AS Saint-Etienne 2 - 2 Paris Saint-Germain

AS Saint-Etienne

2

Paris Saint-Germain

2

• Trwa jeszcze jakieś zamieszanie po końcowym gwizdku, chodzi na pewno o jakąś kontrowersyjną decyzję sędziego. Ja w każdym razie dziękuję za relację, żegna się Karol Wojnarowski.

• Koniec spotkania na Geoffrey-Guichard! Fantastyczne spotkanie na koniec kolejki. Saint-Etienne wciąż jest jedyną niepokonaną drużyną w 2013 roku. PSG z kolei zyskuje punkt przewagi, ale może być rozczarowane, bo prowadziło już 2:0.

• Strzał Beckhama w mur, jeszcze rzut rożny

• Jeszcze faulowany Kevin Gameiro, choć znów kontrowersyjna decyzja arbitra. Ostatnia szansa gości na zwycięstwo, raczej już nie przegrają

• Za dyskusje z sędzią żółtą kartką ukarany Brandao

• Świetna szansa gospodarzy! Zagapił się Francois Clerc, piłka wpadła mu pod nogi po rzucie rożnym, nie spodziewał się tego strzelec bramki na 2:2. Piłkę złapał Sirigu

• Ancelotti wprowadza świeżą krew do ataku - Kevin Gameiro zastępuje Lavezziego

• No i ostatni kwadrans zapowiada się pasjonująco! Brandao powalczył w polu karnym, odegrał na narożnik pola karnego z prawej strony, a zewnętrzną częścią prawej stopy Francois Clerc umieszcza piłkę w samym okienku!

• Ależ bramka! Remis!

• Niezwykle przypadkowa sytuacja. Piłkę na uwolnienie wybił Jallet, ale to zagranie okazało się niezwykle celnym podaniem do Ibrahimovicia, ten jednak strzelił bardzo niecelnie

• Ależ szansa Aubameyanga! Świetny strzał lewą nogą z ostrego kąta w krótki róg, ale znakomicie ustawiony Sirigu!

• Rozpoczęła się druga część spotkania - przy piłce goście, którzy ruszają na bramkę Ruffiera

• Ani jednej minuty nie doliczył sędzia. Saint-Etienne przegrywa z PSG 1:2, bardzo dobre spotkanie na koniec kolejki. Wszystko jest tu jeszcze możliwe, druga połowa będzie znakomita. Zapraszamy na nią już za kwadrans,

• Umknęła mi jeszcze jedna żółta kartka, za dyskusje przy rzucie karnym ukarany został Bayal Sall

• Gol dla Saint-Etienne ostatecznie zaliczony jako samobójcze trafienie Brazylijczyka Alexa

• Ładnie opanował piłkę Renaud Cohade, ale jego strzał w sam środek bramki pewnie łapie Sirigu

• Dośrodkowanie Pierre-Emericka Aubameyanga przed bramkę wykorzystał Brandao, który wepchnął się między Alexa a Thiago Silvę i przypadkowym strzałem kolanem pokonał Sirigu

• Bardzo dobrze pilnowany jest dziś David Beckham, niewiele miejsca na grę ma Anglik

• Korzystając z okazji, warto wspomnieć, że PSG może mieć już 7 punktów przewagi nad drugim Lyonem, mistrzostwo Francji coraz bliżej Parc des Princes

• Mecz w o wiele wolniejszym tempie niż kilkanaście minut temu, PSG spokojnie broni swojego prowadzenia

• Przed niezłą szansą stanął Brandao, ale źle sobie przyjął piłkę przed strzałem, jest jeszcze korner

• Starcie pomiędzy Brandao a Salvatorem Sirigu - włoskiemu bramkarzowi nie spodobało się, że Brazylijczyk zaatakował go w powietrzu

• Należy jeszcze dodać, że Stephane Ruffier za domniemany faul na Lavezzim otrzymał żółtą kartkę

• Ibrahimović niczym Antonin Panenka wykonał tę powtórkę jedenastki. Powtórka całej akcji pokazała jednak, że Lavezzi bardzo dużo dołożył od siebie przy tym faulu. Kontrowersyjna decyzja

• I tym razem Ibrahimović się nie myli! 0:2!

• Karny będzie powtarzany!

• Mamy rzut karny! Ruffier sfaulował Ezequiela Lavezziego!

• Ciekawa statystyka - do dzisiejszego dnia Saint-Etienne ani razu nie straciło bramki w pierwszym kwadransie meczu Ligue 1 w tym sezonie

• Świetnie ułożył się początek tego meczu dla gości - teraz będą mogli grać to, co im wychodzi najlepiej - kontratak

• Fatalny błąd środkowego obrońcy Bayala Salla. Miał już piłkę przy nodze, ale zmierzając w stronę własnej bramki dał ją sobie odebrać. Javier Pastore wyszedł sam na sam i ładną podcinką pokonał Ruffiera

• Gospodarze dzisiejszego meczu są niepokonani w 2013 roku, goście z kolei przegrali dwa ostatnie mecze wyjazdowe

• Dobry wieczór, zapraszam na relację z ostatniego meczu 29.kolejki Ligue 1 - Saint-Etienne podejmuje lidera, Paris Saint-Germain.