Mecz Borussia Dortmund - Inter Mediolan ONLINE. Wezmą rewanż...

Mecz Borussia Dortmund - Inter Mediolan ONLINE. Wezmą rewanż za San Siro. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa F
2019-11-05 21:00

Borussia Dortmund

3

Inter Mediolan

2

• Ile razy słyszeliśmy, że "2:0 to niebezpieczny wynik"? Zapewne sporo, ale dzisiaj się to potwierdziło. Borussia Dortmund zdołała odwrócić losy meczu i z 7 punktami na koncie jest druga w grupie F. Traci zaledwie "oczko" do Barcelony, z którą zmierzy się 27 listopada.

Za to Inter może pluć sobie w brodzie, bo mógł "zabić" mecz, a sam został "zabity". Za 22 dni podejmie u siebie Slavię Praga, ale to może być równie trudne spotkanie dla piłkarzy Antonio Conte.

Relację NA ŻYWO prowadził Tomasz Górski i zapraszam na kolejne w GOL24.pl. Dobranoc!

• TO JUŻ JEST KONIEC!!!
    REMONTADA Borussii Dortmund w drugiej połowie daje jej zwycięstwo z Interem Mediolan!

• Stefano Sensi nie znajduje adresata w polu karnym BVB.

• Gospodarze mądrze starają się oddalać grę od własnego pola karnego. Połowa z doliczonego czasu gry już upłynęła...

• Danny Makkelie dolicza co najmniej 4 minuty do drugiej połowy.

• Anemiczny strzał Stefano Sensiego w środek bramki nie mógł sprawić psikusa Romanowi Burkiemu.

• Raphael Guerreiro zastępuje Thorgana Hazarda.

• Valentino Lazaro centruje z prawej strony na bliższy słupek. Romen Burki chwyta piłkę tuż przed nosem Lautaro Martineza.

• Ajjj. Thorgan Hazard podaje na wolne pole do Juliana Brandta. Ten osaczony przez dwóch stoperów Interu nie miał szans, by dojść do piłki.

• Bez wątpienia to bohater remontady BVB

• Łukasz Piszczek wchodzi za kontuzjowanego Jadona Sancho. Zatem Achraf Hakimi idzie do drugiej linii.

• Matteo Politano nie jest w pełni sił. Jako że Antonio Conto wyczerpał już limit zmian, to Inter będzie grać w ... 10,5

Urazu mięśniowego nabawił się za to Jadon Sancho. Tutaj Lucien Favre ma jeszcze 2 zmiany do przeprowadzenia.

• "Żółtko" na koncie Thorgana Hazarda za przewinienie.

• A piłkarzom Luciena Favre'a ciągle mało! Julian Brandt pognał prawym skrzydłem i centruje w pole karne. Lekko spóźniony Paco Alcacer nie zdołał "zamknąć" akcji.

• Ależ w gazie jest w formie PRAWY DEFENSOR BVB! Achraf Hakimi "poklepał" przed polem karnym z Jadeonem Sancho, by wbiec w "szesnastkę" do prostopadłego podania zwrotnego i mierzonym uderzeniem przy słupku po raz drugi osobiście pokonuje Samira Handanovicia!

• DUBLET ACHRAFA HAKIMIEGO!!!

• A było tak pięknie...

• Przerwa w grze. Z murawy nie podnosi się świeżo wprowadzony Matteo Politano.

• Matteo Politano zmienia Romelu Lukaku.

• Axel Witsel minimalnie chybił - uderzył głową tuż obok słupka po dośrodkowaniu z prawego skrzydła!

• Niesie się donośny doping kibiców BVB. Wierzą, że Borussię stać na "remontadę".

• Stefano Sensi zastępuje Matiasa Vecino, strzelca drugiej bramki dla Interu.

• Zmiana w Interze. Za Cristiano Biraghiego na murawie melduje się Valentino Lazaro.

• Asystę przy pierwszym kontakcie z piłką zanotował Paco Alcacer, który podaje do Juliana Brandta w okolice lewego narożnika pola bramkowego, a ten uderza po dalszym rogu nie do obrony!

• REMIS W DORTMUNDZIE! JULIAN BRANDT!!!

• Paco Alcacer zmienia Mario Goetze.

• Niemal miażdżąca przewaga gospodarzy, ale nie przynosi to oczekiwanego rezultatu. Julian Brandt "szukał" prostopadłym podaniem kolegów w polu karnym Interu, ale ich nie "znalazł". Inter ratuje się dalekim wybiciem.

• Thorgan Hazard decyduje się na strzał z ok. pola karnego. Sporo brakowało mu do celu.

• Lautaro Martinez na spalonym.

• Piłkę na prawej stornie pola karnego Interu przejmuje Mario Goetze, który decyduje się na zagranie na środek "szesnastki". Tam nieczysto w piłkę trafił Achraf Hakimi, ale (może) dzięki temu piłka wturlała się do siatki tuż przy lewym słupku!

• BVB ŁAPIE KONTAKT! ACHRAF HAKIMI!!!

• Na strzał z ok. 18 metrów zdecydował się Achraf Hakimi. Został zablokowany, ale zyskał korner.

• Próba ataku pozycyjnego gospodarzy. Wywalczyli aut na wysokości pola karnego rywala.

• Żółta kartka dla Antonio Candrevy za faul.

• Inter zaczyna ze środka. Obie strony przystępują do drugiej połowy bez zmian.

• Wracamy do Dortmundu na drugą połowę meczu Borussia - Inter w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Na przerwę w lepszych nastrojach schodzili goście, którzy prowadzą 2:0. Jak odpowie BVB? A może mediolańczycy "zabiją" to spotkanie? O tym przekonamy się już niebawem.

• Niebywałe, jak szybko zleciała pierwsza odsłona. Zaczęła się ona od mocnego uderzenia Interu, bo już w 5. minucie wyszła na prowadzenie po kapitalnej solowej akcji Laurato Martineza zakończonej mocnym uderzeniem nie do obrony. Borussia chciał szybko doprowadzić do remisu, ale na przeszkodzie najczęściej stawał Samir Handanović, który nie dał się zaskoczyć w kilku naprawdę niebezpiecznych sytuacjach. A zamiast tego prowadzenie dla piłkarzy Antonio Conte było dziełem Matiasa Vecino, który mierzonym uderzeniem wykończył składną akcję swoich kolegów.

Co nas czeka po zmianie stron? Przekonamy się niebawem.

• +2' Koniec pierwszej połowy. Inter Mediolan prowadzi z Borussią Dortmund (2:0) po bramkach Lautaro Martineza i Matiasa Vecino.

• Po chwili Axel Witsel uderza minimalnie obok słupka! Bramkarz Interu może odetchnąć z ulgą, że to nie wpadło!

• Jadon Sancho uderza z bliska i Samir Handanović instynktownie odbija piłkę!

• Antonio Conteo ma powody do radości

• W środku pola Marcelo Brozović minął 2-3 rywali jak alpejczyk slalomowe tyczki, po czym podaje w okolice koła środkowego do Lautaro Martineza. Ten niemal od razu popisuje się idealnym podaniem diagonalnym na prawą stronę do rozpędzonego Antionio Candrevy. On podciągnął kilka metrów i podał przed linię 16. metra do nadbiegającego Matiasa Vecino, który mierzonym uderzeniem w lewy dolny róg wpisuje się na listę strzelców!

• MATIAS VECINO PODWYŻSZA PROWADZENIE!!!

• Lautaro Martinez uderza z pola karnego nad bramką. Dodatkowo pomagał sobie ręką w przyjęciu piłki, co nie uszło uwadze arbitrowi.

• 61% Posiadanie piłki 39%

• A teraz bramkarz Interu chwyta piłkę po anemicznym uderzeniu Juliana Brandta.

• Ofensywnie usposobiony Achraf Hakimi podaje płasko na bliższy słupek. Piłę łapie Samir Handanović.

• Warto kilka razy obejrzeć okolicznością oprawę kibiców BVB

• Mario Goetze na spalonym.

• Miękka wrzutka Thoragana Hazarda na bliższy słupek do Matsa Hummelsa, ale ustawiony przed nim Milan Skriniar wybija piłkę na korner. Ten nie przynosi zagrożenia pod bramką Samira Handanovicia.

• Żółta kartka dla Milana Skriniara za faul na rozpędzonym Achrafie Hakimim. Rzut wolny tuż przy linii bocznej pola karnego gości.

• Zakotłowało się pod bramką gospodarzy. W ostatniej chwili Matus Hummels blokuje Romelu Lukaku.

• Antonio Candreva wywalczył korner dla Interu. Chwila oddechu dla jego kolegów w obronie, chociaż cała trójka wędruje w "szesnastkę" BVB.

• Próba diagonalnego podania na prawą flankę do Achrafa Hakimiego. Dobrze ustawił się Cristiano Biraghi, który wybija piłkę głową na aut.

• Goście dwoją się i troją we własnym polu karnym. Na wślizgach blokuje strzał Mario Goetze, Thorgana Hazarda i Nico Schulza.

• Nie ma drugiego gola dla Interu! Romelu Lukaku obija lewy słupek! Nawet gdyby piłkę skierował do siatki, to gol nie zostałby uznany przez pozycję spaloną.

• Milan Skriniar niespodziewanie pojawił się w okolicach pola karnego BVB. Podaje do Lautaro Martineza, który nie trafia czysto w piłkę, a Marcelo Brozović uderza metr-półtora obok prawego słupka.

• Julian Brandt uderza z woleja z kilkunastu metrów. Piłka szybuje wysoko nad bramką.

• Samir Handanović ratuje kolegów przed utratą gola! Po podaniu Achrafa Hakimiego z prawego skrzydła piłka znalazła się na środku "szesnastki" pod nogami Mario Goetze. Jego płaski strzał odbił właśnie bramkarz Interu, a główkujący Nico Schulz nieznacznie się pomylił!

• Źle rozegrany stały fragment gry zapoczątkował kontrę Interu. Po 3-4 podaniach goście znaleźli się blisko pola karnego BVB, ale brakowało ostatniego, dokładnego podania do Romelu Lukaku.

• Achraf Hakimi podłączył się do akcji ofensywnej. Jego dośrodkowanie zablokował Milan Skriniar. Gospodarze mają jednak rzut rożny.

• Robi wrażenie, prawda?

• Po chwili Thorgan Hazard zbiega z piłką z lewego skrzydła do środka pola karnego Interu. Chciał prostopadłym podaniem uruchomić Mario Goetze, ale zorientował się w tym Diego Godin.

• Thorgan Hazard podaje na lewą stronę do Nico Schulza, który centruje na bliższy słupek. Piłkę łapie Samir Handanović.

• Romelu Lukaku w roli prawoskrzydłowego. Powalił go, przy linii bocznej, jego rodak - Axel Witsel.

• Gospodarze dążą do szybkiego wyrównania. Podanie Thorgana Hazarda w pole karne nie znajduje jednak adresata.

• Kapitalną solową akcją popisał się Argentyńczyk, który z pola karnego huknął w prawy górny róg, nie dając szans golkiperowi BVB!

• GOL DLA INTERU! LAUTARO MARTINEZ!!!

• Lautano Martinez dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Zaczęło się ostro. Pierwsza minuta i od razu żółta kartka - upomniany Cristiano Biraghi.

• Danny Makkelie gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Obie ekipy wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania! Ale najpierw, tradycyjnie, hymn Ligi Mistrzów!

• Przed momentem zakończyło się spotkanie Barcelony ze Slavią Praga. Na Camp Nou obie ekipy podzieliły się punktem po bezbramkowym remisie! Taki wynik można uznać za sporą niespodziankę!

Zatem rzut oka na tabelę: Barcelona jest pierwsza z 8 punktami, drugi jest Inter (4 punkty), trzecia Borussia (4 punkty), a stawkę zamyka Slavia Praga (2 punkty).

• Gospodarze dzisiejszego spotkania zajmują trzecie miejsce w grupie F z dorobkiem 4 punktów po bezbramkowym remisie z Barceloną i po pokonaniu na wyjeździe (2:0) Slavię Praga. Przez słabszy bilans bramkowy (2:2) ustępuje Interowi, który jest "piętro wyżej w tabeli, ale ma na koncie tyle samo punktów. A to za sprawą remisowi (1:1) ze Slavią i ograniu u siebie BVB (2:0). Do tego przyszła porażka (1:2) z Barceloną. Obie ekipy mają spore szanse na awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, a do tego znacznie przybliżyć może dzisiejsze zwycięstwo.

• Rezerwowi BVB: Eric Delschlaegel - Paco Alcacer, Mahmoud Dahoud, Thomas Delaney, Raphael Guerreiro, Łukasz Piszczek, Dan-Axel Zagadou.

Rezerwowi Interu: Daniele Padelli - Matteo Politano, Stefano Sensi, Alesandro Bastoni, Valentino Lazaro, Sebastiano Esposito, Borja Valero.

• Coraz bliżej meczu...

• Przed rozpoczęciem spotkania warto przeczytać zapowiedź:

• Relację NA ŻYWO z tego spotkania poprowadzi Tomasz Górski. Dobry wieczór i kłaniam się nisko!

• W Lidze Mistrzów czas na mecz rewanżowe w fazie grupowej! Już tylko 25 minut dzieli nas od pierwszego gwizdka Danny'ego Makkeliego w Dortmundzie, gdzie Borussia zmierzy się z Interem Mediolan!

Borussia - Inter LIVE! Rewanż za Mediolan

Borussia - Inter LIVE! Rewanż za Mediolan ©AFP/East News

Mecz Borussia Dortmund - Inter Mediolan ONLINE. To hit wtorku z Ligą Mistrzów. Jest wielce prawdopodobne, że jego wynik zadecyduje o tym, kto awansuje z grupy F do fazy pucharowej. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00.

Mecz Borussia Dortmund - Inter Mediolan ONLINE

Minęły ledwie dwa tygodnie od ostatniego meczu tych zespołów. Inter okazję wykorzystał. Na własnym boisku wygrał 2:0 po bramkach Lautaro Martineza i Antonio Candrevy. W tabeli grupy F zajmuje pozycję wicelidera.
Posiada wprawdzie tyle samo punktów co Borussia, ale dysponuje lepszym bilansem bramkowym i zwycięstwem w bezpośrednim spotkaniu. Nawet remis w dzisiejszym rewanżu może w dalszej perspektywie wystarczyć do awansu.

Co ciekawe, na krajowych podwórkach obie drużyny zanotowały ostatnio identyczną passę. Inter wygrał z Brescią i Bologną (po 2:1) oraz zremisował z Parmą (2:2). Z kolei Borussia podzieliła się punktami w derbach z Schalke (0:0), a także wygrała w Pucharze Niemiec z Borussią M'Gladbach (2:1) i w lidze z VfL Wolfsburg (3:0).

Według bukmacherów faworytem rewanżu jest Borussia. U siebie drużyna Luciena Favre'a potrafiła już zremisować z FC Barceloną (0:0). Bogiem a prawdą ten mecz powinna była wygrać, lecz na jej drodze stanął wtedy monstrualny Marc-Andre ter Stegen, który obronił nawet karnego.

W drugim spotkaniu tej grupy Barcelona podejmie Slavię Praga. W stolicy Czech wygrała z nią minimalnie - 2:1.

Przypuszczalne składy na mecz Borussia Dortmund - Inter Mediolan

Borussia Dortmund: Bürki - Piszczek, Hummels, Akanji, Guerreiro - Witsel, Delaney, Sancho, Reus, Brandt - Alcácer.
Inter Mediolan: Handanovič - Godín, De Vrij, Škriniar - Candreva, Barella, Brozović, Sensi, Biraghi - Lukaku, Martínez.

Nie zagrają w meczu Borussia Dortmund - Inter Mediolan

Borussia Dortmund: Reus, Schmelzer
Inter Mediolan: Sánchez, D'Ambrosio, Asamoah, Gagliardini.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Inter - Borussia 2:0 (Liga Mistrzów, 23.10.2019)

Mecz Borussia Dortmund - Inter Mediolan TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport Premium 2. W internecie mecz dostępny w płatnej aplikacji IPLA TV. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 21:00.