Barcelona wciąż niepokonana, Granada poległa na Camp Nou (ZDJĘCIA)

mgs
Barcelona choć bez kontuzjowanego Leo Messiego w składzie z łatwością poradziła sobie w meczu 14. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy i pewnie pokonała Granadę 4:0. Bramki dla gospodarzy zdobyli niezawodny Andres Iniesta, Cesc Fabregas, Alexis Sanchez i Pedro.

Piłkarze Barcelony, bez kontuzjowanego Lionela Messiego, pokonali u siebie Granadę 4:0 w sobotnim meczu 14. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy i umocnili się na pozycji lidera. Wicemistrz kraju Real Madryt zagra wieczorem na wyjeździe z Almerią.

Pierwsze dwie bramki dla Barcelony padły z rzutów karnych. W 20. minucie kanonadę rozpoczął Andres Iniesta, a jeszcze przed przerwą w taki sam sposób wynik podwyższył Cesc Fabregas.

Od 66. minuty sytuacja gości stała się jeszcze trudniejsza. Czerwoną kartkę zobaczył wówczas Chilijczyk Manuel Iturra. Następne bramki dla gospodarzy były kwestią czasu - zdobyli je Alexis Sanchez i Pedro.

Z powodu kontuzji kilku graczy Katalończycy wyszli na boisko w nieco eksperymentalnym składzie. Największym nieobecnym był oczywiście Messi (uraz uda), który nie zagra już w tym roku. Oprócz niego w sobotę nie mogli wystąpić m.in. Victor Valdes, Jordi Alba i Dani Alves.

Na razie w tabeli Barcelona (40 pkt) wyprzedza Atletico o sześć punktów, a "Królewskich" o dziewięć.