Bayern Monachium - RB Lipsk ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Starcie najlepszych snajperów Bundesligi

Bayern Monachium

0

RB Lipsk

0

• Koniec meczu! W hicie Bundesligi nie obejrzeliśmy żadnej bramki! Bayern utrzymuje się na pozycji lidera.

• Yussuf Poulsen zmienia Timo Wernera.

• Benjamin Pavard ukarany żółtą kartką.

• Piekielnie ważna interwencja Kimmicha! Gdyby nie te zagranie to Werner wpakowałby piłkę do pustej bramki!

• 3 minuty powalczą o zwycięstwo obie drużyny.

• Benjamin Pavard nie zdołał dopaść do zagranej przez Kimmicha piłki! Gdyby oddał strzał to bramkarz gości nie miałby nic do powiedzenia!

• Knrad Laimer ofiarnie blokuje strzał Thiago! Bardzo ważna interwencja gracza RB Lipsk!

• Ostatnia zmiana w ekipie Bawarczyków. Leon Goretzka schodzi, a wchodzi Kingsley Coman.

• Christopher Nkunku opuszcza murawę, a melduje się na niej Ademola Lookman.

• To powinien być gol! Peter Gulacsi w świetny sposób ratuje swój zespół przed stratą gola wygrywając pojedynek sam na sam z Goretkzą!

• Bardzo słaby mecz oglądamy dzisiaj w Monachium.

• Katastrofalne podanie Muellera. Bayern głupio traci piłkę.

• Patrick Schick mija się z zagraną przez Wernera piłką.

• Zmiana także w drużynie z Lipska. Patrick Schick zmienia Daniego Olmo.

• Lucas Hernandez zmienia Jeroma Boatenga.

• Timo Werner marnuje 100% okazję! Nie trafił w światło bramki z bliskiej odległości!

• Zmiana w drużynie Bayernu. Serge Gnarby schodzi, a wchodzi Philippe Coutinho.

• Joshua Kimmich ukarany żółtą kartką.

• Nie ma jednak rzutu karnego! Robert Lewandowski wcześniej był na spalonym!

• RZut karny dla Bayernu! Robert Lewandowski faulowany w polu karnym!

• Dayot Upamecano ogląda żółtą kartkę.

• Goście dużo lepiej rozpoczęli drugą połowę! Teraz błąd Boatenga próbował wykorzystać Werner, którego strzał został zablokowany przez Alabę!

• Było blisko gola dla RB Lipsk! Sabitzer uderzył i piłka poszybowała ciut nad poprzeczką!

• Wracamy do Monachium! Czas na drugą połowę!

• Koniec pierwszej części meczu. Jak na razie w hicie Bundesligi mamy bezbramkowy remis!

• Timo Werner w ostatnim momencie został powstrzymany przez defensywę Bayernu!

• To powinien być gol! Robert Lewandowski uderzył na bramkę, a Upamecano wybił piłkę z samej linii bramkowej!

• Konrad Laimer ukarany żółtą kartką - jako pierwszy zawodnik w tym meczu.

• Nkunnku dogrywa w pole karne Bayernu, ale piłka zostaje wybita.

• Bardzo dobra akcja gospodarzy, zakończona słabym strzałem Thiago. RB Lipsk przejmuje piłkę.

• Jerome Boateng w ostatnim momencie wybija dośrodkowanie rywala! Na piłkę czekał już Nkunku!

• Ależ blisko gola był Robert Lewandowski! Polak trafił w rywala będąc na 5 metrze!

• Świetne uderzenie Timo Wernera! Piłka przeleciała jednak obok bramki Bayernu!

• Christopher Nkunku pędził w stronę bramki, ale Jerome Boateng zdołał mu odebrać piłkę.

• Najlepszy na boisku jak na razie jest Alphonso Davies. Kanadyjczyk nie daje się dogonić, ale brakuje mu dokładności przy podaniach.

• Pierwszy kwadrans przebiegł zdecydowanie pod dyktando Bayernu. Brakuje jednak strzałów na bramkę gości.

• Świetna akcja lewym skrzydłem Daviesa! Kanadyjczyk dograł w pole karne, ale tam nikt nie zdołał przeciąć tego podania.

• Peter Gulacsi znakomicie odbija groźny strzał Thiago! Było naprawdę bardzo blisko!

• Dani Olmo przegrywa pojedynek biegowy z Daviesem. Hiszpan mógł zagrozić Neuerowi.

• Pierwsze dośrodkowanie Pavarda, jednak zbyt słabe aby zagrozić bramce rywala.

• Mecz właśnie się rozpoczął!

• Zawodnicy obu drużyn pojawiają się na murawie!

• Głównym rywalem Roberta Lewandowskiego w wyścigu o koronę króla strzelców jest Timo Werner. Niemiec dzisiaj rozpocznie mecz od pierwszej minuty, więc czeka nas również nie lada pojedynek strzelecki!

• Polscy kibice czekają na kolejne bramki Roberta Lewandowskiego. Napastnik Bayernu cały czas prezentuje znakomitą formę. Czy dzisiaj również wpisze się na listę strzelców?

• Zapowiada się znakomite widowisko. Zmierzą się bowiem lider i wicelider Bundesligi. Faworytem jest oczywiście Bayern, który ostatnio wrócił do znakomitej formy.

• Witamy Państwa w relacji LIVE z meczu Bayern - RB Lipsk!

Bayern - RB Lipsk LIVE! Starcie najlepszych snajperów Bundesligi

Bayern - RB Lipsk LIVE! Starcie najlepszych snajperów Bundesligi ©East News

Bayern Monachium - RB Lipsk ONLINE. Prowadzący w Bundeslidze Bayern Monachium zmierzy się z drugim w tabeli RB Lipsk. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 18. Relacja na żywo w GOL24!

Bayern Monachium - RB Lipsk ONLINE

Stawką meczu na Allianz Arena będzie fotel lidera, bo Bawarczycy zajmują pierwsze miejsce w tabeli, a ekipa z Lipska jest druga i traci do nich tylko jeden punkt. Rywalizacja o mistrzostwo jest dużo bardziej zacięta niż w poprzednich latach. W grze o tytuł pozostają też Borussia Dortmund oraz Borussia Mönchengladbach, które do lidera tracą trzy oczka.

Doskonale zapowiada się snajperski pojedynek Roberta Lewandowskiego w drużynie gospodarzy z Timo Wernerem w zespole gości. W toczonym przez tę dwójkę zaciętym wyścigu o tytułu króla strzelców Bundesligi „Lewy” ma na koncie aż 22 gole, a Werner o dwa trafienia mniej.

Po zimowej przerwie Bawarczycy spisują się znacznie lepiej od Lipska. Lewandowski i spółka wygrali wszystkie trzy mecze i legitymują się bilansem bramek 12:1. Ich rywale zanotowali po jednym zwycięstwie, remisie i porażce. W Bundeslidze Bayern mierzył się z RB Lipsk siedmiokrotnie. Cztery razy wygrywali monachijczycy, drużyna z Saksonii raz, natomiast dwa spotkania zakończyły się remisem.

Bayern - RB Lipsk. Przewidywane składy
Bayern: Neuer - Pavard, Boateng, Alaba, Davies - Kimmich - Goretzka, Thiago - Müller, Gnabry - Lewandowski

RB Lipsk: Gulacsi - Mukiele, Klostermann, Upamecano, Halstenberg - Laimer, Adams - Sabitzer, Nkunku - Schick, Werner

Bayern - Lipsk TRANSMISJA TV
Spotkanie Bayernu z RB Lipsk będzie dostępny na Eleven Sports 1. W internecie mecz odpłatnie można obejrzeć na stronie elevensports.pl. Komentuje duet Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak. Relacja na żywo w GOL24. Zapraszamy.