Bayern Monachium 2 - 0 Olympique Marsylia

Bayern Monachium

2

Olympique Marsylia

0

• Koniec! Dwie różne połowy. Pierwsza piękna, druga bardzo słaba Bayern awansuje do Półfinału.

• Sędzia dolicza 2 minuty

• Jedna z nielicznych akcji w drugiej połowie. Lahm po rajdzie nabija obrońcę i mamy rzut rożny.

• Druga połowa powoli się kończy.....na szczęście! Wieje nudą...

• Mecz stał się pełną chaosu gierką...dramat

• Schodzi bohater dzisiejszego meczu - Olić. Za niego Gomez.

• Kolejna zmiana w Marsylii

• Kroosa zmienia Pranjić.

• Mecz po przerwie zupełnie inny, znacznie mniej interesujący.

• Żółta kartka dla Alaby.

• Za zmęczonego Remy'ego wchodzi Kabore.

• Mocny strzał Kroosa obok bramki.

• Indywidualna akcja Riberyego, który wpadł w pole karne i uderzył na bramkę OM.

• Marsylczycy starają się atakować od pierwszych minut drugiej połowy. Są dłużej przy piłce, ale groźnie pod bramką Neuera jeszcze nie było.

• Przepraszamy za opóźnienie spowodowane kłopotami technicznymi.

• Zaczynamy drugą część meczu!

• Bayern Monachium - Olympique Marsylia

Bayern Monachium - Olympique Marsylia

• Koniec pierwszej połowy. Bardzo ciekawe spotkanie. Bayern całkowicie zdominował rywali, choć i Francuzi mieli swoje 3 dogodne sytuacje. Po dwóch trafieniach Olicia mamy wynik 2:0 dla gospodarzy.

• Sędzia dolicza jedną minutę.

• Franck Ribery trochę zagalopował się w dryblingu, ale rzut rożny wywalczył.

• Dość niespodziewana zmiana. Muellera zmienia Rafinha.

• To "wisiało już w powietrzu". Świetna kontra Ribery - Alaba - Olić zakończona skutecznym strzałem tego ostatniego.

• Ivica Olić po raz drugi !

• Po dłuższej przerwie mamy akcje Olympique. Jednak dośrodkowanie Remy'ego bez problemów wyłapuje Neuer.

• Kroos trafia w słupek! Ależ świetnie gra Bayern.

• Trwa napór Bayernu! Ribery trafia w podbramkowym zamieszaniu w Mandande, a dośrodkowanie Alaby zablokowali obrońcy.

• Dwa "piekielnie" mocne strzały Niemców! Najpierw Kroos z 20 metrów, a kilka sekund później Tymoshchuk ! broni nie bez problemów Mandanda.

• Najwidoczniej Ivica Olić za bardzo uwierzył w swoje możliwości. Oddał strzał " panu Bogu w okno" .

• Indywidualna akcja Lahma, wpadł w pole karne, ale szybko zneutralizowali jego atak defensorzy z Francji.

• Piękny strzał oddał Mbia !! Instynktownie broni Neuer.

• Niesamowita akcja Riberego, który tym razem na prawej stronie minął dwóch obrońców i idealnie wystawił piłkę Oliciowi. Rezerwowoy napastnik Bayernu się nie pomylił. W tym meczu dogrywki już nie będzie.

• Ivica Olić! Jest już 1:0 dla Bayernu!

• Bardzo dobra szansa dla Marsylii. Jeremy Morel strzelał z pola karnego, ale Neuer instyktownie broni nogami!

• Pierwsza dobra akcja marsylczyków. Z pola karnego uderzał Loïc Rémy, ale pewnie piłkę złapał Manuel Neuer.

• Bardzo zmotywowany Ribery, od początku meczu szarpie na lewym skrzydle. Najpierw stracił piłkę, ale w kolejnej akcji wywalczył już groźny rzut wolny.

• Pierwsza akcja Bayernu, ale Toni Kroos z 16 metrów uderzył bardzo niecelnie.

• Zaczynamy mecz w Monachium!

• Witamy w relacji z ćwierćfinałowego meczu Ligi Mistrzów między Bayernem a Olympique Marsylia. Pierwszy mecz Bawarczycy pewnie wygrali 2:0. Dlatego Jupp Heynckes posadził dziś na ławce rezerwowych swoje asy: Mario Gomez i Arjen Robbena.

• Ławka rezerwowych Olympique: Andrade, Traore, Sabo, Kabore, Amalfitano, Gignac, Ayew

• Ławka rezerwowych Bayernu: Butt, Rafinha, Contento, Robben, Pranjić, Petersen, Gomez