3

GKS Tychy

2

• Koniec.

• Ufnal wybił piątkę. Do bezpańskiej piłki dopadł Inczewski. Ale był przy nim Wawrzynkiewicz, który uniemożliwił celny strzał napastnikowi Błękitnych.

• Mecz potrwa 3 minuty dłużej.

• Kontra gospodarzy. Zdunek z lewej strony próbował wrzucać. Wyszedł mu jednak strzał i niewiele zabrakło aby zaskoczył Misztala, ale jednak obok bramki.

• Piłka w pole karne gospodarzy. Nieporozumienie w ich defensywie i róg dla Tyszan.

• Z prawej strony, z wolnego dośrodkował Flis, ale piłka nie przeszła nawet pierwszego zawodnika.

• Dobrze do akcji włączył się Kosakiewicz i dośrodkował z prawej strony. Piłka przeleciała całe pole karne. Akcję zamykał Zdunek, który dobrze przyjął i ładnie uderzył w długi róg.

• GOOOOOOOL!!!!!!!!! 3:2 DLA BŁĘKITNYCH

• Trochim faulowany. Wolny dla Tyszan z ok. 25. metrów. Wodecki oddał dobry, mierzony strzał, ale obok bramki.

• Indywidualna akcja Kowalczyka z lewej strony. Napastnik GKS-u wywalczył róg. Trochim fatalnie jednak dośrodkował, piłka opuściła boisko.

• W ekipie gospodarzy boisko opuszcza strzelec bramki Fadecki. Zastępuje go Zdunek.

• Zmiany w obu zespołach. Najpierw w ekipie z Tychów. Ruskovsky zastąpiony przez Wodeckiego.

• Prostopadle w szesnastkę podawał Gutowski, ale wyszedł z bramki Misztal i przejął piłkę.

• Strzelał jeszcze Fadecki z daleka, ale niecelnie.

• Akcja gospodarzy. Poczobut posłał górną piłkę w pole karne złapał Misztal.

• Misztal podczas interwencji zdeżył się jeszcze z Liśkiewiczem, ale piłkarz Błękitnych szybko wrócił do gry.

• Dobre dośrodkowanie po wolnym dla Błękitnych. Dobrze wyszedł jednak Misztal i wypiąstkował wrzutkę.

• Mogła być dobra szansa dla gości, ale Kowalczyk na spalonym.

• Pojawił się na boisku Masternak, a zastąpił Kopczyka

• Zmiana w Błękitnych. Magnuski opuszcza boisko, a zastępuje go Inczewski.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości. Maciej Kowalczyk wchodzi w miejsce Pawła Smółki.

• Rzut wolny dla Błękitnych. Z ponad 25. metrów Fadecki uderzył bardzo mocno, idealnie w okienko. Misztal bez szans.

• GOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! FADECKI Z WOLNEGO

• Starcie w środku boiska. Otręba fauluje Flisa w walce o piłkę.

• Wolny dla gospodarzy. Dobre dośrodkowanie, ale wybite przez obrońców. Jeszcze w szesnastkę wbiegał Magnuski, ale wywiózł się z piłką poza boisko.

• Groźny strzał Gajdy, blisko bramki, ale jednak obok.

• Szybka zmiana w tej drugiej połowie, w szeregach gospodarzy. Wojtasiaka zastępuje Flis.

• Dośrodkował Ruskovsky z prawej strony, ale nikt nie zamknął tej akcji i piłka opuszcza boisko.

• Pierwsza akcja Tyszan. Otręba strzela prosto w ręce bramkarza.

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• Bardzo ciekawy mecz w pierwszej połowie. Błękitni nie przestraszyli się rywala i grają bardzo odważnie. Teraz na pewno będą dążyć do szybkiego wyrównania, ale to dopiero za kwadrans.

• Koniec pierwszej połowy.

• Radzewicz dopadł do bezpańskiej piłki w szesnastce. Wygrał pojedynek z obrońcą i pewnie pokonał Ufnala strzałem w długi róg.

• GOOOOOL!!!!!!! GKS SZYBKO ODPOWIADA

• Gajda okazał się pewnym egzekutorem jedenastki. Bramkarz zmylony, bez szans.

• GOOOOOL!!!!!!!!! GAJDA WYRÓWNUJE

• Rozgrywają piłkę w szesnastce Tyszan gospodarze. Spod linii końcowej chciał wrzucać. Kosakiewicz, ale wślizgiem zablokował to zagranie Kożans. Arbiter dopatrzył się ręki przy interwencji obrońcy gości i wskazał na 11. metr.

• Bocian chciał uderzać z woleja, z ok. 20. metrów, ale źle trafił w piłkę.

• Obaj piłkarze szybko wrócili na boisko. Tymczasem sprzed szesnastki strzelał Wojtasiak, ale nad bramką.

• Teraz kontra Tyszan. Smółka na lewą stronę do Mączyńskiego, który zdecydował się na strzał. Jego uderzenie broni jednak Ufnal. O piłkę w powietrzu powalczyli jeszcze Smółka i Pustelnik. Zderzyli się głowami i konieczna jest interwencja medyczna.

• Prostopadła piłka w pole karne Tyszan. Tam z ostrego kąta, spod samej linii końcowej strzelał Fadecki. Nie zdołał tego obronić Misztal, ale z linii bramkowej wybił futbolówkę Wawrzynkiewicz.

• Gajda faulowany z lewej strony boiska. Dobra wrzutka z wolnego, ale wypiąstkował bramkarz

• Radzewicz z prawej strony. Strzelał z narożnika pola karnego, ale obok bramki.

• Wbiegł w szesnastkę Ruskovsky z prawej strony i wyłożył piłkę Smółce. Ten tylko dobrze przyłożył nogę i pewnie wykończył akcję.

• GOOOOOOOOOL!!!!!!!! GKS PROWADZI

• Wolny dla Tyszan. Fatalna wrzutka Radzewicza z prawej strony.

• Tym razem faulował Ruskovsky i ukarany żółtą kartką.

• Po raz kolejny faul tyszan w środkowej strefie boiska. Bocian faulował Gajdę. Z wolnego, z ponad 30. metrów na strzał połakomił się Liśkiewicz, ale uderzył nad bramką.

• Dobrze wrzucał Trochim i głową z bliska strzelał Smółka. Arbiter dopatrzył się jednak spalonego.

• Akcja Tyszan. Na lewej stronie Radzewicz do Mączyńskiego, ale za mocno i piłka opuszcza boisko.

• Faul Kożansa ok. 40 metrów od bramki. Dośrodkowanie z wolnego jednak beznadziejne i nici z akcji Błękitnych.

• Po pierwszych minutach, gdzie dominowali gospodarze, teraz po woli inicjatywę przejmuje GKS. Długo jednak rozgrywa atak pozycyjny i na razie nie potrafi przedrzeć się w pole karne Błękitnych.

• Teraz z daleka próbował Gutowski, ale też niecelnie.

• Pierwsza akcja gospodarzy. Dośrodkowanie z prawej strony z wolnego. Szczupakiem strzelał Wojtasiak, ale obok bramki.

• Rozpoczynamy spotkanie.

• Zwycięzca tej konfrontacji, w ćwierćfinale zmierzy się z lepszym z pary Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Cracovia.

• Dzień dobry. Rozpoczynamy relację z meczu 1/8 finału Pucharu Polski pomiędzy Błękitnymi Stargard Szczeciński i GKS-em Tychy. Michał Przybycień. Zapraszam.