Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Bełchatów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

GKS Bełchatów

1

• Drugą połowę GKS Bełchatów rozpoczął ze sporym animuszem. Beniaminek przystąpił do ataku, a efektem był wyrównujący gol Bartosza Biela. Taki stan rzeczy nie trwał jednak długo, bo Vladislavs Gutkovskis był dziś nie do powstrzymania i do błyskawicznej bramki z pierwszej połowy dorzucił kolejne trafienie. Bruk-Bet Termalica Nieciecza wraca dzięki temu do szerokiej czołówki Fortuna 1 Ligi. To już wszystko, jeśli chodzi o 14. serię gier na zapleczu PKO Ekstraklasy, zapraszamy na kolejne relacje live na łamach GOL24.pl!

• Koniec meczu! Bruk-Bet Termalica Nieciecza wygrywa z GKS-em Bełchatów 2:1!

• Trzy minuty doliczył do tego meczu arbiter.

• Z karą indywidualną również bohater tego spotkania, Vladislavs Gyrkovskis.

• Emile Thiakane upomniany przez arbitra żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana także w zespole Bruk-Betu. W miejsce Jacka Kiełba wchodzi Roman Gergel.

• Ostatnia roszada w zespole gości. Schodzi Mateusz Marzec, za niego Krzysztof Wołkowicz.

• Druga zmiana w zespole gospodarzy. Kończy występ Florin Purece, pojawia się Patrik Misak.

• Niezbyt długo cieszyli się z wyrównania piłkarze GKS-u Bełchatów. Po raz drugi w tym meczu na listę strzelców wpisał się Vladislavs Gutkovskis! Dzięki temu Bruk-Bet znów prowadzi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BRUK-BETU! VLADISLAVS GUTKOVSKIS!

• Artur Derbin domagał się teraz rzutu karnego. Sędzia był nieugięty, a na dodatek ukarał szkoleniowca gości żółtą kartką.

• Jacek Kiełb przymierzył z rzutu wolnego, lecz Paweł Lenarcik po raz kolejny stanął na wysokości zadania!

• Bruk-Bet stara się szybko odpowiedzieć! Pod bramką GKS-u zapanowało ogromne zamieszanie, ale ostatecznie żaden z gospodarzy nie zdołał oddać strzału!

• Mamy wyrównanie! Bartosz Biel przymierzył sprzed pola karnego i precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w siatce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA GKS-U BEŁCHATÓW! BARTOSZ BIEL!

• Żółtą kartką ukarany Mariusz Magiera.

• Druga zmiana w zespole gości. Opuszcza boisko Maciej Mas, wchodzi na nie Dawid Kocyła.

• W pierwszym kwadransie drugiej połowy przewagę mieli goście. Bełchatowianie starają się odrobić straty, ale Bruk-Bet gra czujnie w defensywie.

• Emile Thiakane oddał pierwszy celny strzał na bramkę rywali. Bez większego problemu wybił futbolówkę Dybowski.

• W szatni pozostał też Viktor Putin. Wszedł za niego Emile Thiakane.

• W obu drużynach mamy w przerwie po jednej zmianie. Nie wrócił na boisko Piotr Wlazło, pojawił się Michał Bezpalec.

• Znów gramy!

• Już w pierwszej akcji meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza wyszła na prowadzenie, gdy akcję gospodarzy świetnie wykończył Vladislavs Gutkovskis. Gdyby nie Paweł Lenarcik, to przewaga "Słoników" mogłaby być wyższa, bo golkiper GKS-u Bełchatów trzykrotnie bronił groźne uderzenia Florina Purece. Goście też mieli jedną dobrą okazję, lecz po strzale Bartosza Biela czujny był Karol Dybowski. Czy w drugiej połowie beniaminek zdoła odpowiedzieć? Wracamy za około 10 minut.

• Koniec pierwszej połowy!

• Spokojny jest ostatni kwadrans pierwszej połowy. Arbiter doliczył jeszcze minutę.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany nią Piotr Wlazło.

• Po raz pierwszy odpowiedzieli goście. Na bramkę Bruk-Betu uderzał Bartosz Biel, lecz Karol Dybowski stopą odbił futbolówkę!

• Ataki Bruk-Betu nie ustają. Gutkovskis wbiegł z piłką w pole karne, lecz tym razem uderzył nad poprzeczką.

• Purece znów miał szansę na gola! Po dośrodkowaniu Jacka Kiełba uderzył z powietrza, nożycami, lecz Lenarcik po raz kolejny był na posterunku!

• Teraz Gutkovskis dobrze dograł w polu karnym do Purece. Strzał tego drugiego świetnie obronił Lenarcik!

• Vladislavs Gutkovskis nie po raz pierwszy strzelił błyskawicznego gola w Fortuna 1 Lidzie.

• Dobra akcja Ernesta Terpiłowskiego, podał on w pole karne do Gutkovskisa, lecz tym razem napastnik "Słoników" nie zachował się najlepiej.

• Gospodarze mieli szansę na podwyższenie wyniku. Groźnie uderzał Florin Purece, ale czujny na linii był Paweł Lenarcik, wybijając piłkę na rzut rożny.

• Ależ początek spotkania! Minęło zaledwie kilkadziesiąt sekund, a Bruk-Bet Termalica Nieciecza już może cieszyć się z prowadzenia. Z bliska piłkę do siatki wpakował Vladislavs Gutkovskis!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BRUK-BETU! BŁYSKAWICZNIE TRAFIA VLADISLAVS GUTKOVSKIS!

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek arbitra!

• Po raz ostatni oba zespoły mierzyły się w sezonie 2013/2014, właśnie w 1 lidze. Bruk-Bet wygrał wtedy u siebie 1:0. W Bełchatowie padł natomiast remis 1:1.

• GKS Bełchatów to tegoroczny beniaminek, który spisuje się na razie w kratkę. Goście mają na koncie 17 punktów po 13 kolejkach. Ostatnio wygrywali u siebie z Wigrami Suwałki i Olimpią Grudziądz, lecz na wyjeździe przegrali aż 0:4 z Podbeskidziem.

• Bruk-Bet Termalica Nieciecza miała walczyć o awans do PKO Ekstraklasy, ale drużyna Piotra Mandrysza ma już za sobą wyraźny kryzys. "Słoniki" miały fatalną serię siedmiu ligowych meczów bez zwycięstwa, w których zdobyły tylko dwa punkty, a na dodatek odpadły z Totolotek Pucharu Polski. Szkoleniowiec pozostał jednak na stanowisku, a ostatnio Bruk-Bet gra już lepiej - wygrał z Puszczą Niepołomice i GKS-em Tychy, a także zremisował ze Stomilem Olsztyn.

• Oto ławka rezerwowych gospodarzy:

• Oto wyjściowa jedenastka i rezerwowi GKS-u Bełchatów:

• Oto podstawowy skład Termaliki:

• Czas na ostatni mecz 14. kolejki Fortuna 1 Ligi! Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmie w nim na własnym boisku GKS Bełchatów. Początek tego spotkania o godzinie 19:00 - zapraszamy na relację na żywo na łamach GOL24.pl!

krk

Bruk-Bet Termalica - GKS Bełchatów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©grzegorz golec

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Bełchatów ONLINE. W Niecieczy dojdzie do pojedynku drużyn ze środka tabeli. Ósma w I lidze Termalica zmierzy się z jedenastym GKS-em Bełchatów. Faworytem będą "Słoniki", które nie przegrały od trzech spotkań. Początek spotkania o godz. 19. Relacja na żywo w GOL24!

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Bełchatów ONLINE

Piłkarze Bruk-Betu Termaliki mają za sobą całkiem udany okres. Z ostatnich trzech spotkań wygrali dwa (3:0 na wyjeździe z Puszczą) i (4:3 u siebie z GKS-em Bełchatów), a przed tygodniem zremisowali w Olsztynie ze Stomilem (1:1). Osiem strzelonych goli świadczy o dużym ofensywnym potencjale zespołu Piotra Mandrysza.

Nieco mniejszą mocą w ataku dysponują zawodnicy GKS-u Bełchatów. Za ponad połowę zdobytych bramek (8 z 15) odpowiada Mateusz Marzec. Rewelacyjny 25-latek w obecnym sezonie właściwie zaczyna przygodę z I ligą. Wcześniej rozegrał raptem kilkanaście meczów w Odrze Opole.

Bilans beniaminka w grach wyjazdowych w roli faworyta każe stawiać Termalikę. "Brunatni" kompletnie nie radzą sobie poza własnym obiektem. W siedmiu wyjazdowych meczach wywalczyli tylko dwa punkty, a trzy poprzednie delegacje kończyły się dla nich porażkami.

Spotkanie poprowadzi Marek Opaliński z Legnicy. Pierwszy gwizdek o godzinie 19.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Bełchatów TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji ze spotkania Termaliki z GKS-em Bełchatów. Tekstowa relacja LIVE w GOL24. Zapraszamy!