MŚ 2022. Mecz Brazylia - Serbia ONLINE. Gdzie oglądać w...

MŚ 2022. Mecz Brazylia - Serbia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Co pokaże wielki faworyt mundialu?

MŚ 2022, Grupa G
2022-11-24 20:00

Brazylia

2

Serbia

0

• Dziękujemy serdecznie za relację LIVE z tego spotkania!

• Poznaliśmy już wszystkie reprezentacje. Wraz z końcowym gwizdkiem meczu zakończyła się pierwsza seria spotkań.

• Brazylia po wygranej 2:0 przewodzi w grupie G. Za ich plecami Szwajcarzy również z kompletem na koncie, ale z gorszym bilansem (po wygranej 1:0 nad Kamerunem). Serbia zamyka grupę.

• Koniec spotkania! Wielki mecz Richarlisona. Piękne drugie trafienie, które z pewnością na długo zapamiętają kibice. Czy gol imprezy już jest znany?

• Długie zagranie z głębi Serbów i potyka się biegnący na wolne pole Dusan Tadić. Mogło być groźnie, ale pech kapitana Serbów.

• Brazylia nie zwalnia tempa. Akcja skrzydłem Antony'ego zatrzymana, choć zapowiadało się na groźną sytuację.

• Dogranie w pole karne Brazylijczyków. Alisson nie trafił w piłkę, ale na szczęście nie skończyło się to stratą. Obronną rękę wychodzą Brazylijczycy.

• Zagramy o siedem minut dłużej - poinformował arbiter.

• Kontra Brazylijczyków zakończona uderzeniem główką Gabriela Martinelli'ego. Strzał ponad bramką Serbów.

• Zmiana w ofensywie Brazylii. Schodzi Raphinha, za niego Gabriel Martinelli.

• Zagranie Brazylijczyków na wolne pole za linię obrony Serbów. Źle jednak zabrał się z piłką Gabriel Jesus.

• Obiecująca akcja Serbów. Pomknął skrzydłem Darko Lazović, ale według maksymy "zabrakło boiska". Piłka dla Brazylijczyków.

• Zmiana w reprezentacji Serbii. Zszedł Aleksandar Mitrović. W jego miejsce Nemanja Maksimović.

• Postraszył Casemiro. Bomba i trafienie w poprzeczkę. Mógł podwyższyć prowadzenie, ale zabrakło centymetrów.

• ...zszedł także Neymar z grymasem bólu na twarzy. Czyżby uraz? Za niego Antony.

• Zszedł bohater meczu, Richarlison. Za niego Gabriel Jesus...

• Brazylijczycy napierają. Serbowie opadli z sił.

• ...zszedł także Vinicius Junior. Za niego Rodrygo.

• Zmiany w reprezentacji Brazylii. Zszedł Lucas Paqueta, w jego miejsce Fred...

• Dogranie Viniciusa Juniora w pole karne, przyjęcie, obrót i huknięcie z woleja Richarlisona. Cóż za trafienie!

• gol

• ALEŻ TRAFIENIE RICHARLISONA! STADIONY ŚWIATA! NAJPIĘKNIEJSZY GOL MISTRZOSTW!

• Trwa napór Serbów. Będą próbować zdobyć gola na wagę remisu. Kolejny atak piłkarzy z Europy, tym razem zaszwankowała komunikacja.

• I znów było groźnie po kornerze. Tym razem dogranie z drugiej strony i zakotłowało się po bramką Brazylijczyków.

• Ciekawa próba Serbii. Uderzenie głową po dograniu z rzutu rożnego. Próbował Strahinja Pavlović.

• ...ofensywna zmiana. Wszedł snajper Juventusu, Dusan Vlahović. Z zawodami pożegnał się piłkarz Legii, Filip Mladenović.

• Zmiany w drużynie Serbii. Trener szuka impulsu. Zszedł Sasa Lukić, w jego miejsce Darko Lazović...

• Żółtą kartkę ogląda reprezentant Serbii, Sasa Lukić.

• Co za akcja Brazylijczyków. Fantastyczne zagranie na lewą stronę, uderzał Vinicius Junior. Bramkarz wypluł piłkę i wobec dobitki był bezsilny. To właśnie skrzydłowy Tottenhamu, Richarlison strzelcem pierwszego gola.

• GOL! RICHARLISON STRZELCEM PIERWSZEJ BRAMKI!

• Ależ to mogło się pięknie skończyć dla Brazylii. Huknięcie na bramkę Serbów Alexa Sandro i słupek. Cóż to byłby za gol!

• Kolejny raz Neymar na murawie. Nie szczędzą go Serbowie. Tym razem nieprzepisowo kapitan, Dusan Tadić.

• Serbowie zamknięci we własnej szesnastce. Świetny fragment Brazylijczyków.

• ...zszedł również Andrija Zivković. W jego miejsce wbiegł Nemanja Radonjić.

• Korekty w drużynie Serbii. Schodzi Nemanja Gudelj, za niego Ivan Ilić...

• Ależ to zagrali! Podanie przeszywające z lewej strony autorstwa Viniciusa Juniora do Neymara, ten źle trafił w piłkę. W efekcie futbolówka nad bramką.

• Próba indywidualna na skrzydle. Ruszył Vinicius Junior, ale nie udało mu się minąć rywala.

• Ależ wślizg i czysta intwerwencja Strahinja Pavlovica we własnym polu karnym. Piłka wyłuskana Neymarowi.

• Przerwa w grze. Ucierpiał Sergej Milinković-Savić i leży teraz na murawie piłkarz Lazio.

• Ależ faul Serbów. Brutalnie zatrzymany Neymar. Nie mogło być inaczej - żółty kartonik dla Nemanji Gudelja.

• Akcja Serbów. Nie przedarł się jednak Sasa Lukić.

• Brazylijczycy przy piłce. Grają podaniami na połowie rywali - stały obrazek z pierwszej odsłony.

• Zaczynamy drugą część meczu!

• Piłkarze w korytarzu prowadzącym na murawę. Na pierwszym planie złapany przez kamerę obrońca Legii, Filip Mladenović. Cóż za widok!

• mladen

• Koniec pierwszej części spotkania! Na przerwę piłkarze schodzą przy bezbramkowym remisie. Wracamy za kilkanaście minut.

• Zagramy minutę dłużej - pokazał sędzia.

• Ruszył skrzydłem Neymar, ale jego rajd zatrzymany. Kapitalna praca w obronie Andrija Zivkovica.

• Najlepsza okazja w meczu! Spróbował Vinicius Junior, ale jego strzał po interwencji Nikoli Milenkovica obok bramki. Wcześniej potworna pomyłka stopera reprezentacji Serbii.

• Lucas Paqueta poszukał podaniem ze skrzydła kolegów, ale wybili piłkę Serbowie.

• Interesująca akcja Brazylijczyków. Piłka jak po sznurku. Przesuwają się w kierunku bramki Serbów. Może być groźnie.

• Serbowie bez kompleksów. Przegrali piłkę z prawej do lewej niemal na jeden kontakt. Może się to podobać.

• Brazylia mogła pokusić się o bramkę. Uderzał klubowy kolega Roberta Lewandowskiego, Raphinha. Ale strzał czytelny, wprost w bramkarza.

• faul

• Ależ upiekło się teraz reprezentantowi Serbii. Faulował Sasa Lukić, ale nie obejrzał żółtej kartki. Taryfa ulgowa dla pomocnika.

• Ależ to mogło być piękne. Dogranie po ziemi w pole karne i wślizgiem do piłki nie zdążył Thiago Silva. Uprzedził go golkiper Serbii łapiąc piłkę.

• Ciekawa próba Brazylijczyków. Uśpili rywali długim graniem w środkowej strefie i nagle poszła piłka z głębi na głowę Neymara w polu karnym. Dogranie napastnika PSG wybite i piłka w konsekwencji na rzucie rożnym.

• Ależ mogło być groźnie! Zagranie na wolne pole, piłkę otrzymał Vinicius Junior ale przegrał pojedynek z wychodzącym bramkarzem. Czysta interwencja Vanji Milinković-Savica, który wyłuskał piłkę spod nóg Brazylijczyka.

• Unosi się wrzawa na obiekcie: "Brasilia, Brasilia!". Trybuny niemal wyłącznie w kolorach żółtym i zielonym.

• Dogranie piłki w pole karne Brazylijczyków, ale zbyt głębokie. Bez trudów łapie piłkę Alisson.

• Pojedynek na skrzydle. W walce o piłkę Richarlison i Strahinja Pavlović. Ten drugi ma na koncie żółtą kartkę, ale nie widać było po jego ruchach kalkulacji. Wszystko jednak czysto - skrzydłowy reprezentacji Brazylii wypchnięty za linię boczną.

• Zaskoczył teraz strzałem Casemiro. Niesygnalizowane uderzenie piłkarza Manchesteru United z trzydziestego metra kończy się złapaniem piłki przez bramkarza.

• Wszyscy piłkarze na połowie Serbów. Brazylijczycy grają swoją piłkę - krótkie podania na małej przestrzeni.

• Chwila przerwy w grze. Neymar leży na murawie po starciu z obrońcą reprezentacji Serbii.

• Próba dalszego podania Serbów. Nie opanował jednak piłki na skrzydle Andrija Zivković. Szkoda, bo interesująca akcja piłkarzy z Bałkanów.

• Może się podobać gra Serbów. Zaatakowali, ale nie przełożyło się to na klarowną sytuację pod bramką Alissona.

• Dogranie z rzutu rożnego Brazylijczyków. Zagrożenie zażegnane, w tempo wychodzi po piłkę bramkarz Serbii, Vanja Milinković-Savić.

• Kapitalna próba indywidualna. Przedarł się skrzydłem Vinicius Junior, jego rajd zatrzymany. Piłka na kornerze. Zaczną Brazylijczycy.

• Brazylijczycy grają po obwodzie. Serbowie biegają za futbolówką.

• Napierają Brazylijczycy. Niezłe podanie prostopadłe w pole karne, ale źle zabrał się Neymar z piłką. Zbyt dużo rywali i Serbowie wybijają piłkę.

• Spróbował teraz dryblingu wahadłowy Legii Warszawa, Filip Mladenović. Zatrzymana jego próba przez jednego z defensorów rywali.

• Ten faul obrońcy reprezentacji Serbii na Neymarze nie uszedł uwadze sędziego. Słuszna decyzja - żółta kartka.

• bra

• Pięć minut od pierwszego gwizdka i już pierwsza indywidualna kara. Żółtą kartkę ogląda obrońca reprezentacji Serbii, Strahinja Pavlović.

• Pierwsza akcja piłkarzy z Ameryki Południowej. Pomknął skrzydłem Richarlison, dograł w pole karne ale niecelnie.

• Piłkarze reprezentacji Brazylii przy piłce. Budują atak podaniami.

• I rozpoczęli! Zaczęła reprezentacja Brazylii.

• Przy arbitrze Alireza Faghani (Iran) ustawieni kapitanowie - Thiago Silva i Dusan Tadić. Zaraz rozpocznie się losowanie stron.

• Piłkarze na murawie. Wybrzmiały hymny obu Państw!

• Mecz ma swojego faworyta. Serbów jednak nie można lekceważyć. Przekonali się chociażby o tym Portugalczycy, którzy w kluczowym meczu eliminacji do katarskiego mundialu ponieśli klęskę u siebie 1:2 i zostali zepchnięci do baraży. Z pierwszego miejsca awansowała ekipa Filipa Mladenovica, który to sensacyjnie znalazł się w pierwszym składzie na mecz z Brazylią. Wahadłowy Legii jest jednym z trzech reprezentantów Ekstraklasy (poza nim z Polską na turniej pojechali Skóraś z Lecha i Jędrzejczyk z Legii).

• Brazylijczycy do turnieju w Katarze przystępują w roli głównego kandydata do złota. Nie ma bowiem na świecie drugiej drużyny, która posiadałaby tak wielki potencjał w ofensywie. Siła ognia "Kanarkowych" jest porażająca. O miejsce w składzie rywalizują Neymar, Vinicius Jr, Raphinha a także Richarlison. Selekcjoner Adenor Bacchi "Tite" tak poukładał swoją drużynę, że pomieścił w składzie cały kwartet, który stanie do boju na mecz z Serbią.

• Czas na poznanie ostatnich uczestników mundialu. Już za niespełna pół godziny ostatni akord 1. kolejki mistrzostw świata. Faworyci do sięgnięcia po złoto zmierzą się z zawsze groźną ekipą z Bałkanów. Brazylia - Serbia. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania!

Brazylia - Serbia LIVE! Co pokaże wielki faworyt mundialu?
1/3
przejdź do galerii

Brazylia - Serbia LIVE! Co pokaże wielki faworyt mundialu? ©David Klein/Associated Press/East News

MŚ 2022. Mecz Brazylia - Serbia ONLINE. "Canarinhos" od dwudziestu lat czekają na mistrzowski tytuł. W Katarze chcą powtórzyć sukces z mundialu w Japonii i Korei Południowej. W zgodnej opinii ekspertów są największym faworytem turnieju. Czy Neymar i spółka zaprezentują fajerwerki już w pierwszym grupowym spotkaniu? Relacja LIVE w czwartek 24 listopada od godziny 20:00.

MŚ 2022. Mecz Brazylia - Serbia ONLINE

Brazylijczycy do turnieju w Katarze przystępują w roli głównego kandydata do złota. Nie ma bowiem na świecie drugiej drużyny, która posiadałaby tak wielki potencjał w ofensywie. Siła ognia "Kanarkowych" jest porażająca.
O miejsce w składzie rywalizują Neymar (PSG), Vinicius Junior, Rodrygo (Real Madryt), Raphinha (FC Barcelona), Richarlison (Tottenham), Gabriel Jesus, Gabriel Martinelli (Arsenal) czy Antony (Manchester United). Klasowych piłkarzy nie brakuje także w drugiej linii. Napastników obsługiwać mają Fred, Casemiro, a także Lucas Paqueta i Bruno Guimaraes. Jedynym zmartwieniem selekcjonera Tite jest obsada boków obrony.

"Canarinhos" zdominowali eliminacje w strefie Południowej Ameryki. Wygrali czternaście spotkań, a trzy zremisowali. Rywalom wbili czterdzieści goli, tracąc ledwie pięć. Przed mundialem rozbili Tunezję 5:1 i Ghanę 3:0. Od dłuższego czasu nie zagrali jednak z silną drużyną z Europy.

Serbowie dysponują ciekawym zespołem. Podobnie jak Brazylijczycy, najwięcej do zaoferowania mają w ofensywie. Ich gwiazdami są napastnicy Dusan Vlahović z Juventusu i Aleksandar Mitrović z Fulham oraz pomocnik Sergej Milinković-Savić z rzymskiego Lazio. W kadrze Serbii na turniej jest również boczny obrońca Legii Warszawa Filip Mladenović. Na mundial Serbowie awansowali z pierwszego miejsca w grupie. Przepustkę do Kataru zapewniła im wyjazdowa wygrana z Portugalią.

Zespół z Bałkanów mierzył się z Brazylią w fazie grupowej poprzednich mistrzostw świata. "Kanarkowi" wygrali wówczas 2:0.

Tite, selekcjoner Brazylii: Presja? Ona jest naturalna. Brazylia jest najbardziej utytułowanym zespołem w historii piłki nożnej, a wraz z tym zawsze pojawia się presja. Mamy kilku zawodników, którzy przyciągają największą uwagę mediów na świecie, więc traktujemy to naturalnie. Naszym marzeniem jest, by sięgnąć po mistrzostwo świata.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Brazylia - Serbia 2:0 (MŚ 2018, 27.06.2018)
Brazylia - Serbia 1:0 (mecz towarzyski, 06.65.2014)

MŚ 2022. Mecz Brazylia - Serbia TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo z meczu Brazylia - Serbia w TVP 1 oraz TVP Sport. Komentuje duet Dariusz Szpakowski i Sebastian Mila. Stream w internecie na stronie i w aplikacji TVP Sport oraz w Smart TV i HbbTV. Relacja LIVE z meczu Brazylia - Serbia od 20:00 w GOL24 - zapraszamy!