Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

GKS Bełchatów

0

• Koniec meczu! Trzecie w sezonie zwycięstwo Termaliki! Tym razem "Słonie" ograły GKS Bełchatów 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0 DLA TERMALIKI! MARTIN ZEMAN!

• Żółta kartka dla Michała Pawlika.

• Kacper Śpiewak miał stuprocentową sytuację po podaniu Martina Zemana, ale uderzył prosto w bramkarza.

• GKS Bełchatów mógł wyrównać! "Słonie" przed stratą bramki uratował słupek.

• Kacper Śpiewak zmienił Michała Orzechowskiego.

• Vlastimir Jovanović wszedł w miejsce Samuela Stefanika.

• Patryk Winsztal zmienił Łukasza Wrońskiego.

• Martin Zeman zastąpił Patrika Misaka.

• Szymon Łapiński wszedł w miejsce Bartłomieja Eizencharta.

• Damian Hilbrycht zastąpił Waldemara Gancarczyka.

• Patryk Makuch wszedł w miejsce Przemysława Zdybowicza.

• Druga połowa już się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej połowy! Słoniki prowadzą do przerwy 1:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 DLA TERMALIKI!

• Samuel Stefanik uderzył z kilku metrów po dośrodkowaniu. Tuż nad poprzeczką.

• Michał Orzechowski zakończył akcję Termaliki strzałem. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

• Groźnie na bramkę Pawła Lenarcika uderzył Paweł Żyra. Piłka minimalnie minęła cel.

• Pierwszy gwizdek arbitra. Spotkanie już się rozpoczęło!

• Spotkanie Bruk-Bet Termalica - GKS Bełchatów poprowadzi Daniel Kruczyński z Żywca.

• W nieco gorszej sytuacji są bełchatowianie. GKS w poprzednim sezonie cudem uchronił się przed spadkiem. W tej edycji mogą mieć nieco lżejszy sezon, bo do 2 Ligi spadnie tylko jeden zespół. GKS Bełchatów ma koncie zwycięstwo, ale na skutek decyzji PZPN wystartował do rozgrywek z dwoma ujemnymi punktami.

• Termalica po dwóch kolejkach ma na koncie sześć punktów, ale jej styl nie rzuca na kolana. Niecieczanie strzelili tylko dwa gole, ale mają niezwykle szczelną defensywę, co pomogło im zdobyć komplet punktów.

• W sobotę o godz. 20:00 Termalica podejmie GKS Bełchatów. Słonie z Niecieczy mają na swoim koncie komplet zwycięstw po dwóch kolejkach. Czy sięgną po trzecią z rzędu wygraną? W tym miejscu możesz śledzić najważniejsze wydarzenia z tego meczu.

red

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Bełchatów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Marzena Bugala Polska Press

Bruk-Bet - GKS Bełchatów ONLINE. W sobotę o godz. 20:00 Termalica podejmie GKS Bełchatów. Słonie z Niecieczy mają na swoim koncie komplet zwycięstwo po dwóch kolejkach, zajmując już miejsce gwarantujące baraże o awans do Ekstraklasy. Właśnie ten kurs obrali oni w poprzednim sezonie i kontynuują go w nowej edycji. Rywalem niecieczan jest GKS Bełchatów, który ma na koncie zwycięstwo, ale tylko punkt przez decyzję PZPN i ujemny bilans na start tego sezonu.

Bruk-Bet - GKS Bełchatów ONLINE

Słoniki z Niecieczy zaczęły ten sezon niezwykle pragmatycznie. Termalica po dwóch kolejkach sześć punktów, ale jej styl nie powala na kolana. Niecieczanie strzelili tylko dwa gole, ale mają niezwykle szczelną defensywę i tylko to pomogło im zdobyć komplet punktów jak dotychczas.
W sobotę będzie szansa na pozycję lidera, bo swoje mecze grały już Miedź i ŁKS, a Arka Gdynia nie zagra w niedzielę z Górnikiem Łęczna z powodu koronawirusa. Wychodzi więc na to, że wygrana i strata oczek przez Radomiak, wywinduje Bruk-Bet na pierwsze miejsce w tabeli.

W nieco gorszej sytuacji są bełchatowianie. GKS w poprzednim sezonie cudem uchronił się przed spadkiem. W tej edycji mogą mieć nieco lżejszy sezon, bo do 2 Ligi spadnie tylko jeden zespół i jak na razie GKS ma nad nim punkt przewagi. Warto jednak zaznaczyć, że gość sobotniego meczu z Niecieczy ma już na swoim koncie zwycięstwo, ale przez decyzję PZPN-u zaczynał on sezon z dwoma ujemnymi punktami.

W poprzednim sezonie dwukrotnie zwycięska okazała się Termalica. W październiku u siebie pokonała GKS 2:1, a w rundzie rewanżowej Słoniki wygrały już 2:0. Jak będzie teraz?

Bruk-Bet - GKS Bełchatów TRANSMISJA

Mecz Bruk-Bet - GKS Bełchatów rozpocznie się w sobotę 12 września o godz. 20:00. Stacja Polsat nie zaplanowała telewizyjnej transmisji z tego spotkania. Płatny, internetowy stream online dostępny jest pod adresem Ipla.tv. Relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.