Będzie aukcja na rzecz chorego Adama - przez lata szefa...

Będzie aukcja na rzecz chorego Adama - przez lata szefa kibiców Korony Kielce. Ruszyła akcja pomocy

Zdjęcie autora materiału

Bartłomiej Bitner

Echo Dnia Świętokrzyskie

Aktualizacja:

Echo Dnia Świętokrzyskie

Przyjaciel chorującego na białaczkę Adama Kacper Harabin (z lewej) i konferansjer Jarosław „Foka” Bukowski zachęcają do udziału w aukcji, która odbędzie

Przyjaciel chorującego na białaczkę Adama Kacper Harabin (z lewej) i konferansjer Jarosław „Foka” Bukowski zachęcają do udziału w aukcji, która odbędzie się w sobotę, 12 maja, w Galerii Echo w Kielcach w godzinach 12-16. ©Gabriel Przybylski

Ciąg dalszy pomocy dla 28-letniego Adama, wieloletniego prezesa Stowarzyszenia Kibiców Korony Kielce, który choruje na białaczkę. W sobotę, 12 maja, w Galerii Echo w Kielcach odbędzie się aukcja na pokrycie kosztów pilnego leczenia.
Przyjaciel chorującego na białaczkę Adama Kacper Harabin (z lewej) i konferansjer Jarosław „Foka” Bukowski zachęcają do udziału w aukcji, która odbędzie

Przyjaciel chorującego na białaczkę Adama Kacper Harabin (z lewej) i konferansjer Jarosław „Foka” Bukowski zachęcają do udziału w aukcji, która odbędzie się w sobotę, 12 maja, w Galerii Echo w Kielcach w godzinach 12-16. ©Gabriel PrzybylskiW styczniu tego roku u Adama Pawlikiewicza zdiagnozowano nowotwór złośliwy krwi – przewlekłą białaczkę szpikową. Kielczanin przebywał w Świętokrzyskim Centrum Onkologii na oddziale Hematologii i Transplantacji Szpiku, gdzie poddano go leczeniu chemioterapią.


Dziś nie jest już hospitalizowany, ale wciąż bierze chemię. Adam chciałby się leczyć za granicą, gdzie stosowane metody prowadzą do całkowitego wyzdrowienia, ale na to potrzebuje prawie 300 tysięcy złotych. Pilnie, bo choroba, niestety, nie daje za wygraną.

W pomoc kielczaninowi włączyli się między innymi jego przyjaciele, środowisko kibiców, klub Korona Kielce oraz piłkarze, którzy niedawno na rozgrzewkę przed jednym z meczów wyszli w koszulkach z napisem „Pomagam, a nie tylko gADAM”. Kolejnym krokiem będzie aukcja, która odbędzie się w sobotę w Galerii Echo.

- Przygotowaliśmy około 80 fantów. To między innymi piłki i koszulki z autografami, a także vouchery oraz zaproszenia na kolacje, obiady czy masaże do restauracji i salonów spa. Gorąco zachęcamy do przyjścia w sobotę na poziom -1 w galerii, bo do tej pory to Adam pomagał innym, a teraz sam potrzebuje pomocy. Wesprzyjmy go – zachęca znany kielecki konferansjer Jarosław „Foka” Bukowski, który poprowadzi aukcję.

Sobotniemu wydarzeniu na rzecz Adama Pawlikiewicza towarzyszyć będzie szereg różnych atrakcji artystycznych. W przerwach miedzy licytacjami wystąpią wokaliści z Młodzieżowego Domu Kultury w Kielcach oraz z Domu Kultury „Zameczek”, grupa taneczna 3 Your Mind czy breakdancer MoovinMoomin, będzie także między innymi pokaz bokserski w wykonaniu zawodników Sekcji Sportów Walki Klincz Kielce.

Początek aukcji o godzinie 12. Licytacja potrwa do godziny 16.

Przypomnijmy, że darowizny na rzecz Adama można przekazywać na konto: 23 1240 4982 1111 0010 6253 6955 z dopiskiem: „na pomoc i leczenie Adam Pawlikiewicz”.
TOP 15 miejsc w Świętokrzyskiem widzianych z kosmosu
POLECAMY RÓWNIEŻ:Tych aut lepiej nie kupujcie. Albo już szukajcie mechanika
Jak zmieniły się gwiazdy na przestrzeni lat? [ZDJĘCIA]


Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Rozwiąż test! [10 ZDJĘĆ - QUIZ]
Którzy Polacy piją najwięcej alkoholu? [LISTA ZAWODÓW]

Najseksowniejsze imiona. Zobacz czy jesteś na liście!
Piłeś? Sprawdź, kiedy znów możesz wsiąść za kółko


Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

Polub nas na Fejsie!