Armenia - Kazachstan LIVE! Mecz najsłabszych drużyn grupy E

• Koniec meczu! Armenia - Kazachstan 2:0!

• Maksat Baizahanov zmienia Bauyrzhana Islamkhana.

• Viktor Dmitrenko pojawia się w miejsce Islambeka Kuata.

• Serikzhan Muzhikov zmienia Yerkebulana Tunggyshbayeva.

• Aras Ozbiliz został ukarany żółtą kartką za zbyt ostre wejście w przeciwnika.

• GOOOLLL!!! Aras Ozbiliz ładnym uderzeniem z woleja podwyższa prowadzenie Armenii! Kazachstan na deskach!

• Aras Ozbiliz zmienia Artura Sarkisova.

• GOOOOLLL!!!! Henrik Mkhitaryan wbiegł w pole karne Kazachstanu i technicznym, mierzonym uderzeniem wyprowadza Armenię na prowadzenie!

• Armenia coraz mocniej naciska osłabiony Kazachstan. Czy gospodarzom uda się dopiąć swego i strzelić zwycięską bramkę?

• Edgar Manucharyan pojawia się w miejsce Marcosa Pizelliego.

• Serhiy Malyi po raz drugi został upomniany żółtą kartką i musi opuścić boisko. Armenia gra w przewadze jednego zawodnika!

• Gra się uspokoiła. Po intensywnym początku drugiej połowy obydwie drużyny nieco spuściły z tonu.

• Askhat Tagybergen przesadził z ostrością i zasłużenie otrzymał żółtą kartkę.

• Varazdat Haroyan został ukarany żółtą kartką.

• Pierwsza groźna akcja Armenii, którą w porę przerwał Islambek Kuat i wybił piłkę na rzut rożny.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec 1 połowy.

• Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Seria rzutów rożnych dla Armenii.

• Ormianie nie potrafią udokumentować swojej przewagi i cały czas mamy bezbramkowy remis.

• Mamy kolejną przerwę w grze. Na boisku leży jeden z zawodników gospodarzy.

• Groźnie było pod bramką Armenii, ale Beisebekov po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nieznacznie się pomylił!

• Nieudana symulacja Artura Sarkisova. Zasłużona żółta kartka dla napastnika Armenii.

• Gra się wyrównała, ale to dalej Armenia zdecydowanie lepiej czuje się w ataku.

• Kolejny nieładny faul zawodnika Kazachstanu. Serhiy Malyi z żółtą kartką.

• Abzal Beisebekov został ukarany żółtą kartką za brzydki faul.

• Kazachstan dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nic groźnego z tego nie wynika. Konkretniejsza jest Rumunia, która stworzyła sobie dwie groźne sytuacje.

• Marcos Pizelli uderzył prosto w mur. Piłka wyszła na aut.

• Henrik Mkhitaryan był faulowany przed polem karnym Kazachstanu i gospodarze stają przed dobrą szansą na objęcie prowadzenia.

• Wyrównany początek meczu. Żadna z drużyn nie chce przejąć inicjatywy i dominuje gra w środku pola.

• Tigran Barseghyan zmienia Gevorga Ghazaryana.

• Gevorg Ghazaryan opuszcza boisko na noszach. Najprawdopodobniej dojdzie do 1 zmiany w meczu.

• Rozpoczynamy mecz!

• Ławka rezerwowych Kazachstanu: Bayzhanov, Bekbayev, Dmitrenko, Logvinenko, Miroshnichenko, Murtazayev, Mushikov, Pokatilov, Sartakov, Shchetkin, Tolebek, Zhukov.

• Ławka rezerwowych Armenii: Aivazov, Barseghyan, Grigoryan, Kartashyan, Koryan, E.Malakyan, Manucharyan, Meliksetyan, Mkoyan, Ozbiliz, Simonyan, Yedigaryan.

• W poprzedniej kolejce Kazachstan przegrał 1:4 z Danią. Armenia sprawiła sporą niespodziankę i wygrała z Czarnogórą 3:2.

• Armenia i Kazachstan to dwie najsłabsze drużyny grupy E. Kazachstan ma dwa punkty, a Armenia oczko więcej.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Armenia - Kazachstan!

pi

©Szymon Starnawski /Polska Press

W pierwszym dzisiejszym meczu grupy E Armenia podejmie Kazachstan. Na co dzień takie starcie nie ma prawa nas interesować, ale mecz grupowych rywali reprezentacji Polski dobrze będzie obejrzeć i śledzić na GOL24.pl!

Armenia - Kazachastan Relacja minuta po minucie na GOL24.pl

Mecz Armenia - Kazachstan zapowiada się najmniej emocjonująco z wszystkich trzech spotkań grupy E. Nie może być inaczej, skoro mowa o dwóch ostatnich drużynach w tabeli. Zajmujący szóstą pozycję Kazachstan zdobył dwa punkty i zarazem sprawił dwie niespodzianki.
W meczu otwierającym eliminacje podzielił się punktami z Polską, a w październiku bezbramkowo zremisował z Rumunią. Dwa remisy zanotował u siebie, co nie może dziwić. Gra na sztucznej nawierzchni jest dużym ułatwieniem dla piłkarzy reprezentacji Kazachstanu, a o czym boleśnie przekonała się nasza reprezentacja.

Armenia - Kazachstan w Polsat Sport News

Ormianie są sprawcami największej niespodzianki w tej grupie. W ostatnim eliminacyjnym meczu pokonali Czarnogórę 3:2, a zwycięską bramkę w trzeciej minucie doliczonego czasu zdobył Gevorg Ghazaryan. Czy dzisiejszy triumf Armenii będzie niespodzianką? Gospodarze są faworytem tego spotkania i inny wynik niż ich zwycięstwo będzie odbierane jako niespodzianka.

Armenia - Kazachstan w GOL24.pl!

Teoretycznie obydwie reprezentacje mają szansę na awans do Mistrzostw Świata w Rosji. Do rozegrania zostało sześć spotkań, w których można zdobyć osiemnaście punktów. To tyle teorii. W praktyce zajęcie miejsca na podium grupy E przez Armenię lub Kazachstan zostałoby odebrane jako wielka niespodzianka. Gdy jednak przyjrzymy się dotychczasowym wynikom Ormian zobaczymy, że oprócz wysokiej porażki z Rumunią (gra w dziesięciu od trzeciej minuty meczu) to o przegranych z Danią i Polską decydowała jedna bramka. Wszyscy doskonale pamiętamy męki, które przechodziła reprezentacja Polski i bramce Roberta Lewandowskiego w doliczonym czasie gry. Zwycięstwo z Czarnogórą na pewno dodało gospodarzom dzisiejszego meczu dużo pewności siebie i pobudziło nadzieję na osiągnięcie dobrego wyniku w grupie E.

Armenia - Kazachstan Gdzie oglądać?

Mecz Armenia - Kazachstan będzie można obejrzeć w Polsat Sport News. Transmisja rozpocznie się o 18:00. Relację ''minuta po minucie'' z tego spotkania przeprowadzi GOL24.pl!