Borussia Dortmund 2 - 3 Olympique Marsylia

Borussia Dortmund

2

Olympique Marsylia

3

• Sędzia zakończył spotkanie. To spotkanie na początku świetnie układało się dla Borussi, ale cios w końcówce pierwszej części spotkania zadany przez Loïca Remy, był początkiem popisów strzeleckich zawodników Olympique Marsylia. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje.

• Gospodarze już na "kolanach" czekają na koniec spotkania.

• Sędzia dolicza trzy minuty.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Po pięknym uderzeniu z przed pola karnego bramkę zdobywa Valbuena. 2:3

• GOOOOOOOOOOOL Andre Ayew. Dośrodkowanie z rzutu rożnego i mamy 2:2.

• Ostatnie minuty nadziei kibiców Borussi Dortmund. Czy ich ulubieńcy zdołają jeszcze powalczyć?

• Valbuena ukarany żółtą kartką.

• Dortmundczycy cały czas próbują stwarzać zagrożenie pod bramką Marsylii, ale nic z tego nie wynika.

• Rzut rożny dla Olympique, ale piłka w rękach Weidenfellera.

• Ayew ukarany żółtą kartką za faul na Błaszczykowskim.

• Żółta kartka dla Diarry za faul przd własnym polem karnym. Rzut wolny dla Borussi, ale źle wykonany.

• Zmiana w Marsylii schodzi Lemy,a za niego Valbuena.

• Borussia wywalczyła rzut rożny.

• Żółta kartka dla Santany za faul.

• Zmiana w Olympique Marsylia. Schodzi Lucho González, wchodzi Jordan Ayew.

• Juergen Klopp postawił wszystko na jedną kartę, czy to się opłaci przekonamy się za ok. 25 minut.

• Ostatnia zmiana w Borussi. Schodzi Barrios, a za niego Kagawa.

• Następny rzut rożny dla Marsylii, ale zły strzał przelatuje ponad bramką.

• Kolejny rzut rożny dla Olympique Marsylia, lecz po raz kolejny piłkę wybijają obrońcy.

• Dortmundczycy próbują wrócić do stylu gry z pierwszej połowy, ale na razie im się to nie udaje.

• Ładne prostopadłe zagranie Perisica do Lewandowskiego, lecz ten robiąc zwód stracił piłkę.

• Piszczek naciskany przez Andre Ayew, ale na szczęście nie popełnił błędu. Rzut rożny dla Marsylii.

• Borussia potrzebuje jeszcze trzech bramek, by zachować szanse na awans.

• Chwila przepychanek w polu karnym, sędzia Webb interweniował, ale obyło się bez kartek, a rzut wolny źle wykonany przez Cheyrou.

• Przed polem karnym faulowany przez Błaszczykowskiego, Andre Ayew.

• W tej części spotkania walka toczy się w środku boiska. Borussia jakby "zgaszona" tą bramką w końcówce pierwszej części spotkania.

• Na początku drugiej połowy lekką przewagę mają goście.

• Zmiana również u gości boisko opuścił M'Bia, a za niego Cheyrou.

• Sędzia rozpoczął drugą część meczu.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuścił Gotze ,a za niego Perisic.

• Sędzia kończy pierwszą część spotkania po pięciu doliczonych minutach.

• GOOOOOOOOOOOL! Marsylia. Głową po dośrodkowaniu trafił Loïc Remy. Błąd w tej sytuacji Łukasza Piszczka.

• Na razie całkowicie do defensywy zepchnięty Olympique. Sędzia doliczył, aż 5 minut.

• Amalfitano ukarany żółtą kartką.

• Pierwsze poważne zagrożenie ze strony Marsylii i mają rzut rożny. Ale zaraz źle go wykonuje jeden z zawodników gości.

• Bardzo dobra sytuacja Borussi. Gotze zagrał do Barriosa, ten odegrał, ale Gotze trafił w ofiarnie interweniującego Azpilicuete. Powinno być 3:0.

• Rzut wolny dla Borussi, ale zbyt krótkie dośrodkowanie da Silvy.

• Groźne długie zagranie Marsylii ale dobrze z bramki wyszedł Weidenfeller i uratował swój zespół przed groźną sytuacją.

• Zagubieni Marsylczycy po stracie dwóch bramek nie wiedzą do kogo zagrać.

• Zmiana w Borussi. Boisko opuścił Khel, a za niego Da Silva.

• Gooooooooool! Hummels. Pewnie wykorzystany rzut karny.

• Rzut karny dla Borussi po świetnej akcji Polaków. Podanie Błaszczykowskiego do wbiegającego Piszczka, ten zagrywa w pole karne, próba strzału Lewandowskiego zablokowana i jeszcze dobijać próbował Khel, ale kopnięty w głowę przez M'Bie i mamy rzut karny.

• Świetna akcja Błaszczykowskiego. Prostopadłe podanie do Barriosa, ale ten uderza tylko w boczną siatkę.

• Teraz napór na bramkę gości. Najpierw Piszczek atakował prawym skrzydłem, następnie dośrodkowanie z lewej strony, ale dobrze interweniują obrońcy.

• Borussia rozpoczęła pogoń za bramkami. Pozostało do zdobycia jeszcze trzy, by pozostać w Lidze Mistrzów.

• Goooooool! Błaszczykowski. Zamieszanie w polu karnym Lewy zagrywa do Błaszczykowskiego a ten strzałem w długi róg pokonuje bramkarza.

• Po 20 minutach widać, że Marsylczycy nastawili się na defensywę, a Borussia próbuje zdobyć pierwszą bramkę.

• Lewandowski próbował zagrać głową do Barriosa, ale znów świetnie interweniowali obrońcy.

• Gotze ładnie minął Diarrę ale strzał z dystansu zbyt lekki i obronną rękąwyszedł bramkarz gości.

• M'Bia wrócił na boisko.

• Stéphane M'Bia opuścił boisko z rozciętym łukiem brwiowym. Za chwilę powinniśmy już widzieć czy będzie mógł grać dalej.

• Na boisku leżą dwaj zawodnicy gości po zderzeniu głowami. Miejmy nadzieję, że będą mogli kontynuować grę.

• Kontra Borussi, prawym skrzydłem popędził Piszczek zagrał do Barriosa, ten odegrał z pierwszej piłki, lecz za mocno i nasz reprezentant nie doszedł do piłki.

• Gorąco w polu karnym Marsylii. Przy piłce był Lewy, ale dobrze bez faulu piłkę odebrali mu obrońcy.

• Przerzut Piszczka do Błaszczykowskiego i z kolejnym dośrodkowaniem radzą sobie obrońcy.

• Ładna akcja Gotze lewym skrzydłem, lecz po raz kolejny złe dośrodkowanie wyłapuje golkiper gości.

• Ładnie Lewandowski przyjęciem piłki minął jednego z pomocników gości, ale próba podania już nie udana.

• Na razie mecz toczy się w środku boiska. Żadna z drużyn nie uzyskała wyraźnej przewagi.

• Ładne podanie Błaszczykowskiego do "Lewego", próba wrzutki ale bramkarz na posterunku.

• Pierwsza próba zagrania do Remyego, ale zawodnik gości na spalonym.

• Sędzia Webb zagwizdał po raz pierwszy. Rozpoczęli gospodarze.