0

Rumunia

5

4 1 połowa

• Koniec meczu! Rumunia wygrywa 5:0 z Armenią. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na nasze kolejne relacje live!

• Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył jedną minutę!

• Strzał Pizzelliego z rzutu wolnego, ale Tatarusanu spokojnie łapie piłkę.

• Latovlevici ponownie strzela z dystansu i znów górą Arsen Beglaryan.

• Rotariu uderzył głową obok bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Było groźnie!

• Kolejny strzał z dystansu Rumunii. Znów nieskuteczny.

• Eric Bicfalvi za Nicolae Stanciu. Ostatnia zmiana u Rumunów.

• Duży błąd Levona Hayrapetyana, ale nie skorzystał z niego Claudiu Keseru i z bliskiej odległości nie trafił w bramkę.

• Iasmin Latovlevici uderza z dystansu wysoko nad bramką.

• Strzelec piątej bramki, Alexandru Chipciu zmieniony przez Dorina Rotariu.

• Dzisiejszy mecz nie stoi na wysokim poziomie. Ba, nawet nie na dobrym. Mimo dużej ilości bramek piłkarze nas nie rozpieszczają swoją grą.

• Voskanyan przebojem wdarł się w pole karne, ale uderzył wysoko nad bramką.

• Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy.

• Zabawa Rumunii. Inaczej tego nazwać nie można. Ciekawe jak wyglądałby ten mecz, gdyby w 3 minucie nie było czerwonej kartki i nie padła bramka z rzutu karnego?

• Chipciu! Znów dogranie z głębi pola, błąd Mkoyana i Alexandru Chipciu wykorzystuje sytuację sam na sam z bramkarzem. 5:0 dla Rumunii!

• Claudiu Keseru zastępuje strzelca pierwszej bramki - Bogdana Stancu.

• Chipciu dośrodkował piłkę do Popy, ale pomocnikowi gości zabrakło kilku centymetrów, żeby oddać strzał.

• Muradyan oddał strzał, ale piłka minęła słupek bramki Rumunów.

• Pełna kontrola w meczu Rumunów. Grając w przewadze, mając cztery bramki przewagi i duży komfort w grze mogą oszczędzać siły.

• Marin uderza z dystansu! Niewiele zabrakło, żeby zdobył swoją drugą bramkę w meczu.

• Kompletna cisza na stadionie. Kibice stracili nadzieję na osiągnięcie dobrego rezultatu przez Armenię. Nie dziwimy się.

• Rumunia rozpoczęła II połowę.

• Koniec I połowy. Świetny początek Rumunów, którzy prowadzą czterema bramkami i mecz mają pod kontrolą. Czy Ormianie chociaż częściowo zniwelują przewagę Rumunów? Widzimy się po krótkiej przerwie.

• Sędzia doliczył dwie minuty.

• Ależ było blisko bramki dla Armenii! Ozbiliz zakręcił w polu karnym obrońcą, ale Pizzelliemu nie udało się skierować piłki do bramki.

• I stało się! Gospodarze oddali pierwszy celny strzał w meczu. Dalej przegrywają 0:4, ale jakiś pozytyw mamy.

• Pierwszy rzut rożny dla Armenii!

• Już druga zmiana wykorzystana przez trenera gospodarzy.

• Pierwsza zmiana w meczu.

• Grymas bólu na twarzy Gaela Andoniana. To chyba koniec jego udziału w dzisiejszym meczu.

• Żółta kartka dla Grigoryana.

• Praktycznie każda groźna akcja Rumunów kończy się bramką.

• Kolejny gol dla Rumunii ! Ogromne zamieszanie w polu karnym Ormian, w którym podanie otrzymał Stanciu i mocnym strzałem od poprzeczki strzelił bramkę!

• Marin uderzył z dystansu, ale jego strzał z kłopotami został obroniony przez bramkarza gospodarzy.

• Fatalny strzał na bramkę w wykonaniu Mkyoana. Warto odnotować, że była to pierwsza próba Armenii.

• Idealny scenariusz dla Rumunów. Wysokie prowadzenie, spokojna gra i szanse na kontratak - tak najprawdopodobniej będzie wyglądać ten mecz do 90 minuty.

• Kolejny atak Rumunii, ale strzał jednego z pomocników gości został zablokowany.

• Nie minął jeszcze kwadrans, a już mamy 3:0. Szykuje się pogrom.

• 3:0! Niesamowity początek Rumunów! Niepilnowany Marin precyzyjnym uderzeniem z 18 metrów strzela bramkę!

• Nokaut! Świetne podanie z głębi pola do Popy, który podciął piłkę nad bramkarzem i podwyższa prowadzenie swojej reprezentacji!

• Ozbiliz uderzył z rzutu wolnego wysoko nad bramką.

• Pewnie wykonany rzut karny i gol dla Rumunii! Ależ początek meczu!

• Rzut karny dla Rumunii!

• Czerwona kartka! Piłkę zmierzającą do bramki ręką zatrzymał Malakyan i sędzią wyrzucił go z boiska.

• Mamy pierwszy rzut rożny w meczu. Stały fragment gry dla Rumunów.

• Ormianie rozpoczęli od środka!

• Piłkarze obydwóch reprezentacji wychodzą na murawę. Liczymy na wielkie emocje!

• W pierwszej kolejce fazy grupowej Rumunia zremisowała 1:1 z Czarnogórą, a Armenia przegrała z Danią 0:1. Jakim wynikiem zakończy się dzisiejsze spotkanie?

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje live!