Brendan Rodgers, trener Leicester City o meczu z Legią Warszawa: Rozczarowujący wynik. Atmosfera na stadionie świetna

Jacek Czaplewski
Legia Warszawa
Liga Europy. Zaskoczenie to mało powiedziane. Legia Warszawa wygrała z Leicester City 1:0. Oto co na konferencji powiedział trener Lisów, Brendan Rodgers.

Brendan Rodgers, trener Leicester City: - Jesteśmy rozczarowani wynikiem. Mieliśmy kilka dobrych sytuacji na gola. W drugiej połowie byliśmy aktywni, ale nie udało się wyrównać. Musimy lepiej zaczynać mecze. Nie wiem, czy to kwestia mentalności, w każdym razie druga połowa była na pewno lepsza od pierwszej. Wynik Napoli ze Spartakiem (2:3) nie przekreśla naszych szans na awans z grupy.

- Atmosfera na Legii była fantastyczna. Bardzo się cieszę, że mogłem tego doświadczyć. To był przywilej. Gra Legii? Nic mnie nie zaskoczyło. To bardzo dobra drużyna. Trener Michniewicz wykonał bardzo dobrą pracę, jego zawodnicy również.

- Liga Europy to ważne rozgrywki dla Leicester. Pozwala nam rozwijać nowych i młodych piłkarzy, zbierać doświadczenie. Zostały cztery mecze, chcemy zakwalifikować się do fazy pucharowej.

LIGA EUROPY w GOL24

Liga Europy. To nam się Legia Warszawa rozochociła! Po wyjazdowym zwycięstwie nad Spartakiem Moskwa (1:0) przyszedł czas na sensacyjne domowe z Leicester City (1:0). Internauci sa zachwyceni wynikami. Dlatego z memów Czesław Michniewicz spogląda jako król, a po ambulans mistrz Polski każe dzwonić nie dla siebie, ale dla rywali. Polecamy galerię najlepszych prac po dzisiejszym sukcesie.

MEMY o meczu Legia - Leicester. Dzwońcie po ambulans, Czechu...

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani