Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

GKS Jastrzębie

2

• Naprawdę ciekawy mecz oglądaliśmy dzisiaj w Niecieczy. Bruk-Bet dwukrotnie wychodził na prowadzenie, gdy do siatki trafiali Roman Gergel oraz Martin Miković. To drugie trafienie było zresztą ozdobą całego spotkania, bo pomocnik gospodarzy przymierzył w samo okienko. GKS Jastrzębie zdołał jednak doprowadzić do remisu, najpierw za sprawą Farida Aliego, a później byłego piłkarza "Słoników", Jakuba Wróbla. Oba zespoły miały jeszcze szanse na decydującego gola, lecz ostatecznie wszystko skończyło się podziałem punktów. To już wszystko z tego meczu, zapraszamy na kolejne relacje na żywo z Foruna 1 Ligi na łamach GOL24.pl!

• Koniec spotkania! Bruk-Bet Termalica Nieciecza remisuje z GKS-em Jastrzębie 2:2.

• W samej końcówce Bruk-Bet miał jeszcze szansę na decydującego gola! Jacek Kiełb niecelnie uderzył z rzutu wolnego, mając piłkę na 18. metrze.

• Dobra kontra GKS-u! Na wysokości zadania stanął jednak Karol Dybowski, który obronił strzał jednego z rywali!

• Jeszcze jedna żółta kartka. Zarobił ją Roman Gergel.

• Żółtą kartką upomniany Dominik Szczęch.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Schodzi Jakub Wróbel, wchodzi Adam Żak.

• Groźnie pod bramką GKS-u! Martin Miković zagrał piłkę wzdłuż pola karnego, ale nie zdołał wpakować jej do siatki Vladislavs Gutkovskis!

• Druga zmiana w zespole GKS-u. Opuszcza boisko Kamil Jadach, melduje się na nim Dominik Szczęch.

• Ostatnia zmiana w Bruk-Becie. Schodzi Dawid Kalisz, na murawie pojawia się Marcin Wasielewski.

• GKS bliski trzeciego gola! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale głową Kamila Szymury piłka trafiła w słupek!

• Druga zmiana w Bruk-Becie. Boisko opuścił Piotr Wlazło, wszedł Jacek Kiełb.

• Pierwsza żółta kartka także po stronie gości. Z karą indywidualną Kamil Szymura.

• Mamy pierwszą zmianę w drużynie GKS-u. Kończy występ Farid Ali, na murawie melduje się Daniel Liszka.

• Mamy pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu. Upomniany Piotr Wlazło.

• Goście znów odrabiają straty, a do siatki trafia Jakub Wróbel, który w przeszłości przez dłuższy czas występował właśnie w Niecieczy. Napastnik GKS-u wykończył w polu karnym ładną, zespołową akcję!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA GKS-U JASTRZĘBIE! JAKUB WRÓBEL!

• Mamy pierwszą zmianę w zespole gospodarzy. Schodzi Florin Purece, pojawia się Wojciech Kamiński.

• Gospodarze po raz drugi w tym meczu wychodzą na prowadzenie! Martin Miković przebiegł z piłką kilkanaście metrów i huknął sprzed pola karnego prosto w okienko bramki GKS-u!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BRUK-BETU! MARTIN MIKOVIĆ!

• Farid Ali po raz kolejny próbował szczęścia z rzutu wolnego. Tym razem uderzył niecelnie.

• Czas na drugą połowę!

• Na razie w Niecieczy mamy remis 1:1. Bruk-Bet wyszedł na prowadzenie po trafieniu Romana Gergela z rzutu karnego (wcześniej ręką w szesnastce zagrał Dawid Gojny). GKS Jastrzębie odpowiedział jednak błyskawicznie - Farid Ali wyrównał już po czterech minutach. Czy w drugiej połowie któryś z zespołów zada decydujący cios? Wracamy za niespełna kwadrans.

• Koniec pierwszej połowy!

• Błyskawiczne wyrównanie! Farid Ali kąśliwie uderzył z rzutu wolnego, piłki w sporym tłoku nie przeciął żaden z piłkarzy i ta wylądowała w siatce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA GKS-U! FARID ALI!

• Bruk-Bet wychodzi na prowadzenie! Dawid Gojny zagrał ręką w polu karnym i arbiter musiał wskazać na jedenasty metr. Do rzutu karnego podszedł Roman Gergel i trafił do siatki - choć Mariusz Pawełek wyczuł jego intencje i piłka przeszła po jego rękach, lecz golkiper nie zdołał odbić piłki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BRUK-BETU! ROMAN GERGEL!

• RZUT KARNY DLA BRUK-BETU! JEDEN Z GRACZY GKS-U ZAGRAŁ RĘKĄ!

• Niezłą akcję przeprowadził teraz Martin Miković, ale złapał piłkę Mariusz Pawełek.

• Gospodarze mają przewagę w pierwszych minutach, lecz jastrzębianie są czujni w defensywie.

• GKS miał pierwszy rzut rożny. Nie przyniósł on jednak zagrożenia pod bramką Bruk-Betu.

• Zaczynamy!

• W tym sezonie oba zespoły grały już ze sobą w 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski. GKS Jastrzębie na własnym boisku wygrał wówczas 1:0 po golu Kamila Adamka. W zeszłym sezonie jastrzębianie także buli lepsi u siebie, gdy zwyciężyli 4:2. W Niecieczy padł natomiast bezbramkowy remis.

• GKS Jastrzębie znów, podobnie jak w zeszłym sezonie, plasuje się w górnej części ligowej tabeli. Przy wygranej w dzisiejszym meczu goście mogą wskoczyć nawet na pozycję wicelidera. Ostatnio GKS wygrał trzy kolejne spotkania, pokonując Podbeskidzie Bielsko-Biała, Wigry Suwałki oraz Olimpię Grudziądz. Czy dzisiaj zespół Jarosława Skrobacza zwycięży po raz kolejny?

• Przed sezonem Bruk-Bet Termalica Nieciecza wydawała się jednym z faworytów do awansu do PKO Ekstraklasy. Drużyna prowadzona przez Piotra Mandrysza nieźle zaczęła sezon, lecz w pewnym momencie miała serię aż siedmiu ligowych spotkań bez zwycięstwa, przez co spadła do dolnej połowy tabeli. Wygląda na to, że "Słoniki" kryzys mają już za sobą, bo ostatnio zdobyły dziesięć punktów w czterech meczach, lecz w poprzedniej kolejce niecieczanie znów przegrali - 0:1 z liderującym Radomiakiem.

• Po prawej stronie możecie zobaczyć podstawowy skład Bruk-Betu. Tak prezentuje się ławka rezerwowych: Damian Pawelski, Marcin Wasielewski, Ernest Terpiłowski, Jacek Kiełb, Jonathan de Amo, Wojciech Kamiński, Paweł Oleksy, Krzysztof Iwanicki.

• Tak prezentuje się wyjściowy skład oraz ławka rezerwowych GKS-u Jastrzębie:

• Trwa 16. kolejka Fortuna 1 Ligi. O 18:00 rozpocznie się ostatnie z sobotnich spotkań, w którym marząca o powrocie do PKO Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmie na własnym boisku jedno z pozytywnych zaskoczeń tego sezonu, GKS Jastrzębie. Zapraszamy na relację na żywo z tego meczu na łamach GOL24.pl!

red

Bruk-Bet Termalica - GKS Jastrzębie ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Jacek Bombor

Fortuna 1 Liga: Bruk-Bet Termalica - GKS Jastrzębie ONLINE. Do Niecieczy przyjedzie czwarta siła ligi - GKS 1962 Jastrzębie. Zwycięstwo pozwoli drużynie ze Śląska awansować na pozycję wicelidera (przynajmniej do niedzieli). Początek meczu o godzinie 18. Relacja LIVE w GOL24!

Mecz Bruk-Bet Termalica - GKS Jastrzębie ONLINE

GKS Jastrzębie już w tym sezonie miał okazję zmierzyć się z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. Śląski zespół po golu Kamila Adamka pokonał małopolskiego rywala 1:0 w Totolotek Pucharze Polski. We wtorek jastrzębianie odpadli już jednak z tych rozgrywek po porażce z Miedzią Legnica. Starcie zakończyło się dopiero po dogrywce, więc w minionych dniach zajęcia treningowe były nieco lżejsze.

W tej sytuacji ekipie Jarosława Skrobacza pozostała wyłącznie rywalizacja ligowa, a w niej liczą się w grze o awans do Ekstraklasy. GKS zajmuje czwarte miejsce w tabeli, oznaczające grę w barażach, natomiast Termalica jest dziewiąta. Jastrzębianie na wyjazdach grają w kratkę, wygrali do tej pory dwa mecze, zremisowali cztery i przegrali trzy. Nieciecza u siebie pokonała czterech rywali, a po dwa spotkania przegrała i zremisowała.

Trener Piotr Mandrysz przeciwko Jastrzębiu nie będzie mógł wystawić jednego z liderów zespołu, Vlastimira Jovanovicia. Bośniak pauzuje za cztery żółte kartki. Jastrzębianie zaprezentują się w najmocniejszym składzie.

Sędzią meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Jastrzębie będzie Kornel Paszkiewicz z Wrocławia.

Bruk-Bet Termalica - GKS Jastrzębie TRANSMISJA TV

Żadna stacja nie pokaże spotkania Termaliki z GKS-em Jastrzębie. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.