Wisła Kraków

0

• Koniec meczu. Arka Gdynia remisuje bezbramkowo z Wisła Kraków.

• Groźne uderzenie Nalepy, ale świetnie broni Buchalik.

• 4 minuty potrwa jeszcze ten mecz.

• Mateusz Hołownia posłał dośrodkowanie w pole karne Arki, ale tam świetnie radzą sobie defensorzy.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Adam Deja zmieniony przez Frederika Helstrupa.

• Chuca schodzi, a Gieorgij Żukow wchodzi na murawę.

• Po dośrodkowaniu piłka ląduje na poprzeczce bramki Arki Gdynia!

• W ekipie gospodarzy schodzi Maciej Jankowski, a wchodzi Kamil Antonik.

• Zmiany w obu drużynach. Lubommir Tupta zmieniony przez Macieja Sadloka.

• Oskar Zawada melduje się na murawie w miejsce Michała Kopczyńskiego.

• Lukas Klemenz był blisko zdobycia bramki, ale znowu zabrakło dokładności!

• Dośrodkowanie Nalepy po raz kolejny zostało zatrzymane przez defensorów Wisły.

• Alon Tugeman wchodzi na murawę w miejsce Rafała Boguskiego.

• Było bardzo blisko gola po strzale Błaszczykowskiego! Piłka minimalnie minęła bramkę rywali!

• Nikola Kuveljić kolejnym graczem, który ogląda dzisiaj żółtą kartkę.

• Gieorgij Żukow podaje zbyt mocno. Wisła nie zagroziła bramce Steinborsa.

• Rafał Janicki ukarany żółtą kartką.

• Spokojny początek drugiej połowy. Kolejne dośrodkowanie Wisły było nieudane.

• Dośrodkowanie w pole karne Wisły okazało się zbyt mocne. Od bramki zacznie Buchalik.

• Zaczyna się druga część tego pojedynku!

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie w Gdyni nie oglądaliśmy bramek!

• Oglądamy bardzo wyrównane spotkanie. Żadna drużyna nie wyróżnia się swoją grą.

• Niecelne dośrodkowanie Lukasa Klemenza.

• Lukas Klemenz bardzo pewnie powstrzymuje kontratak Arki.

• Mateusz Młyński ukarany żółtą kartką.

• Słaby strzał Kuby Błaszczykowskiego. Steinbors broni bez żadnego problemu.

• Mocne uderzenie oddaje Adam Deja, tylko że piłka trafia prosto w Buchalika.

• Słabe dośrodkowanie Adama Marciniaka ląduje prosto w rękawicach Buchalika.

• Rafał Janicki wygrywa pojedynek z rywalem i przerywa groźną akcję gospodarzy.

• Maciej Jankowski ukarany żółtą kartką.

• Było bardzo blisko! Piłka po strzale Kuby Błaszczykowskiego trafiła w słupek, a później jeszcze Adam Marciniak wybija futbolówkę z samej linii bramkowej!

• Przeciągnięte dośrodkowanie Hołowni. Zmarnowana okazja gości.

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

• W ostatnich pojedynkach Arka Gdynia ma patent na Biała Gwiazdę. Wisła z Arkowcami nie wygrała od 17 lutego 2018 roku. Czy dzisiaj zdołają przełamać tę niemoc?

• Oba zespoły mają w tym roku jeden cel - utrzymać się w PKO Ekstraklasie. Arka Gdynia do znajdującej się na ostatnim bezpiecznym miejscu Wisły Kraków traci 6 punktów. Dzisiaj ta sytuacja może ulec zmianie i dzisiejsi rywale złapią ze sobą kontakt.

• Dzień dobry Państwu! Czas na ostatnią kolejkę rundy zasadniczej sezonu 2019/2020 PKO Ekstraklasy! Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z meczu Arka Gdynia - Wisła Kraków!

DW

Arka Wisła Transmisja

Arka Gdynia - Wisła Kraków ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Andrzej Banas / Polska Press

Arka Gdynia - Wisła Kraków ONLINE. W ostatniej kolejce sezonu zasadniczego PKO Ekstraklasy Arka podejmie Białą Gwiazdę. Gdynianie są po łomocie, który otrzymali w Warszawie (1:5), natomiast Wisła odbudowała nieco morale po wydarciu punktów Rakowowi Częstochowa. Obie drużyny grają o spokojniejsze wejście w fazę finałową, zwłaszcza że Arka zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

Arka - Wisła ONLINE

30. kolejka zostanie rozegrana bardzo szybko, bo wszystkie spotkania odbędą się w niedzielę, 14 czerwca o godz. 18:00. Tak naprawdę nie rozstrzygnie ona praktycznie nic, bo znamy już obsadę grupy mistrzowskiej i spadkowej, wiemy kto jest mistrzem rundy zasadniczej i mamy już świadomość, że trzy miejsca spadkowe zajmują ŁKS, Arka i Korona.
Jedyna różnica dla gdynian jest jednak taka, że mogą wejść w fazę rozstrzygającą nie z 15, a z 14. miejsca w tabeli. Daje to większy spokój przed kluczowymi spotkaniami i oczywiście innych rywali w domowych meczach.

Arka - Wisła NA ŻYWO
Wisły Kraków pozycja w tabeli raczej nie zmieni się po tym meczu. Biała Gwiazda ma ujemny bilans bezpośrednich spotkań ze swoją imienniczką z Płocka, a z każdym innym rywalem grupy spadkowej ma większą różnicę punktów niż trzy. Dla podopiecznych trenera Artura Skowronka to jednak szansa, by - przy dobrym wyniku w Kielcach (Korona - Lech) i wygranej nad Arką - uciec strefie spadkowej na siedem oczek, czyli praktycznie zapewnić sobie ligowy byt.
Oglądaj mecz Arka - Wisła na żywo online w Player.pl >>>
Biorąc pod uwagę poprzednie spotkania obu drużyn, widać duży kontrast. Arka Gdynia prowadziła w Warszawie już w pierwszej minucie meczu. Nie można jednak wygrać, wybijając byle przed siebie futbolówkę i liczyć na niedyspozycję rywala. Ostatecznie legioniści rozwiązali worek z bramkami i spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1. Wisła przeżyła natomiast rollercoaster, bo prowadząc 1:0, dała sobie wbić dwie bramki. Dopiero pod koniec drugiej połowy trzy punkty swojej drużynie zapewnili Rafał Janicki oraz Vukan Savicević. Krakowianie pokonali więc Raków 3:2. Gola i asystę zaliczył w tym meczu Jakub Błaszczykowski.

Arka - Wisła LIVE
Arka w ostatnim czasie gra nieco lepiej i u siebie z pewnością jest w stanie walczyć o punkty w tym meczu. Dowodem jest choćby spotkanie ze Śląskiem Wrocław, gdzie przez większość spotkania Arkowcy nie potrafili skonstruować składnej akcji, aż w końcu dwa stałe fragmenty gry odmieniły oblicze całego meczu. Wisła ma za większy potencjał piłkarski - ostoją wydaje się Hebert, do składu może wrócić Maciej Sadlok, środek pola to świetni Żukow i Savicević. Nie można również zapomnieć o Błaszczykowskim. W Krakowie jest duża szansa na piękną piłkę w następnym sezonie.

Arka - Wisła PRZEWIDYWANE SKŁADY:

• Arka: Steinbors - Zbozień, Danch, Marić, Marciniak - Nalepa, Kopczyński - Młyński (M), Vejinović, Jankowski - Zawada.
  • Wisła: Buchalik – Burliga, Klemenz, Janicki, Hebert - Żukow, Kuveljić - Błaszczykowski, Savicevic, Hołownia (M) - Boguski.

Arka - Wisła TRANSMISJA

Mecz Arka - Wisła odbędzie się w niedzielę, 14 czerwca o godz. 18:00. Transmisja w Canal+ Family. Mecz skomentują Rafał Wolski i Kazimierz Węgrzyn. Od godziny 17:00 na antenach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3 będzie emitowana MultiLiga+, w której zostaną pokazane wszystkie gole z trwających jednocześnie spotkań.

Arka - Wisła STREAM dostępny jest na platformach MyCanal oraz NCplusGO, które są przeznaczone dla abonentów NC+. Zapraszamy na Relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.