Bayern Monachium

3

Tottenham Hotspur

1

• Bayern po raz pierwszy w swojej historii kończy fazę grupową z kompletem zwycięstw!

• Arbiter kończy dzisiejsze spotkanie!

• Niemiec broni strzał Koreańczyka!

• Son wychodzi sam na sam z Neuerem!

• Sędzia dolicza 3 minuty

• Coutinho zmusił Gazzaznigę do wysiłku! Mocny strzał z kilkunastu metrów z problemami broni bramkarz Tottenhamu!

• Gnabry raz jeszcze spróbował oddać strzał na bramkę - jego próba jednak zablokowana

• Leon Goretzka zastępuje Javiego Martineza

• Joshua Zirkzee wchodzi w miejsce Ivana Perisića

• Podanie Thiago za plecy obrońców do Gnabry'ego. Ten jednak nie daje rady opanować piłki. Od bramki zacznie golkiper gości

• Nie najlepszy pomysł na rozegranie Walker-Petersa. Dośrodkowanie mija kolegów i wychodzi poza boisko.

• Walker-Peters urywa się na skrzydle! Koguty wychodzą z kontrą!

• Eric Dier opuszcza plac gry. W jego miejsce Victor Wanyama

• Gospodarze oddalają zagrożenie i rozpoczynają swój atak

• Strzał Eriksena po koźle broni Neuer! Rzut rożny dla Spurs

• Martinez faulował Eriksena w niebezpiecznej odległości od bramki. Będzie szansa dla gości!

• Thiago odebrał piłkę przy linii bocznej, ale za lekko podał do kolegi i Tottenham odzyskał piłkę.

• Coutinho faulowany w środkowej strefie przez Skippa

• Son dostał piłkę za linię obrony, ale Davis zdążył wrócić i zablokować Koreańczyka wypychając go z pola karnego.

• Tottenham wychodzi z kontrą!

• Zawodnik Bayernu uderzył w sam środek bramki i Gazzaniga bez problemów zatrzymał piłkę.

• Gnabry zbiera bezpańską piłkę przed polem karnym, będzie okazja do strzału!

• Gospodarzom wciąż mało. Bayern nie zamierza odpuszczać i wciąż atakuje bramkę Spurs

• Giovani Lo Celso również schodzi z murawy. W jego miejsce Oliver Skipp

• Son wchodzi na boisko w miejsce Lucasa Moury

• Coutinho uderzył technicznie sprzed pola karnego na długi słupek i pokonał bramkarza rywali

• GOOOOOOL! Bayern podwyższa prowadzenie!

• Kolejna kontra Bayernu!

• Lo Celso szukał podaniem Eriksena, który urywał się na skrzydle, ale Davis w ostatniej chwili zatrzymał akcję.

• Brazylijczyk zdecydował się na strzał z pierwsze piłki, ale trafił prosto z bramkarza

• Szybkie przejście pod pole karne Kogutów. Coutinho przed szansą!

• Bayern spokojnie rozgrywa piłkę po obronie wyciągając rywali ze swojej połowy

• Brazylijczyk zdecydował się na bezpośredni strzał, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Kolejny stały fragment gry dla gospodarzy. Tym razem do piłki podchodzi Coutinho.

• Kolejna zbyt krótka wrzutka Kimmicha. Koguty wybijają piłkę.

• Rose zderzył się z rywalem i zdaniem sędziego Anglik faulował. Będzie okazja dla Bayernu na dośrodkowanie

• Boateng zgrywał piłkę głową do Nuera i o mały włos nie posłał futbolówki do Sessegnona, który czekał na błąd

• Tym razem pomocy medyków potrzebuje Walker-Peters, który nie podnosi się z murawy i w dodatku krwawi.

• Tottenham nie może wyjść z opresji. Gospodarze co rusz odzyskują piłkę i atakują bramkę Gazzanigi

• Perisić wrzucał piłkę w pole karne, ale próba była za głęboka i Gazzaniga spokojnie złapał piłkę

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej części meczu. Sędzia zaprasza piłkarzy do szatni.

• Piłkarze Bayernu protestują, że piłka przekroczyła linię bramkową. Sędzia jednak nie sprawdza tego na VARze.

• Co za końcówka! Coutinho zdecydował się uderzyć uderzyć z dystansu i trafił w poprzeczkę!

• Podanie Gnabry'ego zamykał Davis i trafił w słupek. Piłkę dobił Mueller, który trafił już do siatki

• GOOOOOOOL! Bayern strzela bramkę do szatni!

• Goście próbują wyjść z kolejną kontrą. Podanie do Moury, który wiedząc że jest na spalonym nie rusza do podania

• Podanie w pole karne i Lo Celso uprzedzony przez obronę Bayernu

• Moura urwał się na skrzydle!

• Piłka w rękach Gazzanigi. Daleki wyrzut do Sessegnona, ale piłkę odzyskują gospodarze.

• Kolejny rzut rożny dla Bayernu

• Gnabry uderza finezyjnie na długi róg i trafia w słupek! Dobitka Thiago mija bramkę

• Lo Celso również trafia do notesu sędziego. To powinno rozładować napięcie między dżentelmenami.

• Kimmich ukarany kartką

• Alphonso Davis nie podnosi się z murawy. Medycy interweniują

• Co wymyślił Sissoko tylko on jeden wie. Zdecydował się podać do nikogo i zmarnował świetną okazję.

• Sissoko w tempo wyszedł go dry i znalazł się sam na sam z Neuerem!

• Za krótkie dośrodkowanie Kimmicha. Obrona Kogutów wybija piłkę.

• Walker-Peters fauluje Davisa na wysokości pola karnego.

• Perisić znalazł w polu karnym Muellera. Piłka jednak odbiła się od Niemca i minęła bramkę. Było blisko

• Kingsley Coman nie pojawi się już na murawie. Thomas Mueller melduje się na placu gry

• Coman schodzi w asyście medyków do szatni. To koniec meczu dla Francuza

• Coman nie podnosi się z murawy za linią boczną boiska. Ruszyli do niego medycy

• Coman ruszył do piłki, próbował opanować ją przy linii bocznej i runął na murawę z krzykiem.

• Perisić główkuje, ale obok bramki. Zacznie Gazzaniga

• Rzut rożny dla gospodarzy

• Walker-Peters za krótko wrzucił piłkę w pole karne, piłkę przejął Martinez i Bayern wychodzi z kontrą!

• Kontra Kogutów!

• Lo Celso szukał kolegów podaniem w pole karne, futbolówka odbiła się po drodze od piłkarza gospodarzy i trafiła prosto pod nogi Sessegnona, który nie mógł się pomylić.

• GOOOOOOOOL! Sessegnon wyrównuje!

• Walker-Peters pogubił się z piłka i od autu rozpocznie Bayern

• Sessegnon pędził lewym skrzydłem!

• Lo Celso wrzucił piłkę w pole karne Bayernu z rzutu wolnego, ale żaden z kolegów nie sięgnął futbolówki.

• Gnabry zamieszał przed polem karnym schodząc ze skrzydła do środka, podał piłkę do niekrytego Comana, a ten posłał piłkę do siatki

• GOOOOOOOL! Coman otwiera wynik meczu!

• Gazzaniga jakimś cudem broni ten strzał! Dobija Alcantara i piłka ląduje w rękach golkipera.

• Perisić wrzuca w pole karne, będzie wolej Pavarda!

• Zamieszanie pod polem karnym Tottenhamu. Piłka odbija się w końcu od jednego z graczy i trafia do bramkarza.

• Moura zakręcił kilkoma rywalami w środku pola, próbował zaleźć Sissoko, ale ten wracał ze spalonego i piłka padła łupem gospodarzy.

• Coman zdecydował się na dośrodkowanie... w trybuny. Od bramki Gazzaniga

• Pavard uspokaja grę wycofując piłkę do bramkarza

• Tottenham znalazł się pod bramką gospodarzy, Sessegnon postanowił sprawdzić czujność Neuera, ale Niemiec był świetnie ustawiony i wyłapał strzał Anglika.

• Zawodnik Bayernu nie trafił do siatki, ale sędzia i tak odgwizduje spalonego.

• Podanie za plecy obrońców! Gnabry w sytuacji sam na sam!

• Szybkie rozpoczęcie gospodarzy. Coutinho prawie wdarł się w pole karne rywali. W ostatniej chwili został jednak zatrzymany.

• Sędzia rozpoczyna dzisiejsze spotkanie!

• Dzisiejsze spotkanie to doskonała szansa na pokazanie się graczy, którzy nie są pierwszymi wyborami trenerów. W tabeli grupy B nic już bowiem się nie zmieni. Bayern ma zapewniony awans z pierwszego miejsca, a Spurs z drugiego.

• Od tamtego czasu zmienił się jednak trener Tottenhamu. Mauricio Pochettino został zastąpiony przez Jose Mourinho.

• Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami, zdecydowanie lepiej wspominają gospodarze dzisiejszego meczu. Bayern rozbił Koguty aż 7:2.

• Witamy! Już niebawem Bayern podejmie Tottenham w ostatnim meczu fazy grupowej!

red

bayern tottenham transmisja

Bayern Monachium - Tottenham ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©EASTNEWS

Bayern Monachium - Tottenham ONLINE. W ostatniej kolejce Ligi Mistrzów do Mistrza Niemiec przyjeżdża finalista poprzedniej edycji. Obie drużyny mają już zapewniony awans, wiedzą nawet z którego miejsca awansują dalej. Zarówno Crvena Zvezda, jak i Olympiakos nie sprawiły niespodzianki, więc w grupie B wszystko już wiadomo. Mimo wszystko, będzie to ciekawy mecz dla Roberta Lewandowskiego. Polak nie może od trzech ligowych spotkań zdobyć bramki, natomiast ostatnio w Belgradzie wpakował piłkę do siatki rywali aż czterokrotnie. Czy z mocniejszym rywalem uda mu się znów wpisać na listę strzelców?

Bayern Monachium - Tottenham ONLINE

Bayern Monachium ma już pewny awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów, a nawet ma już zagwarantowane pierwsze miejsce w grupie. Bawarczycy jednak będą chcieli wygrać z Tottenhamem, aby zrehabilitować się przed kibicami za porażkę w Bundeslidze.
Bayern spadł już na siódme miejsce w ligowej tabeli. Tottenham również może mówić o sporym kryzysie. Koguty pożegnały się niedawno z Mauricio Pochettino, który mimo braku transferów osiągnał wynik ponad stan - tak właśnie trzeba odbierać finał Ligi Mistrzów w poprzedniej edycji tych rozgrywek. W miejsce Argentyńczyka pojawił się Jose Mourinho, który wraca po ponad roku nieobecności na ławce trenerskiej. Wcześniej był menadżerem Czerwonych Diabłów.

Mógłby być to bardzo ciekawy pojedynek dwóch znakomitych napastników, ale w kadrze meczowej Tottenhamu zabrakło Harry'ego Kane'a. Robert Lewandowski wystąpi zapewne w pierwszym składzie i będzie chciał wyśrubować swój wynik strzelonych goli. W tej chwili po pięciu kolejkach ma 10 trafień na koncie i jest to jego osobisty rekord. Według "The Special One" polski napastnik będzie jednak mocno uzależniony od postawy swoich kolegów z drużyny.

- Im lepszy zespół, tym mniej to zależy, ale zawsze jesteś zależny. Myślicie, że nasz zespół jest taki sam bez Harry’ego Kane’a? Nie jest taki sam. Taka jest rzeczywistość. Jest tak dobrym zawodnikiem, zdobywa tak wiele bramek, zawsze jest tam, gdzie drużyna go potrzebuje. Oczywiście ich gra jest trochę zależna od Lewandowskiego. Ich trener myśli inaczej niż ja. Zostawiłem Harry’ego Kane'a w domu i oczekuję, że Lewandowski zagra - skomentował Portugalczyk.

W obecnej dyspozycji żadna z drużyn może nie mieć wystarczającej przewagi by wygrać to spotkanie, więc typ na remis jest jak najbardziej na miejscu.

Bayern Monachium - Tottenham TRANSMISJA

Transmisję z meczu Bayern Monachium - Tottenham przeprowadzi stacja Polsat Sport Premium 1. Początek spotkania w środę (11.12.2019 r.) o godz. 21:00. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.