Mecz Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Spadkowicz...

Mecz Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Spadkowicz rozczarowuje swoich kibiców. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 10. kolejka
2020-11-18 16:00

Arka Gdynia

2

Zagłębie Sosnowiec

0

• Koniec meczu! Arka Gdynia była stroną przeważającą w meczu z Zagłębiem Sosnowiec i pewnie wygrała 2:0. Gole dla zespołu Ireneusza Mamrota strzelali Juliusz Letniowski i Mateusz Żebrowski.

• Starcie Żebrowskiego i Karbowego. Obaj dostali po kartce.

• Karbowy uderza z dystansu, ale piłka trafia wprost w ręce dobrze ustawionego Kajzera.

• Proste podanie do wbiegającego w pole karne Żebrowskiego. Rezerwowy Arki huknął z pola karnego na bramkę i tym samym podwyższył prowadzenie.

• GOOOOOOL! MATEUSZ ŻEBROWSKI!

• Korzeniecki faulował w środku pola i złapał kartkę.

• Turzyniecki za Ryndaka.

• Nieudana próba wrzucenia futbolówki w pole karne przez Żebrowskiego.

• Antonik znalazł się kilkanaście metrów przed bramką rywali. Próba niecelna.

• Strzał Żebrowskiego zablokowany.

• Ślesicki zastąpił Kwietnia.

• Nowak i Antonik w miejsce Gregorio i Mularczyka.

• Małecki również ukarany kartką.

• Żółtą kartką ukarany Juliusz Letniowski.

• Soszyński ostro potraktował rywala.

• Schodzi Wolsztyński, wchodzi Soszyński

• Pawłowski wpadł z piłką w pole karne i huknął potężnie na bramkę. Minimalnie obok.

• Małecki dograł w pole karne rywali, lecz Gregorio nie przeciął go.

• Dogranie do wychodzącego na pozycję Małeckiego, jednak ten na ofsajdzie!

• Zszedł Oliveira, wszedł Korzeniecki.

• Rozpoczęła się II połowa.

• Koniec pierwszej połowy.

• GOL! JULIUSZ LETNIOWSKI pewnie z rzutu karnego!

• RZUT KARNY! MŁYŃSKI FAULOWANY W SZESNASTCE!

• Kwiecień dobrze w obronie po wrzutce z rzutu wolnego Gojnego.

• Żebrowski zdecydował się na strzał z dystansu. Dobra decyzja, ale gorzej z wykonaniem.

• Arka coraz częściej utrzymuje się przy piłce, ale jej klarownych okazji można wyliczyć na palcach jednej ręki.

• Dośrodkowanie Letniowskiego w pole karne. Korner nieudany, sosnowiczanie łatwo oddalili zagrożenie.

• Pawłowski uderzał z narożnika pola karnego. Niecelnie.

• Marcjanik przewidział podanie w stronę Mularczyka i uprzedził go, zanim ten pomyślał o oddaniu strzału.

• Taktyczny faul Marcjanika.

• Gojny w pole karne, ale Zagłębie nie stworzyło żadnego zagrożenia.

• Żebrowski zablokował dośrodkowanie gości. Mamy rzut rożny.

• Mamy zmianę w ekipie gospodarzy. Już w 21. minucie boisko opuści Marcus da Silva. Zastąpi go Mateusz Żebrowski.

• Karbowy oddał strzał z około 25 metrów, ale jego próba okazała się niecelna.

• Dogranie w pole karne, gdzie znów dobrze ustawiony był Jankowski. Napastnik Arki został zablokowany przez Gojnego.

• W końcu w akcji goście. Zagranie tuż przed pole karne do Mularczyka. Pomocnik sosnowiczan uderzył tuż nad poprzeczką.

• Gospodarze od samego początku meczu są stroną dominującą. Zagłębie ma problem wyjść z własnej połowy.

• Zapachniało golem dla Arki! Wolsztyński odegrał do wychodzącego na wolne pole Jankowskiego, lecz ten w sytuacji sam na sam uderzył niecelnie.

• Pierwszy strzał gospodarzy w tym spotkaniu. Niezatrudniony jednak Chorazka.

• Zaczynamy spotkanie.

• Zagłębie to kolejny niżej notowany rywal na drodze Arki. Zespół z Sosnowca zmienił niedawno trenera: Krzysztofa Dębka zastąpił Kazimierz Moskal. W debiucie zremisował 0:0 na wyjeździe z Radomiakiem Radom. Na ten moment Zagłębie zajmuje dopiero 15. miejsce z dorobkiem ośmiu punktów.

• Na tę chwilę Arka zajmuje ostatnie miejsce, które po sezonie gwarantuje baraże o ekstraklasę. Drużyna gra średnio. Po rozbiciu słabej Sandecji Nowy Sącz (5:1) przegrała u siebie z GKS Bełchatów (1:2).

• Witamy! Ligowy maraton trwa. Dziś wiele drużyn odrobi zaległości z 10. kolejki. Będzie tak na stadionie w Gdyni, gdzie spadkowicz podejmie zespół, w którym niedawno nastąpiła zmiana trenera. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 16:00.

Arka - Zagłębie LIVE! Spadkowicz rozczarowuje swoich kibiców

Arka - Zagłębie LIVE! Spadkowicz rozczarowuje swoich kibiców ©Przemyslaw Swiderski

Mecz Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Ligowy maraton trwa. Dziś wiele drużyn odrobi zaległości z 10. kolejki. Będzie tak na stadionie w Gdyni, gdzie spadkowicz podejmie zespół, w którym niedawno nastąpiła zmiana trenera. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 16:00.

Mecz Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

Arka gra w kratkę. Z tego powodu nie potrafi dotrzymać kroku najlepszym w stawce, czyli ŁKS-owi i Termalice. Dystans dzielący ją od miejsce gwarantujących bezpośredni awans wynosi już odpowiednio 13 i 12 punktów.

Na tę chwilę Arka zajmuje ostatnie miejsce, które po sezonie gwarantuje baraże o ekstraklasę. Drużyna gra średnio. Po rozbiciu słabej Sandecji Nowy Sącz (5:1) przegrała u siebie z GKS Bełchatów (1:2). Załatwił ją Przemysław Zdybowicz, autor dwóch bramek. - Jeśli chodzi o agresję grze, to zwłaszcza w pierwszej połowie zabrakło nam pewnych elementów. Przegrywaliśmy drugie piłki, przegrywaliśmy piłki stykowe - tłumaczył się po meczu trener Ireneusz Mamrot.

Na ten moment Zagłębie zajmuje dopiero piętnaste miejsce z dorobkiem ośmiu punktów.

Mecz Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w internecie. Od godziny 16:00 za darmo w aplikacji i na stronie IPLA TV. Relacja LIVE w GOL24.pl - zapraszamy!