1 2 połowa

1 dogrywka 1 połowap.

1 dogrywka 2 połowap.

• Koniec meczu! Bayern Monachium z pierwszym trofeum w nowym sezonie!

• Uderzenie Lewandowskiego zza pola karnego - piłka zmierzała w stronę bramki, ale w ostatniej chwili poszybowała nad poprzeczką.

• Seria ostrych starć między zawodnikami. Gudelj ucierpiał przez wejście Kimimcha, a zawodnik Sevilli odpłacił się faulem na Mullerze.

• Zaczynamy ostatni kwadrans tego starcia.

• Koniec pierwszej połowy dogrywki.

• Uderzenie Alaby, piłka zostaje odbita prosto w stronę Martineza, który strzałem głową pokonuje Bono!

• GOOOOOOL! JAVI MARTINEZ!

• Davies za Hernandeza i Martinez za Goretzkę.

• Boisko opuszcza Jordan, w jego miejsce wchodzi Franco Vazquez.

• Zaczynamy pierwszą połowę dogrywki.

• Koniec drugiej połowy. Ta rywalizacja jeszcze trochę potrwa!

• Próba przelobowania Neuera nieudana. Bramkarz w odpowiednim momencie wrócił się we własne pole karne.

• Neuer wybronił sam na sam! Pomyłka Alaby, piłka padła łupem Ocamposa, który zagrał prostopadle do En-Nesyriego. Napastnik uderzył na bliższy słupek, ale świetnie go wyczuł bramkarz i wciąż mamy remis.

• Mocne zagranie do Mullera, Niemiec chciał piętą zgrać do Lewandowskiego, ale zablokował go Escudero. Tylko rzut rożny dla Bayernu.

• Rozpędzony Lewandowski poturbował Ocamposa. Sevilla ma rzut wolny w środkowej strefie.

• Niecelny strzał Hernandeza, po chwili próba głębokiego dośrodkowania Mullera. Piłka po raz kolejny pada łupem Bono.

• Gnabry obsłużył Lewandowskiego sprytnym podaniem między obrońców. Polak uderzył prosto w zawodnika nie odpuszczającego go na krok.

• Gudelj w miejsce Suso.

• Tolisso w miejsce Sane.

• Sane pędził co sił w nogach na bramkę rywali i dopiero pociągnięcie za koszulkę go zatrzymało. Fernando z kartką.

• Alaba nie oddał Lewandowskiemu rzutu wolnego, uderzył tuż nad poprzeczką.

• Jeden z członków sztabu szkoleniowego Bayernu obejrzał żółtą kartkę

• Znowu piłka grzęźnie w siatce Sevilli, ale przy golu Gnabry'ego faulował w ataku Lewandowski.

• Seria strzałów Bayernu na bramkę Bono! Uderzenie Gnabry'ego zablokowane, a próba Sane wybroniona przez golkipera.

• Zmiana w linii ataku Hiszpanów. En-Nesyri w miejsce de Jonga.

• Lewandowski ostro potraktowany przez Kounde - żółta kartka dla zawodnika Sevilli.

• Podręcznikowa akcja Bayernu, kilka ładnych podań z pierwszej piłki, wzorowo dojrzał Lewandowskiego Muller, ale dopiero system VAR wskazał pozycję spaloną kapitana naszej reprezentacji.

• Robert Lewandowski strzela gola, ale był na spalonym w trakcie podania od Mullera!

• Mocne otwarcie Sevilli! Uderzał de Jong i na posterunku był Neuer.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Joan Jordan ukarany kartką za niesportowe zachowanie.

• Lewandowski uruchomił na prawym skrzydle Kimmicha, ale zatrzymał go Kounde.

• Sule wygrał pojedynek z de Jongiem i od bramki zacznie Neuer.

• Niemiec wykorzystał dobre dogranie Lewandowskiego i precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w lewym rogu bramki.

• GOOOOOOOOOL! LEON GORETZKA!

• Lewandowski wziął na swoje barki atak Bayernu, uderzył z dystansu, ale czujny był na linii Bono.

• Chwilowa przerwa w grze. Fernando jest opatrywany przez klubowych lekarzy.

• W głębokiej defensywie Sevilla, skrzydłowy Ocampos wybił piłkę daleko przed siebie.

• Sevilla ruszała z kontrą, jednak Kimmich efektownie - na wślizgu - przerwał akcję.

• Doskonała sytuacja Mullera! Niemiec miał przed sobą samego bramkarza, ale fatalnie się pomylił.

• Przyspieszyli akcję piłkarze Bayernu, Gnabry doszedł do sytuacji strzeleckiej i uderzył prosto w Bono.

• Długieg zagranie z głębi pola na Lewandowskiego, ale Polak złapany na spalonym.

• Mieli swoją szansę Bawarczycy, Bono poślizgnął się bowiem przy wyprowadzaniu piłki, ale nikt nie ruszył pazernie do bramkarza Sevilli.

• GOOOOOOL! LUCAS OCAMPOS pewnie z 11 metrów!

• Słabo wszedł w to spotkanie Alaba. Austriak faulował rywala w polu karnym i obejrzał za to przewinienie kartkę. Źle zaczyna się to spotkanie dla Bayernu.

• Rzut karny dla Sevilli!

• Złe podanie Alaby w pole karne. Ani Muller, ani Lewandowski nie mieli szans tego sięgnąć.

• Sevilla dłuższą chwilę przeszkadza Bayernowi w rozgrywaniu piłki. Wysoki pressing przynosi efekty i to Hiszpanie są coraz częściej w posiadaniu.

• Dwa szybkie ataki Bayernu na razie skutecznie zatrzymywane przez obronę Sevilli. Najpierw Gnabry niecelnie zagrał do Lewandowskiego, po chwili Sane został zatrzymany przez Escudero.

• Zaczynamy spotkanie!

• Sevilla wygrała Ligę Europy głównie dzięki swojej bardzo solidnej grze w defensywie. W sześciu meczach grupy A stracili tylko trzy gole. Zachowali czyste konto w dwumeczu z AS Romą i Wolverhampton. Na utratę bramki czekali do starcia z Manchesterem United, ale i tak wygrali 2:1. Dopiero finał z Interem mógł rzucić nieco światła na braki w obronie Hiszpanów, lecz ci i tak sięgnęli po puchar dzięki samobójczej bramce Lukaku.

• Doskonale pamiętamy, że Bayern Monachium efektownie ograł wszystkich rywali w poprzedniej edycji Ligi Mistrzów. W grupie nie stracił punktu, dwukrotnie wygrał z Crveną Zvezdą, Olympiakosem i Tottenhamem, notując bilans bramek 24:5. W 1/8 finału zespół Roberta Lewandowskiego rozprawił się z Chelsea (jeszcze w dwumeczu) 7:1. Po przerwie spowodowanej pandemią zdemolował FC Barcelonę 8:2, a w półfinale gładko ograł Olympique Lyon 3:0. Finał z PSG był nieco trudniejszy, ale Bawarczycy ostatecznie pokonali rywala 1:0 i sięgnęli po trofeum po raz pierwszy od siedmiu lat.

• Najlepszy zespół Europy kontra specjalista od Ligi Europy - tak można w skrócie zapowiedzieć czwartkowy mecz o Superpuchar Europy pomiędzy Bayernem Monachium a Sevillą. Pomimo obaw Bawarczyków do gry jest gotowy Robert Lewandowski. Pomimo nadziei, plany kibicom obu drużyn znów może pokrzyżować koronawirus.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Bayern - Sevilla!

red

Bayern Sevilla stream

Bayern Monachium - Sevilla FC ONLINE. Transmisja LIVE, STREAM NA ŻYWO ©EASTNEWS

Bayern Monachium - Sevilla FC ONLINE. Najlepszy zespół Europy kontra specjalista od Ligi Europy - tak można w skrócie zapowiedzieć czwartkowy mecz o Superpuchar Europy pomiędzy Bayernem Monachium a Sevillą. Pomimo obaw Bawarczyków do gry jest gotowy Robert Lewandowski. Pomimo nadziei, plany kibicom obu drużyn znów może pokrzyżować koronawirus.

Bayern Monachium - Sevilla FC ONLINE

Kapitan reprezentacji Polski narzekał na drobny uraz po piątkowym meczu pierwszej kolejki Bundesligi, w którym Bayern rozgromił 8:0 Schalke 04 (Polak zdobył w nim bramkę i zanotował dwie asysty). Lewandowski opuścił poniedziałkowy trening Bawarczyków, ale niemieckie media zapewniały, że powinien być w czwartek gotowy do gry. Tak też się stało. Jak poinformował „Bild”, od środy Polak normalnie trenuje już z zespołem.

To niezbyt dobra wiadomość dla Sevilli, której forma jest niewiadomą. Od zwycięskiego finału Ligi Europy (w którym pokonała 3:2 Inter Mediolan) ekipa z Andaluzji rozegrała na razie tylko jedno spotkanie - wygrany 3:2 sparing z Levante. Hiszpańska La Liga wznowiła co prawda rozgrywki, ale dwa pierwsze mecze Sevilli - z Atletico Madryt, i Elche - zostały przełożone. To stawia w nieco lepszym położeniu ekipę Hansiego Flicka, która sezon (patrz wyżej) rozpoczęła z przytupem i na pewno będzie chciała iść za ciosem.

Dużym wzmocnieniem Bayernu powinno się okazać sprowadzenie z Manchesteru City Leroya Sane. Niemiec już w pierwszym spotkaniu nowego sezonu strzelił gola i zanotował dwie asysty. Więcej, aczkolwiek mniej spektakularnych transferów przeprowadziła Sevilla. Zespół wzmocnił się m.in. Rakiticem, Acuną i Rodriguezem, ale stracił Evera Banegę.

Bayern - Sevilla. PRZEWIDYWANE SKŁADY:
Bayern: Neuer - Pavard, Sule, Boateng, Davies - Goretzka, Kimmich - Sane, Muller, Gnabry - Lewandowski
Sevilla: Bounou - Navas, Diego Carlos, Kounde, Acuna - Rakitić, Fernando, Joan Jordan - Suso, Luuk de Jong, Ocampos

Bayern - Sevilla TRANSMISJA TV i STREAM

Mecz Bayern - Sevilla zostanie rozegrany w czwartek 24 września. Początek o godzinie 21:00. Transmisja tv na żywo w otwartym Polsacie oraz Polsat Sport i Polsat Sport Premium. Internetowy stream online live z meczu Bayern - Sevilla dostępny będzie w usługach Ipla.tv.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.