Brazylijczyk Amarildo zadebiutował w ŁKS Probudex Łagów w sparingu z Wierną Małogoszcz. Zdobył piękną bramkę [WIDEO, ZDJĘCIA]

Jaromir Kruk
Amarildo, Brazylijczyk który ostatnio strzelał gole w czwartej lidze portugalskiej zadebiutował w sparingu w ekipie ŁKS Probudex Łagów i zdobył jednego gola przeciw Wiernej. Fot. Jaromir Kruk
Amarildo, Brazylijczyk który ostatnio strzelał gole w czwartej lidze portugalskiej zadebiutował w sparingu w ekipie ŁKS Probudex Łagów i zdobył jednego gola przeciw Wiernej. W Małogoszczu podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego wygrali 3:0 (2:0) po bramkach Krystiana Zaręby w 6 minucie, Amarildo w 7 i Mateusza Kasprzyka w 68.

Wierna Małogoszcz – ŁKS Probudex Łagów 0:3 (0:2)
Bramki: Krystian Zaręba 6, Amarildo 7, Mateusz Kasprzyk 68.
Wierna: Mech – M. Malinowski, Bała, Pawłowski, K. Gągorowski – Szczapańczyk, Szymkiewicz, Jaśkiewicz, Rejowski – Fryc, Rogula + Jędrzejczyk, Spurek (bramka).
ŁKS: Pietras – Czerwiak, Wilk, Ślefarski – Borowiak, Rogala, Gierczak, Kolasa – Zaręba, Amarildo, Imiela + Michalski (bramka), Gwóźdź, Kołodziej, Partyka, Pociecha, Uniat, Kasprzyk, Krzeszowski, J. Grzyb, Śliwka, K. Rogoziński.
Żółte kartki: Bała, Malinowski – Czerwiak.

Beniaminek trzeciej lidze zaprezentował się znacznie lepiej niż w poprzednich grach kontrolnych. Przy dwóch pierwszych golach asysty zanotował Adam Imiela, którego forma rośnie. Najpierw dośrodkował w pole karne, a wykończył to Krystian Zaręba (głową), potem obsłużył podaniem Amarildo. Wierna reklamowała spalonego, a Brazylijczyk poszedł zdecydowanie i w pięknym stylu objechał Pawła Mecha. Amarildo, syn byłego piłkarza słynnego Botafogo Rio de Janeiro pokazał kilka ciekawych zagrań, między innymi piętą do Krystiana Zaręby i zszedł po pierwszej połowie. Wierna miała swoje okazje, ale ich nie wykorzystała. Łagowianie opierając się na dublerach po przerwie podwyższyli wynik i wlali trochę optymizmu do serc swoich kibiców. A z Brazylijczyka, jeśli zostanie w ŁKS Probudex może być wielka pociecha.

Zapraszamy do obejrzenia wideo z trenerem Łagowa Ireneuszem Pietrzykowskim, trenerem Wiernej Pawłem Bieniem oraz Brazylijczykiem, który pozdrawia kibiców ŁKS Probudex.

851eb4d4-5cf4-8001-c1d2-9564a10e06cd,6ab5f734-c7c5-e28c-9f89-86f66509767c