Bardzo dobry mecz Martina Kobylańskiego w 2. Bundeslidze. Zanotował dwa gole i asystę w meczu Eintrachtu Brunszwik z VfL Osnabrueck

Damian Wiśniewski
East News
Syn pochodzącego z Ostrowca Świętokrzyskiego Andrzeja Kobylańskiego, Martin, pokazał się z bardzo dobrej strony w meczu 2. Bundesligi. Strzelił dwa gole i zanotował jedną asystę dla Eintrachtu Brunszwik w pojedynku z VfL Osnabrueck.

Martin Kobylanski wyszedł na to spotkanie w pierwszym składzie. Asystę zaliczył w jedenastej minucie gry, kiedy po jego podaniu gola strzelił Suleiman Abdullahi.

W drugiej połowie Polak w 51. minucie skutecznie wykonał rzut karny i podwyższył na 2:0. Bramkę na 3:0 zdobył Suleiman Abdullahi cztery minuty potem, a Kobylański ustalił wynik meczu w 66. minucie gry.

Martin Kobylański ma w tym sezonie cztery strzelone gole i trzy zanotowane asysty. Jego klub zajmuje w tabeli 2. Bundesligi 15. miejsce i bije się utrzymanie. Nad strefą spadkową Eintracht Brunszwik ma ledwie dwa punkty przewagi.