Bayern Monachium 2 - 0 TSG 1899 Hoffenheim

Bayern Monachium

2

TSG 1899 Hoffenheim

0

• Bayern odniósł 17 zwycięstwo w lidze, a Hoffenheim musi szybko się pozbierać i dalej walczyć o ligowy byt. To tyle z naszej strony. Dziękuję za uwagę, Sebastian Chmielak!

• Arbiter zakończył zawody! Bayern zrobił swoje, a nas może cieszyć bardzo dobra postawa Lewandowskiego, który uzbierał już 19 bramek na swoim koncie!

• Juan Bernat zmienia Costę.

• Hoffenheim rozegra mecz z Ingolstadt.

• Bawarczycy w następnej kolejce udadzą się do Leverkusen na mecz z Bayerem. To będzie niewątpliwie hit 20. serii!

• Lewandowski uderzył na wiwat z 16. metra.

• Vidal stracił piłkę i od bramki rozpocznie Baumann.

• Do zagranej piłki w polu karnym dopadł Lewandowski, który trafił w sam środek bramki.

• Rzut wolny dla mistrza Niemiec. A przy piłce czai się Thiago.

• Kontra Bawarczyków przerwana poprzez faul na Robbenie. Bayern trochę osłabił siłę swoich ataków. Czyżby 2:0 już gospodarzom wystarczyło?

• Kevin Volland zmienia Schmida. Limit zmian w zespole Stevensa własnie został wyczerpany.

• Schmid zagrywał z narożnika, ale Kimmich był faulowany w szesnastce. Rzut wolny dla lidera tabeli.

• Lewandowski staranował kilku rywali, ale stracił piłkę.

• Alaba uderzył mocno, ale nieznacznie się pomylił. Czy gości będą w stanie skutecznie odpowiedzieć?

• a za Hamada zobaczymy Nadiema Amiriego.

• Podwójna zmiana w ekipie gości. Za Kramaricia melduje się Steven Zuber

• Artruo Vidal zmienia Mullera.

• Wykrakałem. Lahm ładnie podał do Polaka za linię brony, a ten podciął futbolówkę obok Baumanna! 19 trafienie "Lewego"!

• GOOOOOL! ROBERT LEWANDOWSKI x2!

• Bayern dalej w natarciu. Czy doczekamy się kolejnych bramek?

• Thiago Alcantara melduje się na murawie w miejsce Comana.

• Piłka zagrywana z narożnika boiska trafiła do Vargasa, a ten nieznacznie się pomylił.

• Alonso źle zagrywał do Neuera i będzie korner dla Hoffe.

• "Lewy wpada w szesnastkę i strzela z powietrza, ale Polak się troszeczkę pomylił. Drugi gol wisi w powietrzu.

• Kramarić!!! Wyszedł sam na sam, ale nie trafił do bramki! No takiej kolejnej sytuacji goście moga juz sobie wypracować!

• Bayern dominuje coraz mocniej. Za chwilkę kolejny rzut rożny.

• Lahm centruje, Badstuber strzela głową, a z ostrego kata jeszcze Lewandowski próbował skieorwać piłkę do siatki!

• Alaba strzela bardzo mocno, a odbita piłka od jednego z graczy Hoffe opuszcza boisko.

• Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

• Kim Jin-Su o mały włos i by skierował piłkę do własnej siatki! Co ten Koreańczyk wyprawia?!

• Korner dla gospodarzy. Lewandowski dopadł do piłki, którą uderzył z kilku metrów głową, a Baumann zatrzymuje futbolówkę na linii bramkowej!

• Zaczynamy zmagania w drugiej odsłonie zawodów!

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! Do przerwy Bayern prowadzi z Hoffe 1:0 po trafieniu "Lewego"!

• Korner dla Bayernu, ale po chwili Bicakcić został powalony przez Lewandowskiego. Arbiter gwizdkiem przerwał grę.

• Kończy się pierwsza odsłona, w której dominują gospodarze bez dwóch zdań. Wieśniaki raz groźnie zaatakowały, ale są jedynie cieniem w konfrontacji z liderem tabeli.

• Kramarić! Gospodarze stracili piłkę, a goście ruszyli z kontra. Piłka trafiła do Kramaricia, który z kilkunastu metrów uderzył mocno w sam środek bramki! Neuer instynktownie broni!

• Muller zagrywa w szesnastkę, a jeden z defensorów wybija piłke poza boisko. Będzie kolejny korner dla Bayernu.

• Goście natomiast nie oddali jeszcze strzału.

• Bayern dalej przy piłce. Jedyna różnica, to ożywione trybuny na Allianz Arena.

• Posiadanie piłki: 71% do 29% na korzyść gospodarzy.

• Costa zagrał mocną piłkę w szesnastkę, a tam Lewandowski z kilku metrów wpakował futbolówkę do siatki!

• GOOOOOL!!! ROBERT LEWANDOWSKI!!!!

• Seria niedokładnych zagrań. Czekamy na sytuacje bramkowe.

• Strobl faulował Comana, który chwile później staranował Alonso. Zawodnik Hoffe również otrzymuje żółtą kartkę.

• Oj, ostry faul niewidocznego Costy.

• No i przed chwilą goście wymienili kilka podań. Rzadki obrazek.

• Muller podał do Robbena, a ten z 10. metra tradycyjnie zamiast podać, to strzelał... nad bramką.

• Alaba zagrywał w pole karne, a Lewandowski z ostrego kąta bezskutecznie próbował zaskoczyć bramkarza Wieśniaków.

• Bayern dominuje i wydaje się, że kwestią czasu są bramki dla gospodarzy.

• Muller ładnie się przebił prawą stroną boiska, ściął do środka i uderzył z kilkunastu metrów. Świetnie natomiast zachował się golkiper rywali, który odbił piłkę!

• Pada cały czas deszcz i co chwile ktoś się ślizga na murawie.

• Zagranie na 16. metr, a tam Muller uderzył z pierwszej piłki w sam środek bramki. Baumann pewnie broni.

• Robben zagrywał do "Lewego", który nie sięgnął piłki. Bardzo aktywny jest dziś Holender.

• Robben podał do Mullera, a ten wstrzelił piłkę przed bramkę, a tam o mały włos Bicakcić nie skierowałby piłki do własnej siatki.

• Hoffenheim ma ogromny problem, aby utrzymać się dłużej przy piłce, a o wyjściu z własnej połowy nie ma jak na razie mowy.

• Robben po raz drugi, ale tym razem piłka poleciała około pół metra nad bramką Baumanna.

• Robben zbiegł z piłka do środka i uderzył na bramkę przyjezdnych, ale futbolówka minimalnie przeleciała nad poprzeczką!

• Podopieczni Guardioli "grają swoje". Lider tabeli wymienia ogromą liczbę podań i bardzo długo utrzymuje się przy piłce.

• Gorsze tym razem dośrodkowanie Hiszpana, a po chwili Muller faulował jednego z rywali.

• Gospodarze dominują na murawie, a Robben wywalczył drugi korner dla mistrza Niemiec.

• Alonso zacentrował w szesnastkę, a futbolówka dotarła do zaskoczonego Lewandowskiego. Polak zepsuł szansę Bayernu.

• Bawarczycy wywalczyli bardzo szybko pierwszy korner.

• Od środka zaczynają gospodarze! Gramy!

• Aktorzy pojedynku są już na murawie. Zaraz początek ostatniego meczu 19. kolejki Bundesligi!

• Oba zespoły kończą powoli rozgrzewkę. Za kilka minut arbiter wyprowadzi obie jedenastki na murawę!