Bartosz Kapustka brylował w meczu rezerwowego zespołu Leicester

Krzysztof Kawa
Młodzi piłkarze Leicester cieszą się po zdobyciu bramki przez Jeffa Schluppa, w tle gratulacje składa Bartosz Kapustka Facebook/Leicester
Były piłkarz Cracovii był bardzo aktywny w piątkowym meczu Pucharu Ligi Angielskiej drużyn U-23 pomiędzy Leicester i Nottingham Forest (2:2).

Bartosz Kapustka wyszedł na boisko w pierwszym składzie, na prawej pomocy. Od początku spotkania niepokoił defensywę rywali. I to po jego zagraniu z rogu w 22. minucie Jeff Schlupp wyprowadził Leicester na prowadzenie. Radość gospodarzy nie trwała jednak długo, wyrównanie padło już po minucie gry. Później Leicester straciło jeszcze jedną bramkę i do przerwy przegrywało 1:2.

Kapustka zainicjował kilka akcji, by zmienić niekorzystny wynik, oddał też na bramkę Forest strzał z ok. 30 metrów, ale w pierwszej połowie efektu nie było. Za to już w pierwszej minucie drugiej połowy Leicester zdobyło drugą bramkę. Kolejne okazje były, w tym z udziałem Kapustki, ale wynik nie uległ już zmianie.

90 minut Polaka w meczu piątkowym oznacza, że nie zagra on w sobotnim spotkaniu Premier League ze Stoke.

Materiał oryginalny: Bartosz Kapustka brylował w meczu rezerwowego zespołu Leicester - Dziennik Polski