Bayern rozbił Belgów, ale Lewandowski nie strzelił [WIDEO]

JCZ
Jeden z treningów Bayernu Monachium w Katarze
Jeden z treningów Bayernu Monachium w Katarze EastNews
Przygotowujący się do wiosny Bayern Monachium wygrał w sparingu z trzynastym zespołem ligi belgijskiej, AS Eupen, 5:0 (1:0). Robert Lewandowski rozegrał jedną połowę. Nie zdobył bramki. Po przerwie zmienił go Fabian Benko, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Dzisiejszy mecz wieńczy obóz mistrzów Niemiec w katarskiej Dosze.

Bayern Monachium - AS Eupen 5:0 (1:0)

Bramki: Hummels 45', Benko 48', 81, Vidal 66', Costa 71'
Żółte kartki: Hummels

Bayern Monachium: Starke (46' Ulreich) - Lahm (46' Rafinha), Javi Martinez (46' Friedl), Hummels (75' Fein), Bernat - Kimmich, Sanches (70' Obermair), Robben (46' Alonso), Mueller (46' Vidal), Ribery (46' Costa) - Lewandowski (46' Benko).