Błyskawiczny sukces akcji PSG. Koszulki z wizerunkiem katedry Notre-Dame rozeszły się w pół godziny

Press Focus/x-news
Zaledwie 30 minut trwała sprzedaż koszulek Paris Saint-Germain z wizerunkiem katedry Notre-Dame. Po pożarze zabytkowego kościoła piłkarze PSG wyszli w specjalnych strojach na mecz z AS Monaco. Oprócz grafiki z frontem katedry zamiast logo sponsora mieli też napis „Notre-Dame” w miejscu nazwiska.

Następnie 1000 replik koszulek trafiło do sprzedaży, która trwała zaledwie 30 minut. Połowa została zakupiona przez internet, a pozostała część w klubowym sklepie i na Polach Elizejskich. Zysk ze sprzedaży ma zostać przekazany organizacjom charytatywnym wspierającym strażaków.

Każdego okienka transferowego do Ekstraklasy trafiają piłkarze, którzy kuszą szefów klubu ciekawym CV. Z reguły kosztują duże pieniądze, ale czasami trzeba zapłacić im wyłącznie za indywidualny kontrakt. Problem polega na tym, że z reguły nie są oni w stanie sprostać oczekiwaniom. Przypominamy największe niewypały transferowe ostatnich lat w Ekstraklasie.

Transferowe niewypały w Ekstraklasie. Recydywista, balangowi...

od 7 lat
Wideo

Tomasz Pawlak - Dolnośląska Kraina Rowerowa

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gol24.pl Gol 24