MŚ 2022. Belgia - Maroko ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. "Czerwone Diabły" chcą zagrać lepiej niż z Kanadą

Maroko

2

• Koniec meczu! Maroko sensacyjnie pokonuje Belgię 2:0 po bramkach rezerwowych - Abdelhamida Sabiriego i Zakarii Aboukhlala

• Abdelhamid Sabiri upomniany żółtą kartką za faul.

• Laga Munira El Kajouiego do Zakarii Aboukhlala, który głową zgrywa do Hakima Ziyecha. Pomógł tu jeszcze rykoszet od Axela Witsela i po podaniu zwrotnym uderza nie do obrony z pola karnego w prawy górny róg!

Rezerwowi dają Maroku prowadzenie i najprawdopodobniej zwycięstwo oraz prowadzenie w grupie F z 4 punktami na koncie po dwóch spotkaniach

• GOL DLA MAROKA! ZAKARIA ABOUKHLAL!!!

• Cesar Arturo Ramos dolicza co najmniej 5 minut do drugiej połowy.

• Abderrazak Hamdallah przejmuje piłkę na lewej stronie i pognał w stronę bramki rywala! Zwolnił z powodu braku wsparcia, ale mimo to wywalczył rzut rożny po tym, jak zablokował jego strzał Thibaut Courtois.

• Seria dośrodkowań w pole karne Marokańczyków. Ci jednak ofiarnie bronią się. Co ważne, skutecznie.

• Marokańczycy zamknięci we własnej "szesnastce". Wybijają na uwolnienie po dośrodkowaniu z lewej strony, uprzedzając Romelu Lukaku.

• Faul Axela Witsela w ofensywie. Kartki nie ma, a czas Belgom ucieka

• Zawodnicy Walida Regraguia mieli okazję do podwyższenia wyniku! W ostatniej chwili czysto przed bramką interweniuje Jan Vertonghen.

• Ole! Ole! Ole!

- niesie się z trybun przy każdym celnym podaniu Marokańczyków

• Po dośrodkowaniu Driesa Mertensa z rzutu rożnego Jan Vertonghen uderza głową obok prawego słupka! Pomylił się nieznacznie!

• RL9 wkracza do gry. Romelu Lukaku, bo o nim mowa, melduje się na murawie w miejsce Thomasa Meuniera.

• 43 738 widzów na Al-Thumama Stadium.

• [WIDEO] GOL ABDELHAMIDA SABIRIEGO

• Jawad El Yamiq zmienia Azzedine'a Ounahiego

• Podrażnieni Belgowie rzucili się do ataku. Wywalczyli rzut rożny, ale dośrodkowanie Driesa Mertensa było poza zasięgiem kolegów.

• Od razu pokazał się Leandro Trossard. Sęk w tym, że jego dośrodkowanie nie znalazło adresata.

• ... a za Thorgana Hazarda wchodzi Leandro Trossard.

• Roberto Martinez reaguje. Charles De Ketelaere wchodzi za Michy'ego Batshuayia...

• Tyn razem nie ma wątpliwości! Ostro bita piłka z rzutu wolnego (z lewej strony) tuż przy słupku i Thibaut Courtois zmuszony do kapitulacji!

Marokańczycy zasłużyli na bramkę

• GOL DLA MAROKA! STRZELCEM ABDELHAMID SABRI!!!

• [b]... a za Youssefa En-Nesyriego pojawia się Abderrazak Hamallah[/b.]

• Zakaria Aboukhial zmienia Sofiane'a Boufala...

• Yahya Attiat-Allal czysto powstrzymuje przed własną bramką Kevina De Bruyne. Gdyby nie on, to Belgowie mieliby wyśmienitą okazję do wyjścia na prowadzenie.

• ... a za Achrafa Hakimiego pojawia się Yahya Attiat-Allal.

• Selim Amallah zmieniony przez Abdelhamida Sabiriego.

• Zblokowany strzał Michy'ego Batshuayia z pola karnego. Munir El Kajoui spokojnie łapie piłkę.

• Przechwyt Belgów blisko pola karnego Marokańczyków. Driest Mertens huknął z ok. 20 metrów i Munir El Kajoui paruje piłkę do boku!

• Sofiane Boufal z efektownym kółeczkiem ograł na lewej stronie boiska dwóch Belgów, za co został nagrodzony gromkimi brawami. Szkoda, że "przeciągnął" dośrodkowanie poza pole karne...

• Michy Batshuayi dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• ... a za Edena Hazarda na murawie pojawia się Dries Mertens.

• Youri Tielemans zmienia Amadou Onanę...

• Sofiane Boufal uderza z lewej strony pola karnego w stronę dalszego rogu. Pomylił się nieznacznie i mimo że Thibaut Courtois wyciągnął się jak struna. to miałby niewielkie szanse na skuteczną interwencję!

• Seria strat w środku pola. Najpierw Edena Hazarda, a chwilę później Selima Amallaha. Żadnej ze stron nie udało się przedostać z piłką w stronę pola karnego rywala.

• Thomas Meunier urwał się prawą stroną. Zagrywa płasko w "szesnastkę", gdzie na wślizgu piłkę przechwycił Noussair Mazraoui. Belgowie domagali się rzutu karnego za zagranie ręką, ale sędzia nakazuje grać dalej.

• Po miękkiej wrzutce z prawego narożnika Amadou Onana główkuje nad poprzeczką.

• Munir El Kajoui kapitalną paradą zbija piłkę na rzut rożnym po atomowym uderzeniu Edena Hazarda!

• Youssef En-Nesyri wywalczył piłkę w środku pola. Wymienił kilka podań z Hakimem Ziyechem, który uderza zza pola karnego w środek bramki. Dokładnie tam z "koszyczkiem" czekał Thibaut Courtois.

• Faul Thorgana Hazarda w ofensywie. Sędzia nie sięga do kieszonki.

• Munir El Kajoui skutecznie interweniuje poza polem karnym, uprzedzając rywala.

• Marokańczycy zaczynają drugą połowę!

• Wracamy na Al-Thumama Stadium, gdzie dobiega końca przerwa w meczu grupy F między Belgią a Marokiem. Po pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis, a w ostatniej akcji gol Hakima Ziyecha nie został uznany z powodu spalonego

Co nas czeka po zmianie stron?

• +2' Koniec pierwszej połowy. Belgia bezbramkowo remisuje z Marokiem.

• [WIDEO] NIEUZNANY GOL HAKIMA ZIYECHA

• +2' GOL ANULOWANY! SĘDZIA DOPATRZYŁ SIĘ PRZEKROCZENIA PRZEPISÓW I TRAFIENIE HAKIMA ZIYECHA NIE ZOSTAŁO UZNANE!!!

• +1' Mocne uderzenie Hakima Ziyecha i piłka odbija silę od interweniującego Thibaut Courtois i wpada do siatki! Marokańczycy cieszą się z gola, ale sędzia zbiega do monitora VAR!

• Cesar Arturo Ramos dolicza 1 minutę do pierwszej połowy.

• Atak Hakima Ziyecha prawą stroną Blisko narożnika pola karnego powalił go Thorgan Hazard, co nie uszło uwadze arbitrowi.

• Kolejne prostopadłe zagranie do Michy'ego Batshuqyiego. Nie w tempo i piłkę łapie Munir El Kajoui.

• Michy Batshuayi odbiera dokładne podanie w "szesnastce". Sęk w tym, że był na spalonym.

• Kevin De Bruyne zdecydował się na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego. Piłka po jego uderzeniu ląduje na górnej siatce!

• Napór Belgów trwa. Udało się wywalczyć rzut wolny między linią boczną pola karnego, a lewą chorągiewką.

• Munir El Kajoui pewnie piąstkuje, oddalając niebezpieczeństwo.

• Strzał Kevina De Bruyne'a zza pola karnego zablokowany. Belgowie mają jednak korner.

• W odpowiedzi Achraf Hakimi uderza z pola karnego nad poprzeczką! Coraz śmielej atakują Marokańczycy. Brakuje jednak dokładności w finalnej fazie akcji.

• Składna akcja Belgów środkiem z rozciągnięciem gry do prawej strony "szesnastki". Stamtąd przed bramkę zagrywał płasko Thomas Meunier, ale odrobinę za głęboko. Piłkę łapie Munir El Kajoui.

• Niedokładny przerzut Sofyana Amrabata na lewą stronę do Sofiane'a Boufala. Kontra Belgów została przerwana kilka metrów dalej, przed linią środkową.

• La Zabawa Thibaut Courtois

• Amadou Onana upomniany żółtą kartką za faul. Tym samym opuści ostatni mecz grupowy z Chorwacją (1 grudnia).

• Selim Amallah uderza z pola karnego wysoko nad bramką Belgów.

• Hakim Ziyech na spalonym.

• Nieudany atak Michy'ego Batshuayiego prawą stroną.

• Thibaut Courtois zabawił się Youssef En-Nesyrim! Okiwał go przed własną bramką, ku uciesze kibiców.

• Hakim Ziyech "łamie" akcję z prawej strony do środka. Uderza zza pola karnego minimalnie nad poprzeczką!

• Niezły widok z trybun

• Po dośrodkowaniu z lewego narożnika Amadou Onana uprzedza wychodzącego z bramki Munir El Kajoui! Posłał piłkę wysoko nad bramką.

• Axel Witsel uderza z dalszej odległości. Po rykoszecie piąty korner.

• Po krótkim rozegraniu Thomas Meunier wrzuca w pole karne, gdzie ponownie górują piłkarze z Afryki.

• Marokańczycy wybijają piłkę za linię końcową po dośrodkowaniu Kevina De Bruyne.

• Romain Saiss chciał powstrzymać rozpędzonego rywala, trzymając go za koszulkę. Sędzia podyktował rzut wolny, ale nie sięgnął do kieszonki. Rzut wolny z ok. 25 metrów.

• Belgowie spokojnie rozgrywają piłkę w środku pola. Marokańczycy przyczajeni za podwójną gardą czekają na błąd i możliwość wyprowadzenia kontry.

• Munir El Kajoui paruje strzał Michy'ego Batshuayia zmierzający do siatki przy lewym słupku! Kapitalna interwencja marokańskiego bramkarza!

• Seria rzutów rożnych Belgów. Radzą sobie jednak piłkarze Walida Regragui.

• Yassine Bounou był w protokole meczowym i nawet wyszedł z drużyną na murawę! Jednak w ostatniej chwili między słupkami pojawił się Munir El Kajoui!

• Romain Saiss przerywa rajd Kevina De Bruyne prawym skrzydłem zdecydowanym wybiciem za linię boczną.

• Hakim Ziyech pognał prawą stroną w stronę bramki "Czerwonych Diabłów". Zagrywa jednak niedokładnie, z czego korzysta Thibaut Courtois.

• Cesar Arturo Ramos gwiżdże i spotkanie rozpoczęte!

• Kapitanami są Eden Hazard i Romain Saiss.

• Ale najpierw hymny obu państw.

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Największą siłą Maroka jest formacja ofensywna. Sofiane Boufal, Hakim Ziyech oraz Youssef En-Nesyri to piłkarze o bardzo wysokiej jakości, dlatego obrońcy Belgii z pewnością nie będą mieli łatwego zadania.

• Maroko pokazało się z bardzo dobrej strony w swoim pierwszym meczu na mundialu. Nie udało się wygrać, ale bezbramkowy remis z reprezentacją Chorwacji, która na mundialu w 2018 zajęła 2. miejsce może być traktowane jak sukces. Piłkarze z Afryki byli w stanie stworzyć sobie kilka dogodnych sytuacji, dlatego zwycięstwo nie było niemożliwe.

• – Zawsze mówią o „złotym pokoleniu” i jest w tym trochę prawdy. Jesteśmy razem od prawie 10 lat. Teraz w reprezentacji są młodzi zawodnicy. Oczywiście, mamy niesamowitą generację piłkarzy, ale wciąż niczego nie wygraliśmy. Jeśli naprawdę chcemy zasłużyć sobie na przydomek „złote pokolenie”, to myślę, że powinniśmy to zrobić – stwierdził Eden Hazard, czyli jeden z ofensywnych liderów reprezentacji Belgii w ostatnich latach.

• Przed startem mundialu reprezentacja Belgii była typowana jako jeden z głównych faworytów do zajęcia pierwszego miejsca. Trzonem drużyny jest tzw. "złote belgijskie pokolenie", którego liderami są Kevin De Bruyne, Thibaut Courtois, Eden Hazard czy Romelu Lukaku. Cztery lata temu na mundialu w Rosji kadra Belgii wywalczyła 3. miejsce. W tym roku chcieliby powtórzyć ten sukces, aczkolwiek z pewnością celują w złoty medal. To ostatnia szansa dla wyżej wymienionych zawodników, aby walczyć o najważniejsze trofeum reprezentacyjne na świecie.

• Pomimo wygranej Belgii z Kanadą, gra "Czerwonych Diabłów" pozostawiała wiele do życzenia. Kanadyjczycy atakowali częściej i byli lepszą drużyną. Dzisiejszy mecz da nam odpowiedź na pytanie czy podopieczni Roberto Martíneza będą w stanie walczyć o najwyższe cele

• Za 20 minut zaczynamy mecz Belgia - Maroko. Już teraz zapraszamy na wstęp do tego spotkania!

©PAP/EPA/Georgi Licovski

MŚ 2022. Belgia - Maroko ONLINE. Pomimo wygranej Belgii z Kanadą, gra "Czerwonych Diabłów" pozostawiała wiele do życzenia. Kanadyjczycy atakowali częściej i byli lepszą drużyną. Dzisiejszy mecz da nam odpowiedź na pytanie czy podopieczni Roberto Martíneza będą w stanie walczyć o najwyższe cele. Relacja LIVE w poniedziałek od godziny 14:00.

MŚ 2022. Mecz Belgia - Maroko ONLINE

Przed startem mundialu reprezentacja Belgii była typowana jako jeden z głównych faworytów do zajęcia pierwszego miejsca. Trzonem drużyny jest tzw. "złote belgijskie pokolenie", którego liderami są Kevin De Bruyne, Thibaut Courtois, Eden Hazard czy Romelu Lukaku.
Cztery lata temu na mundialu w Rosji kadra Belgii wywalczyła 3. miejsce. W tym roku chcieliby powtórzyć ten sukces, aczkolwiek z pewnością celują w złoty medal. To ostatnia szansa dla wyżej wymienionych zawodników, aby walczyć o najważniejsze trofeum reprezentacyjne na świecie.

MŚ 2022. Mecz Belgia - Maroko TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo z meczu Belgia - Maroko w TVP 1 oraz TVP Sport. Stream w internecie na stronie i w aplikacji TVP Sport oraz w Smart TV i HbbTV. Relacja LIVE z meczu Belgia - Maroko od 14:00 w GOL24 - zapraszamy!