

• Doświadczenie Radzewicza wzięło górę nad ambicją Pawlusińskiego, obrońca Arki nabił skrzydłowego gości.

• Mocny strzał Barana pewnie łapie Szlaga.

• Drugą połowę rozpoczęła Arka. Bez zmian w obu zespołach.

• Oba zespoły wychodzą już na murawę, jeszcze tylko krótka mobilizacja i zaczynamy drugą połowę!

• Klubowa maskotka "Śledź" prowadzi szczęśliwych kibiców na konkurs strzałów do bramki strzeżonej przez maskotkę Arki.

• Całkiem ciekawa pierwsza połowa tego spotkania. Lekką optyczną przewagę ma Arka, jednak wciąż brakuje "kropki nad i", czyli bramki. Czy w drugiej połowie zobaczymy gole? Przekonamy się już po przerwie, 15 minut oddechu dla kibiców i piłkarzy.

• Jarosław Rynkiewicz kończy pierwszą połowę meczu. Arka remisuje do przerwy z Termaliką 0:0.

• Dobra szansa dla Arki w końcówce jednak Flis źle zgrywa piłkę i Nowak pewnie ją łapie.

• 1 minuta doliczona do czasu gry I połowy.

• Zrobiło się trochę więcej miejsca do rozegrania. Kontra Arki, jednak zbyt długo rozgrywana, bez efektów.

• Kowalski fantastycznie zatrzymał Biskupa. Długie podanie do Nwaogu, ale ten fauluje obrońcę Termaliki w walce o górną piłkę.

• Ależ uderzenie Radzewicza! Huknął jak z armaty, ale piłka poleciała nad bramką.

• Kowalski zbyt indywidualnie, oddał piłkę do Jarzębowskiego, którego słaby strzał został zablokowany.

• Strzał Pawlusińskiego minimalnie obok bramki

• Nwaogu źle przyjmuje piłkę i mamy aut dla Termaliki.

• Ładnie Kowalski wypatrzył Nwaogu, ale piłkę przejmuje Nowak.

• Dośrodkowanie w pole karne Arki i Czerwiński uderza przewrotką! na szczęście dla Arki strzał zatrzymał się na Jarunie.

• Fantastyczna interwencja Tomasika, znakomity czysty wślizg w polu karnym Arki i rzut rożny dla Termaliki.

• Rzut wolny dla Arki, dośrodkowanie w pole karne, do piłki dopada Kowalski i oddaje strzał "z fałsza", niecelnie.

• Drugi raz rzut rożny przez Arkę rozegrany tak samo, znowu wycofanie przed pole karne do Kowalskiego, niestety ten skiksował.

• Nwaogu na leżąco wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

• Dośrodkowanie Kowalskiego szczupakiem wybija Pleva.

• Szarża Krajanowskiego zatrzymana przez Pleve i Barana na spółkę.

• Nwaogu niestety poślizgnął się i ładna kontra Arki spaliła na panewce.

• Jarecki wybija piłkę naciskany przez Kowalskiego.

• Pleva odbiera piłkę Tomasikowi w srodku pola, jednak za mocno zagrywa na prawe skrzydło.

• Dośrodkowanie Kowalskiego wprost w ręce Szlagi.

• Rzut rożny dla Arki, Kowalski dośrodkowuje, a Nowak mija się z piłką, na szczęście dla gości nie było nikogo na dobitkę.

• Dobre dośrodkowanie Tomasika z rzutu wolnego, przedłużenie piłki od Jaruna do Nwaogu i w ostatniej chwili piłkę na róg wybijają obrońcy.

• Nwaogu faulowany na prawej stronie boiska przez Pleve.

• Zawodnicy Termaliki oddają piłkę w geście Fair play.

• Kowalski krzyczy z bólu, a Mazurkiewicz wybija piłkę na aut by jego kolega mógł otrzymać pomoc masażysty.

• W polu karnym pada Nwaogu, ale nie ma mowy o karnym.

• Mazurkiewicz o mało co nie sprokurowałby groźnej sytuacji dla Termaliki, wszystko przez złe podanie od kolegi. Kapitan Arki musiał ratować piłkę przed autem.

• Jarun wybija głową na aut dośrodkowanie zawodnika Termaliki.

• Za mocne podanie Kowalskiego do Krajanowskiego i piłkę w trybuny wybija Jarecki.

• Termalika gra bardzo defensywnie licząc na szansę z kontry. Arka atakuje i gra bardzo wysokim pressingiem.

• Frekwencja na "Torach" w meczu z Termaliką.

• Niewiele zabrakło a byłaby groźna sytuacja dla Termaliki, Krajanowski czubkiem głowy zdołał jednak wybić piłkę na aut.

• Ładne zagranie Kowalskiego do Flisa, jednak młody napastnik Arki był na spalonym.

• Dośrodkowanie Biskupa wprost na głowę Rybskiego, piłka jednak ląduje za bramką Arki.

• Na boisku leży Jarun, który ucierpiał w starciu z jednym z zawodników Termaliki.

• Nowak wychodzi do dośrodkowania, ale mija się z piłką, na jego szczęście piłkarze Arki przeszkadzali sobie w oddaniu strzału i mamy aut bramkowy.

• Ależ szansa dla Arki! Kowalski minął Jareckiego jak dziecko dośrodkował w pole karne, a strzał oddał Flis, minimalnie nad poprzeczką, ale będzie rzut rożny.

• Nwaogu walczy o piłkę do końca, nie ważne czy stoi czy leży, przekonali się o tym obrońcy Termaliki :)

• Żółta kartka dla Barana za powstrzymanie szarżującego Kowalskiego.

• Jarecki bez pardonu fauluje Kowalskiego czym zatrzymuje groźną kontrę Arki.

• Dobra interwencja Kowalskiego w obronie, aut dla Termaliki

• Brutalny faul Lipeckiego na Tomasiku, sędzia nawet go nie zauważył, na szczęście na posterunku był arbiter boczny.

• Pracę arbitra lepiej pozostawić bez komentarza, ręką zagrywał Czerwiński, ale sędzia nie gwiżdże.

• Piękna kombinacyjna akcja Arki, Kowalski-Jarzębowski-Flis, obrońcy w porę wybijają piłkę, aut dla Arki.

• Kontra Termaliki po rzucie rożnym dla Arki 3 na 2, ale na szczęście na posterunku był Radzewicz.

• Fatalny błąd sędziego! Znakomicie wykonany rzut rożny przez Arkę, Tomasik wycofał piłkę do Kowalskiego, a ten zagrał do Pruchnika. Pruchnik był faulowany tuż przed polem karnym Termaliki ale sędzia pokazał żeby grać dalej!

• Pierwszy rzut rożny w meczu, wykonawcą Arka Gdynia.

• Ładna akcja Arki, Tomasik popędził z piłką, wrzucił do Flisa, a ten uderzył z powietrza, niestety niecelnie.

• Nwaogu stracił piłkę w polu karnym gości, szybka kontra Termaliki ale Jareckiego pewnie powstrzymuje Jarun.

• Wewnątrz stadionu słychać kibiców Arki dopingujących spod stadionu: "Wiara! Wiara nasza niezachwiana!"

• Wrzut z autu dla Termaliki, ale słabo rozegrany i piłka w rękach Szlagi.

• Sporo chaosu w rozegraniu piłki, piłka zamiast po ziemi zagrywana jest w powietrzu.

• Nwaogu leży na boisku, sędzia nie przerywa gry.

• Pierwsze bardzo nieudane podanie zawodnika gości i piłka w rękach Szlagi po raz pierwszy.

• Losowanie wygrał kapitan Arki, Sławomir Mazurkiewicz, mecz rozpoczynają goście, zawodnicy Termaliki Bruk-Bet Nieciecza.

• No to zaczynamy! Jarosław Rynkiewicz wyprowadza oba zespoły na boisko, a z głośników rozbrzmiewa Rota. Najdłuższa zimowa przerwa w nowożytnej Europie oficjalnie zostaje zakończona!

• Tak prezentuje się dzisiaj stadion miejski w Gdyni.

• Rezerwa Arki: Michał Szromnik, Bartłomiej Niedziela, Piotr Kuklis, Piotr Kasperkiewicz, Marcin Bochenek, Patryk Jędrzejowski, Bartosz Brodziński.

• Rezerwa Termaliki: Maciej Budka, Emil Drozdowicz, Mateusz Kowalski, Marcin Szałęga, Piotr Ceglarz, Karol Piątek, Łukasz Szczoczarz

• Ze stadionu miejskiego w Gdyni wita Państwa Adam Kamiński. Dzisiaj relacja była nieco spóźniona, przepraszam za zwłokę. Już tylko 10 minut dzieli nas od rozpoczęcia meczu

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania w Gdyni, gdzie miejscowa Arka podejmuje Termalikę Bruk-Bet Nieciecza.