Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

GKS Katowice

1

• Koniec! Zaledwie kilku minut zabrakło GKS-owi Katowice do zwycięstwa w Niecieczy. Piłkarze Dariusza Dudka objęli prowadzenie w pierwszej połowie, po strzale niezawodnego na wiosnę Adriana Błąda. Wyrównał w końcówce w szczęśliwych okolicznościach Rafał Grzelak. Jedno "oczko" jednak pozwoliło katowiczanom opuścić strefę spadkową Fortuna 1 Ligi.

• Żółta kartka dla rezerwowego Kiełba.

• Cztery minuty doliczone przez sędziego.

• Z rzutu wolnego w mur trafił Wlazło, a dobitka Grzelaka zaskoczyła bramkarza GieKSy.

• GOOOOOOL!!! 1:1!!! TERMALICA WYRÓWNAŁA!! GRZELAK!!

• Niecelny strzał gospodarzy z dalszej odległości.

• A u gospodarzy Jacek Kiełb za Romana Gergela.

• Nabawił się kontuzji Mączyński. Zastąpi go na murawie Jakub Wawrzyniak.

• Grzegorz Piesio wchodzi za Anona.

• Kolejny strzał niecieczan i tym razem spokojnie broni bramkarz gości.

• Dobrze uderzył Rafał Grzelak i spore kłopoty miał Pawełek!

• Martin Miković za Patrika Misaka.

• Był rzut wolny z dobrej odległości dla niecieczan, ale strzał okazał się fatalny.

• Woźniak uderza głową, ale znowu kapitalnie Budziłek! Nadal tylko 1:0 dla GKS-u.

• Zmiana młodzieżowca u gospodarzy. Michał Skóraś za Dawida Kalisza.

• Co za sytuacja! Dwie świetne interwencje Budziłka w jednej akcji ratują ekipę Słoników!

• Bardzo niecelnie uderzył z dalszej odległości Anon.

• Piotr Wlazło ogląda żółtą kartkę.

• Katowiczanie szukają drugiej bramki, która przybliżyłaby ich do wymarzonego zwycięstwa.

• Z ostrego kąta uderzył Anon, ale nad bramką.

• Wrzucał w szesnastkę Woźniak, ale prosto w ręce dobrze ustawionego Budziłka.

• Zaczynamy drugą połowę. Liczymy na emocje.

• Koniec pierwszej połowy. GKS wykorzystał praktycznie to, co miał i prowadzi w Niecieczy. Wracamy za kwadrans.

• David Anon precyzyjnie wrzucił w pole karne, a akcję idealnie zamknął Błąd. Ten piłkarz jest na wiosnę bezcenny dla GKS-u.

• GOOOOOOOL!!! 1:0 DLA GKS-U!!! KTO INNY, JAK NIE BŁĄD!!!

• Błąd Mateusza Mączyńskiego, ale tak nieoczekiwany, że nie wykorzystał go nikt z Bruk-Bet Termaliki.

• Katowiczanie starają się odgryzać gospodarzom, ale w decydującym momentach akcji w łatwy sposób robią błędy.

• Bardzo mocny strzał Adriana Błąda, ale prosto w bramkarza!

• Próba strzału Woźniaka zablokowana przez jednego z obrońców.

• Niecieczanie zyskują przewagę.

• Znowu duże szczeście po stronie GieKSy! Piłlka przeleciała przez całe pola karne i żaden z graczy Bruk-Betu nie zamknął jej na wślizgu.

• Wyrównane spotkanie oglądamy w Niecieczy. Goście wyszli zdekoncentrowani, ale teraz prezentują się o wiele lepiej.

• Arkadiusz Woźniak bliski dojścia do dośrodkowania, ale uprzedził go Łukasz Budziłek.

• Dobra interewncja Artema Putiwcewa, który wybił piłkę wrzucaną w pole karne z prawej strony.

• Ależ okazja w pierwszych sekundach! Świetna interwencja bramkarza GKS-u po strzale głową jednego z zawodników gospodarzy!

• Pierwszy gwizdek, zaczynamy spotkanie.

• Jesienią w Katowicach GKS przegrał z Termalicą 1:2 tracąc gola w ostatniej minucie. Dotychczas GKS i Termalica spotkały się jedenaście razy i tylko raz górą byli katowiczanie.

• Termalica zajmuje w tabeli siódme miejsce, ale w grze o awans już się nie liczy. Wciąż jednak potrzebuje kilku punktów, by zagwarantować sobie utrzymanie i w starciu z GKS-em będzie faworytem.

• Witamy! . W Wielką Sobotę w Niecieczy miejscowy Bruk-Bet podejmie walczący o utrzymanie GKS Katowice. Zespół z Górnego Śląska jest o krok od wyjścia ze strefy spadkowej, jednak by mieć na to szansę, musi dzisiaj wygrać. Zapraszamy na relację na żywo.

red

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Katowice ONLINE. Gdzie oglądać? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Bruk-Bet Nieciecza - GKS Katowice ONLINE. W Wielką Sobotę w Niecieczy miejscowy Bruk-Bet podejmie walczący o utrzymanie GKS Katowice. Zespół z Górnego Śląska jest o krok od wyjścia ze strefy spadkowej, jednak by mieć na to szansę, musi dzisiaj wygrać.

Bruk-Bet Nieciecza - GKS Katowice ONLINE

Dzień przed sobotnim meczem umowę o rok z katowiczanami przedłużył Adrian Błąd, najskuteczniejszy piłkarz zespołu z Bukowej, który zdobył w obecnym sezonie dziewięć goli, co daje mu w klasyfikacji snajperów drugie miejsce, ze stratą dwóch trafień do Valerijsa Sabali z Podbeskidzia.

Relację na żywo ze spotkania Bruk-Bet Nieciecza - GKS Katowice znajdziecie w Gol24.pl.