Atletico Madryt

1

FC Barcelona

2

• Bardzo wyrównane spotkanie, ale wydaje mi się, ze nieco niesprawiedliwy wynik. Sędzia nie odgwizdał reki w polu karnym Busquetsa, a przede wszystkim gwizdnął dwa spalone na niekorzyść Rojiblancos w 100% sytuacjach, ale cóż taki jest futbol. Barca posiada genialnego Messiego i nie od dziś wiadomo, ze Argentyńczyk jest podporą tej drużyny. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje LIVE! Tomasz Kozimala

• Koniec meczu w Madrycie!

• Lepszej sytuacji w końcówce nie mogli mieć gospodarze. Fenomenalnie broni jednak Valdes!!!

• Minuta do końcowego gwizdka!

• Busquets żółta kartka

• Wcześniej w swoim polu karnym ręką zagrał Busquets

• Mogło być 2:2!!! Ale Juanfran strzela wprost w obrońców Barcy!

• Silvio zmienia Turana

• Tymczasem kolejna żółta kartka dla gospodarzy. Tym razem otrzymuje ja Falcao

• Zmiana w ekipie Guardioli. Pique zmienia Alexisa

• GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Messi na 1:2!!! Gabi fauluje Pedro tuz przed polem karnym, a Messi bezpośrednim uderzeniem pokonuje Courtois'a!!! Szybka decyzja Messiego i zaskoczeni teraz gospodarze. 28 gol w sezonie Argentyńczyka!

• Pedro pojawia się za słabego dziś Fabregasa

• Salvio zastępuje Koke w ekipie gospodarzy

• Sanchez za zagranie ręką w polu karnym Atletico otrzymuje żółta kartkę, to już 4 ekipie gości.

• Tym razem Koke został ukarany kartka przez sędziego

• Xavi faulowany w środku pola

• Pierwsza zmiana w Barcie: Cuenca za Alvesa

• Zolta kartka dla Daniego Alvesa, który poturbował Falcao

• Falcao!!! "Oko w oko" z Valdes'em i z tego pojedynku obronną ręką wychodzi golkiper Dumy Katalonii. Fatalne zachowanie obrońcow Mistrza Hiszpanii!

• Alez akcja! Nie ma jednak gola dla Barcy! Znów wrzucał w pole karne Alves, nie dopadł do niej jednak ani Messi ani zamykający akcje Sanchez!

• Waleczni gospodarze znów maja rzut rożny i Miranda uderza nad bramka Valdes'a!

• Barca się gubi, ale Atletico również nie wykorzystuje błędów obrony Katalończyków

• Zolty kartonik "zarobił" Tiago

• Sędzia odgwizdał offside napastnika Rojiblancos, ale jak pokazują powtórki mylił się!

• Alves dośrodkował na 15. metr, ale niecelnie strzelał napastnik gości

• Atletico śmiało naciska piłkarzy Barcelony, co owocuje wieloma akcjami na połowie rywala

• Filipe Luis zablokowany przez Mascherano w polu karnym, ależ było znów groźnie pod bramka Barcy!

• Po rzucie rożnym dla gospodarzy do piłki doskakuje Kolumbijczyk i pokonuje strzałem z bliska Valdes'a!!!

• GOOOOOOOL!!!! 1:1 Falcao!

• Bardzo umiejętnie starają się utrzymywać przy piłce gospodarze. Sytuacja z prawej strony, ale Falcao znów zatrzymany przez Mascherano

• Juz groźna akcja z lewej strony Atletico, ale dobra asekuracja defensorów Pepa Guardioli

• Zaczynamy druga polowe

• Barca zaczęła to spotkanie spokojnie, ale strzeliła tylko jedna bramkę. Natomiast Rojiblancos mieli sporo niewykorzystanych okazji. Zobaczymy co wydarzy się w drugiej połowie po wskazówkach obu trenerów udzielonych swoim podopiecznym

• Koniec pierwszej odsłony spotkania!

• Fabregas fatalnie zachował się w narożniku boiska i brutalnie faulował Juanfrana! Tylko żółta kartka!

• Barca przerywa jednak większość ataków gospodarzy i panuje w drugiej linii

• Atletico próbuje stwarzać sytuacje i napastnicy Rojiblancos robią wszystko, aby oddać strzał na zamurowana bramkę Valdes'a

• Niecelnie uderzał z dystansu groźny Alves, ale fatalnie spudłował!

• Alez teraz szansa Atletico! Gdyby nie dobre wyjście Valdes'a mielibyśmy remis! Po dośrodkowaniu Koke, napastnik Atletico nie dopada jednak do tego zgrania!

• Kapitalnie Messi z Fabregasem rozegrali piłkę pod bramka Courtois'a! I fenomenalne podanie do niepilnowanego Alvesa. Ten z łatwością umieszcza piłkę w bramce

• GOOOOOOOOOLL!!!!!!!!!!!!! Daniel Alves!!!! 1:0 dla Barcy!

• Arda Turan dostał kartkę za faul na Fabregasie

• Filipe świetnie przedarł się prawa strona i dośrodkował w pole karne gości, do piłki dobiegł Falcao, ale dobrze obrońcy Barcy wybijają futbolówkę

• Niezłe uderzenie z 25. metra Falcao, ale bez problemów broni golkiper Dumy Katalonii

• Znów kartka, Tym razem dla Juanfran'a za faul na Messim

• Faul na Alexis'ie i Diego Godin otrzymuje żółtą kartkę

• Kontratak Atletico, ale brakuje piłkarzom Simeone większe liczby graczy ofensywnych.

• Staly fragment gry dla Barcy po faulu na Busquetsie i Xavi strzela zza pola karnego, ale wspaniala parada Courtois'a!!!

• Alves bardzo pracowity na prawej stronie, wypracował rzut z autu jednak po dośrodkowaniu Abidala piłka wypada w pole

• Turan do Falcao! I byłoby 1:0, gdyby nie pozycja spalona snajpera Atletico

• Atletico cofnięte pod pole karne i Duma Katalonii atakuje

• Fabregas faulował Mirandę w polu karnym rywala.

• Żółta kartka dla Messiego za zagranie ręką.

• Alexis do Messiego, ten strzela do bramki Courtoisa, ale była ręka i dobra decyzja sędziego!

• Felipe świetnie mógł oddać strzał główka na bramkę Barcy, ale na posterunku Valdes!

• Dobrze wysoko podchodzą defensorzy Atletico do podopiecznych Pepa Guardioli zmuszając ich do błędów

• Messi do Xavi'ego, ależ był blisko! Piłka jednak mija słupek!

• Spokojnie w środku pola piłkę rozgrywa Barca. Faulowany Fabregas

• Zaczęli goście z Barcelony!

• Piłkarze już na murawie i za chwile pierwszy gwizdek!

• Zapowiadają się wiec wielkie emocje, tym bardziej, ze niedawny zdobywca Ligi Europy spisuje się w tegorocznym turnieju znakomicie!

• Duma Katalonii po lekkim dołku zaczyna "łapać wiatr w żagle" i aby myśleć o mistrzostwie w La Liga muszą wygrać wszystkie spotkania do końca sezonu. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem Barcy na Camp Nou aż 5:0! Nie znaczy to, ze Rojiblancos odpuszcza ten mecz!

• Barca przyjechała zaś do stolicy Hiszpanii nieco osłabiona. W zespole prowadzonym przez Pepa Guardiole zabraknie kontuzjowanych Davida Villi i Ibrahima Afellaya. Natomiast formą, szczególnie strzelecką zachwyca Leo Messi, który w poprzednim pojedynku z Valencją strzelił dla swojej drużyny hat-tricka i ma na koncie tylko jedno trafienie mniej od Cristiano Ronaldo.

• Kibice myślący, ze będzie to spotkanie do jednej bramki mogą być w błędzie. Rojiblancos maja znakomita passe i w ostatnich 7 spotkaniach w La Liga podopieczni Diego Simeone nie przegrali ani razu. Dodatkowo do składu ekipy z Madrytu wraca po kontuzji Falcao, co jest za pewne dobra wiadomością dla sympatyków tego klubu.

• Witam Państwa serdecznie z meczu hiszpańskiej Primera Division, gdzie za niespełna pól godziny wice lider tabeli Barcelona zmierzy się w ramach 25. kolejki z 9. drożyną hiszpańskiej ekstraklasy Atletico Madryt! Na relacje zaprasza Tomasz Kozimala