Radosław Murawski i Bartosz Salamon po spotkaniu Lecha Poznań z Wisłą Płock (4:1): Każdy przeciwnik jest teraz od nas niżej notowany

Dawid Dobrasz
od 16 lat
Lech Poznań w piątek przy Bułgarskiej był znowu zwycięski. To była ósma ligowa wygrana w tym sezonie i piąta na własnym boisku. Kolejorz w stolicy Wielkopolski stracił do tej pory tylko dwa gole. Po meczu rozmawialiśmy z Bartoszem Salamonem, który gra w tym sezonie ligowym wszystkie mecze od początku do końca, i Radosławem Murawskim, dla którego było to debiut w pierwszym składzie na mecz PKO Ekstraklasy w niebiesko-białych barwach na własnym stadionie. Zdobył on swojego pierwszego gola w barwach Lecha Poznań. Zobaczcie, co piłkarze powiedzieli po spotkaniu.
Lech Poznań znów rozegrał dobry mecz. Do przerwy był co prawda remis 1:1, ale po zmianie stron "Poznańska Lokomotywa" popędziła po zwycięstwo w znanym już w tym sezonie stylu. Lech Poznań pokazał jakość, choć trener Maciej Skorża w wyjściowej jedenastce dokonał czterech zmian, jego podopieczni nie mieli problemów, by odnieść kolejne wysokie zwycięstwo.Zobacz oceny piłkarzy Lecha Poznań za mecz z Wisłą Płock --->Bartosz Salamon i Radosław Murawski po spotkaniu z Nafciarzami:<script async defer class="XlinkEmbedScript"  data-width="640" data-height="360" data-url="//get.x-link.pl/14c4cc59-c5e8-9184-7bbc-8076467b3618,4a9e3126-254f-c2a5-f174-a7f2e01765a0,embed.html" type="application/javascript" src="//prodxnews1blob.blob.core.windows.net/cdn/js/xlink-i.js?v1" ></script>

Lech Poznań znów gromi. Pokonał Wisłę Płock 4:1, choć było n...

Lech Poznań męczył się w pierwszej połowie, ale po przerwie pokazał to, z czego znamy poznańską lokomotywę w tym sezonie. Ważną i pierwszą bramkę w Lechu zdobył Radosław Murawski. Zobaczcie zdjęcia z meczu z Wisłą Płock ---->

PKO Ekstraklasa. Lech Poznań powiększył przewagę. Wisła Płoc...