MŚ 2022. Brazylia - Szwajcaria ONLINE. Gdzie oglądać w...

MŚ 2022. Brazylia - Szwajcaria ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. "Canarinhos" na zwycięskim kursie

MŚ 2022, Grupa G
2022-11-28 17:00

Brazylia

1

Szwajcaria

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• W ostatnim meczu fazy grupowej Brazylia zagra z Kamerunem, natomiast Szwajcaria zmierzy się z Serbią.

• Koniec meczu! Brazylia wygrywa ze Szwajcarią 1:0!

• Brazylia oddala grę od własnego pola karnego. "Canarinhos" grają bardzo mądrze.

• Vinicius Junior ruszył na bramkę Szwajcarii, ale został zablokowany w ostatniej chwili.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej sześć minut.

• Najlepszą obroną jest atak, wie o tym Brazylia i wciąż naciska rywali.

• Natomiast w reprezentacji Brazylii Alex Telles zastąpił Alexa Sandro.

• Ostatnia zmiana w reprezentacji Szwajcarii. Fabian Frei zmienił Silvana Widmera

• Kombinacyjna akcja reprezentacji Brazylii, piłka trafiła do Casemiro, który był w polu karnym Szwajcarii, oddał mocny strzał i pokonał Yanna Sommera!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Casemiro trafia do bramki!!! Tym razem bramka powinna być uznana!

• Wiele zmian. Gra nieco się rozregulowała. Brazylia utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

• Natomiast Michel Aebischer pojawił się w miejsce Djibrila Sowa.

• Dwie zmiany także w reprezentacji Szwajcarii. Haris Seferović zmienił Breela Embolo

• Natomiast Antony pojawił się w miejsce Raphinii.

• Kolejne dwie zmiany w reprezentacji Brazylii. Gabriel Jesus zmienił Richarlisona

• Raphinia dośrodkował w pole karne Szwajcarii, ale znowu bez zagrożenia.

• Kolejny rajd Viniciusa Juniora i Brazylijczyk został sfaulowany tuż przy polu karnym rywali.

• Vinicius Junior trafił do bramki Szwajcarii, ale wcześniej Richarlison był na spalonym!

• Brazylia gra coraz szybciej. Bardzo zależy im na zdobyciu tej upragnionej bramki.

• Natomiast Edimilson Fernandes pojawił się w miejsce Rubena Vargasa.

• Dwie zmiany w reprezentacji Szwajcarii. Renato Steffen zmienił Fabiana Riedera

• Zmiana w reprezentacji Brazylii. Bruno Guimaraes zmienił Freda.

• Vinicius Junior popędził skrzydłem, dograł na pole karne, a tam znowu minimalnie minął się z piłką Richarlison.

• Silvan Widmer popędził prawą stroną boiska, wpadł w pole karne i dograł w pole bramkowe, ale obrońcy Brazylii interweniowali w ostatniej chwili.

• Żółta kartka także dla Freda za taktyczny faul.

• Fabian Rieder ukarany żółtą kartką.

• Brazylijczycy podkręcają tempo. Zespół z Ameryki Południowej coraz bardziej stara się o zdobycie bramki.

• Rozpoczynamy drugą połowę rywalizacji!

• Pierwsza zmiana w reprezentacji Brazylii już teraz. Rodrygo zmienił Lucasa Paquetę.

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu 974. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy bezbramkowy remis.

• Do pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Raphinia mocno wstrzelił piłkę z rzutu rożnego, ale Szwajcarzy wyszli z tego obronną ręką.

• Raphinia dośrodkował w pole karne Szwajcarii, ale obrońcy zdołali wybić piłkę na rzut rożny.

• Zagranie w pole karne Brazylii, ale obrońcy wyszli z tego obronną ręką.

• Znowu Szwajcarzy przejmują inicjatywę. Mecz jest dynamiczny, ale mamy niewiele sytuacji podbramkowych.

• Próba prostopadłego zagrania w pole karne Szwajcarii łatwo zablokowana.

• Brazylijczycy koronkowo rozgrywają piłkę na połowie Szwajcarów, ale nie potrafią znaleźć luki w defensywie rywali.

• Raphinia uderzył z dystansu, ale Yann Sommer spokojnie interweniował.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Szwajcarii bez zagrożenia.

• Dośrodkowanie w pole karne Szwajcarii do Viniciusa Juniora, ten uderzył nieczysto i Yann Sommer skutecznie interweniował.

• Szwajcaria nie chce odstawać i również próbuje utrzymać się przy piłce i wychodzi jej to całkiem nieźle. Jednak na razie Szwajcaria nie jest w stanie przedostać się pod pole karne rywali.

• Kolejny atak Brazylii, ale tym razem bez zagrożenia.

• Brazylia przyśpieszyła akcję, zagranie w pole karne, ale Richarlison nie sięgnął piłki zagranej w pole bramkowe.

• Krótkie rozegranie rzutu wolnego zupełnie bez zagrożenia.

• Breel Embolo sfaulowany na połowie Brazylii i będzie dobra okazja dla Szwajcarii.

• Richarlison dostał piłkę w polu karnym Szwajcarii, ale podał minimalnie niedokładnie.

• Richarlison ostro sfaulowany w środku pola, ale jeszcze bez kartki.

• Szybki kontratak Szwajcarii prawą stroną boiska, który został w porę zatrzymany.

• Szwajcaria zaskakująco utrzymuje się przy piłce. Brazylia próbuje atakować pressingiem, ale Szwajcarii udaje się z tego wychodzić.

• Próba odpowiedzi Szwajcarii, ale prostopadłe podanie zostało zablokowane.

• Mocne dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale jeszcze bez zagrożenia.

• Vinicius Junior popędził lewą stroną boiska i został sfaulowany na wysokości pola karnego Szwajcarii.

• Rozpoczynamy pojedynek Brazylii ze Szwajcarią!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu! Za chwilę rozpoczniemy spotkanie na Stadium 974!

• Przed czterema laty w Rosji Brazylia również zmierzyła się w fazie grupowej ze Szwajcarią. Wtedy padł remis 1:1. Dla Brazylii bramkę zdobył Philippe Coutinho, natomiast dla Szwajcarii odpowiedział Steven Zuber.

• Natomiast oto zestawienie reprezentacji Szwajcarii:

• Tak prezentuje się skład reprezentacji Brazylii na dzisiejsze spotkanie:

• Faworytem dzisiejszego pojedynku oczywiście jest Brazylia, która jednak wystąpi bez Neymara, który doznał kontuzji w pojedynku z Serbią. "Canarinhos" ma szeroką kadrę i wydaje się, że w meczu ze Szwajcarią nie będzie to zbyt znacząca strata.

• W pierwszych meczach Brazylia w świetnym stylu pokonała Serbię 2:0 po dwóch znakomitych trafieniach Richarlisona, natomiast Szwajcaria okazała się lepsza od Kamerunu wygrywając 1:0 po bramce Breela Embolo.

• Witamy serdecznie! W chyba najciekawszym dzisiejszym spotkaniu piłkarskich mistrzostw świata Brazylia na Stadionie 974 zmierzy się ze Szwajcarią! Na relację na żywo z tego pojedynku zaprasza Państwa Bartosz Głąb!

©PAP/EPA/LAURENT GILLIERON

MŚ 2022. Brazylia - Szwajcaria ONLINE. Brazylijczycy zaczęli turniej z przytupem. Pewna wygrana 2:0 została okraszona przepięknym golem Richarlisona. Dzisiaj przed ekipą "Canarinhos" równie trudne zadanie - pojedynek z nieprzewidywalną Szwajcarią. Relacja LIVE w poniedziałek od godziny 17:00.

MŚ 2022. Mecz Brazylia - Szwajcaria ONLINE

Brazylijczycy jechali na mundial z jednym celem - zdobyć złoto. Ostatni triumf Canarinhos w tym turnieju miał miejsce w 2002 roku. Obecna kadra pozwala, żeby marzyć o powtórzeniu tego wyczynu. 20 lat bez pierwszego miejsca to zdecydowanie za dużo.

W pierwszym meczu przeciwko Serbii, Brazylijczycy długo się męczyli. Pierwszą bramkę zdobyli dopiero w 62. minucie. Zawodnicy z Ameryki Południowej wynagrodzili nam to czekanie w 73. minucie. Przepięknym uderzeniem z przewrotki popisał się Richarlison, dla którego to druga bramka w tamtym spotkaniu. Trafienie Brazylijczyka jest mocnym kandydatem do bramki turnieju. W przypadku wygranej nad Szwajcarią, Brazylia może być praktycznie pewna pierwszego miejsca w grupie G.

Drużyna z Europy wygrała kilka dni temu z Kamerunem i na swoim koncie także ma trzy punkty. Szwajcarzy z góry dopisują sobie zero oczek w dzisiejszym spotkaniu, dlatego decydujący mecz odbędzie się dla nich w piątek, kiedy zagrają z Serbią. Z drugiej strony, tegoroczne mistrzostwa świata nieraz nas zaskakiwały rezultatami.

Największym nieobecnym meczu Brazylia - Szwajcaria będzie Neymar, który w pierwszym spotkaniu musiał opuścić boisku przez kontuzję. Skrzydłowy PSG nie mógł powstrzymać łez. Wszyscy kibice Canarinhos boją się o zdrowie ich idola, gdyż 30-latek jest prawdopodobnie najlepszym zawodnikiem w kadrze trenera Tite. Neymar nie zagra już w fazie grupowej, ale ma wrócić na spotkanie 1/8 finału.

MŚ 2022. Mecz Brazylia - Szwajcaria TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo z meczu Brazylia - Szwajcaria w TVP 1 oraz TVP Sport. Komentuje duet Mateusz Borek i Robert Podoliński. Stream w internecie na stronie i w aplikacji TVP Sport oraz w Smart TV i HbbTV. Relacja LIVE z meczu Brazylia - Szwajcaria od 17:00 w GOL24 - zapraszamy!