Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie...

1

• I koniec spotkania w Niecieczy!

• Gol, a jednak! Vladislavs Gutkovskis, co za końcówka!

• Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

• Stadion wrze, gospodarze domagają się odgwizdania zagrania piłki ręką przez Artura Bogusza, sędzia nie reaguje!

• Nie zanosi się na zmianę wyniku w ostatnich minutach gry.

• Michał Kołba pewnie łapie strzał głową Romana Gergela.

• Na boisku również Rafał Kujawa, który zmienił Jewhena Radionowa.

• Paweł Wojowski zastępuje Daniego Ramireza.

• Sędzia zarządza kolejną przerwę na uzupełnienie płynów.

• Teraz Termalica ma już minimalne szanse na jakąkolwiek zdobycz punktową!

• Michał Skóraś z drugą żółtą kartką, Bruk-Bet w osłabieniu!

• Piotr Pyrdoł zastępuje na placu gry Patryka Bryłę.

• ...i Rafał Grzelak.

• Z kartkami Patryk Bryła...

• Michał Skóraś ukarany żółtą kartką.

• Raz jeszcze górą Michał Kołba, który fenomenalną interwencją ratuje swój zespół! Ależ blisko Termalica!

• Bartosz Śpiączka uderza mocno z dystansu, uderzenie odbija do boku Michał Kołba.

• Bartosz Śpiączka zmienia Dawida Szymonowicza. Bruk-Bet stawia na ofensywę.

• Kibice gospodarzy coraz głośniej wyrażają swoje niezadowolenie, wciąż dużą przewagę ma ŁKS!

• Po krótko rozegranym rzucie rożnym przez gości piłka trafia do zawodnika Łódzkiego Klubu Sportowego, który zalicza wymarzony debiut w pierwszym składzie!

• Gol, Jan Sobociński! Ależ debiut!

• Rzut wolny dla ŁKSu 20 metrów od bramki Termaliki.

• Aktywny Jewhen Radionow, jego strzał mija bramkę o metr!

• Jewhen Radionow fauluje w ofensywie w walce o piłkę.

• W przerwie Samuel Stefanik zastąpił słabo dysponowanego w pierwszej połowie Florina Purece.

• Wznawiamy spotkanie w Niecieczy!

• Koniec pierwszej połowy, bez bramek w Niecieczy.

• Za moment sędzia powinien zakończyć pierwszą część gry.

• Pierwsza od dawna akcja Termaliki kończy się zbyt głębokim dośrodkowaniem w pole karne.

• Patryk Bryła uderza mocno nad bramką w znakomitej sytuacji! Ależ zmarnował to zawodnik gości!

• Coraz bardziej pachnie golem dla gości. Termalica ma problem z wyjściem z piłką z własnej połowy.

• ŁKS ma rzut wolny 30 metrów od bramki Termaliki.

• Sędzia zarządza przerwę na uzupełnienie płynów.

• Jan Sobociński blokuje strzał Romana Gergela, korner dla Termaliki.

• Mocne uderzenie Artura Bogusza zablokowane przez jednego z gospodarzy.

• Doskonała interwencja Dariusza Treli, bramkarz gospodarzy broni strzał głową Jewhena Radionowa!

• Łódzki Klub Sportowy przeważa od początku spotkania.

• Na bramkę uderza Dani Ramirez, dobrze na rzut rożny paruje Dariusz Trela.

• Patryk Bryła faulowany przy linii bocznej pola karnego.

• Patryk Bryła w polu karnym, udało mu się położyć Dariusza Trelę, piłkę z linii bramkowej wybija obrońca!

• Vladislavs Gutkovskis pomagał sobie ręką w przyjęciu piłki w środku pola.

• Rzut rożny dla Termaliki, wielkie zamieszanie pod bramką gości i piłka mija bramkę o centymetry!

• Nad bramką Dariusza Treli uderza Bartłomiej Kalinkowski.

• Jeden z gospodarzy nabawił się chyba urazu, Wojciech Łuczak wybija piłkę poza boisko.

• Patryk Bryła bliski odbioru piłki w szesnastce gospodarzy, poradzili sobie jednak defensorzy Bruk-Betu.

• Gramy, przy piłce Termalica!

• W pierwszym składzie ŁKSu debiutują dziś Jan Sobociński i Dani Ramirez.

• Piłkarze zeszli z rozgrzewki i za moment powinni pojawić się na murawie!

• Rezerwowi ŁKSu: Dominik Budzyński, Kamil Rozmus, Kamil Juraszek, Piotr Pyrdoł, Jakub Kostyrka, Paweł Wojowski i Rafał Kujawa.

• Rezerwowi Termaliki: Hubert Gostomski, Marek Mróz, Samuel Stefanik, Bartosz Śpiączka, Jacek Kiełb, Dominik Sadzawicki i Przemysław Szarek.

• Znamy już składy obu drużyn, znaleźć je można w panelu po prawej stronie serwisu.

• Dzień dobry, zaczynamy relację live z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza – ŁKS Łódź!

DW

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź ONLINE. "Słoniki" z Małopolski wciąż próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Niecieczanie zaczęli ten sezon od dwóch skrajnych wyników. Z drugiego bieguna w Fortuna 1 Lidze wylądował ŁKS, który radzie sobie wcale nie gorzej od spadkowiczów z Ekstraklasy. Gdzie śledzić przebieg meczu Bruk-Bet Teramalica - ŁKS Łódź? Transmisja i relacja LIVE w GOL24.PL!

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź ONLINE

Zespół Termaliki po spadku z Ekstraklasy wciąż prowadzony jest przez Jacka Zielińskiego. Zarząd doskonale wie, że nie degradacja nie jest związana z pracą szkoleniowca, dlatego 57-latek otrzymał duży kredyt zaufania.
W tym sezonie "Słoniki" celują w powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej, ale nie będzie to łatwe. Piłkarze Bruk-Betu zgubili już trzy punkty z Bytovią, która będzie w tym sezonie grała o utrzymanie, ale wygrali za to z Podbeskidziem. Jacek Zieliński tłumaczy, że słabsza postawa w tym pierwszym meczu to efekt braku zgrania drużyny, bo po spadku nastąpiło w klubie prawdziwe „wietrzenie szatni”. Odeszło aż dziewięciu piłkarzy z szerokiej kadry drużyny. Sprowadzono z kolei grupę piłkarzy, w której najbardziej rozpoznawalny jest bez wątpienia 30-letni Jacek Kiełb.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź NA ŻYWO

W obozie ŁKS-u po cichu marzą o tym, że Ekstraklasa wróci do Łodzi na stałe. "Rycerze Wiosny" przez kilka lat konsekwentnie budują zespół na miarę awansu do wyższej ligi niż ta, w której aktualnie się znajdują. Dużo wskazuje na to, że zachowają oni mocną pozycję w Fortuna 1 Lidze, ale takie spotkania jak to dzisiejsze, po prostu muszą wygrywać. Piłkarze z Łodzi będą jednak mogli liczyć na doping swoich kibiców, bo wybiera się ich tam kilkuset. Trener Kazimierz Moskal poprowadził drużynę w wygranym meczu z Chrobrym Głogów, czym tylko zwiększył apetyt fanów. Na jego nieszczęście, wydarzyła się także pechowa porażka z GKS-em Katowice.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź: kto wygra mecz 1 ligi?

OSTATNIE MECZE

Bruk-Bet Termalica:
Podbeskidzie B-B - Bruk-Bet Termalica 1:2 (28 lipca 2018)
Bruk-Bet - Bytovia Bytów 1:2 (21 lipca 2018)
Bruk-Bet - Stal Mielec 1:1 (14 lipca 2018 - mecz towarzyski)

ŁKS Łódź:
ŁKS - GKS Katowice 0:1 (28 lipca 2018)
Chrobry Głogów - ŁKS 0:1 (20 lipca 2018)
ŁKS - GKS Bełchatów 0:0 (13 lipca 2018 - mecz towarzyski)

POJEDYNKI BEZPOŚREDNIE:

ŁKS - Bruk-Bet 0:3 (23 lipca 2013 - Puchar Polski)
ŁKS - Bruk-Bet 0:3 (4 maja 2013 - I liga)
ŁKS - Bruk-Bet 2:1 (27 lutego 2013 - mecz towarzyski)
Bruk-Bet - ŁKS 3:1 (30 września 2012 - I liga)
Bruk-Bet - ŁKS 0:2 (17 sierpnia 2011 - Puchar Polski)
ŁKS - Bruk-Bet 2:0 (14 maja 2011 - I liga)
Bruk-Bet - ŁKS 2:3 (17 października 2010 - I liga)

Bruk-Bet Termalica - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV

Początek spotkania o godz. 17:00. Właściciel praw telewizyjnych nie zaplanował transmisji ze spotkania Bruk-Betu z ŁKS-em Łódź. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.

Sprawdź zmiany w LM i LE w nowym sezonie!