• Koniec meczu. Niżej notowana Miedź pokonuje Termalikę. Zasłużenie!

• Jeden z piłkarzy Termaliki składał się do woleja, ale zdjęto mu piłkę.

• Hubinek z żółtą kartką.

• Sędzia doliczył pięć minut.

• Trwa doliczony czas gry. Termalica oddała strzał, ale do rąk bramkarza.

• Bonecki słynie ze strzałów z dystansu, ale przed chwilą zawiódł z wolnego. Uderzył jak w rugby.

• Termalica poza poprzeczką i okazją Śpiewaka tak naprawdę nie stworzyła specjalnego zagrożenia.

• Kapitalne wyjście Romana, który wygrał przebitkę i wpakował piłkę do siatki. Zmiennik potwierdza zwycięstwo!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Po meczu! Roman na 2:0.

• Jest też Makuch.

• Jest na boisku Zapolnik.

• I Kalisz za Gergela.

• Wchodzi również Hubinek - za Stefanika.

• Mnóstwo zmian w Termalice. Wchodzi Bezpalec...

• Miedź oddala zagrożenie po rzucie rożnym. Defensywa jest dziś kluczem tego meczu.

• Biedrzycki dostał kartkę.

• Garuch za Tronta.

• Udane piąstkowanie Loski po rzucie wolnym. Było groźnie.

• Kartka dla Tronta.

• Termalica zrywa się do ataku. Czasu mało, na połowie Miedzi roi się od jej zawodników.

• Nie ma też Żyry, a jest Bonecki.

• Grabowski schodzi a za niego Wasielewski.

• Pada Tront przed szesnastką - nie ma faulu.

• Sędzia z Lublina pozwala na ostrą grę.

• Kartkę dostał Mijusković. termalica

• Przerwa w grze po faulu na Tupaju.

• POPRZECZKA! Grabowski bliski szczęścia po uderzeniu z lewej nogi.

• Grabowski zabrał piłkę, ale są też Gergel i Putiwcew.

• Rzut wolny dla Termaliki na 20. metrze. Szansa na bezpośredni strzał.

• Roman za Drzazgę. To pierwsza zmiana w meczu.

• Termalice zaczyna się spieszyć. Grę wznawia szybko, bez przemyślenia sytuacji.

• Nieudane dośrodkowanie Miedzi.

• Śpiewak uderza obok lewego słupka.

• Lehaire próbował wymusić rzut wolny tuż przed szesnastką. Nie udało się.

• Gramy dalej. Od środka Termalica, która goni wynik.

• Koniec pierwszej odsłony. Na prowadzeniu goście. Termalica na razie gra poniżej oczekiwań.

• Jeden z graczy Miedzi powalił fotoreportera. Pomógł mu wstać i przeprosił.

• Trzeba pochwalić Miedź. Nie spękała, zdobyła bramkę, jest na dobrej drodze do zwycięstwa, a przynajmniej sięgnięcia po punkt na najtrudniejszym terenie w lidze.

• Zablokowany strzał Tupaja.

• Gergel nie przejął piłki przed bramkarzem.

• Bednarski to superstrzelec z 2 ligi (24 gole w zeszłym sezonie), ale w tym sezonie strzelił dopiero po raz drugi. Sporo meczów stracił przez uraz.

• Kartka dla Drzazgi za faul.

• Ręka w polu karnym Miedzi? Nie, gramy dalej.

• Spójrzcie na reakcję Drzazgi (nr 11). Bednarski jeszcze nie kopnął, a jego kolega wiedział, że i tak strzeli, o czym świadczą uniesione dłonie:

miedź

• Wykop Lenarcika, Żyra niefortunnie przedłuża głową, Bednarski wychodzi na czystą pozycję i strzela na 1:0!

• GOOOOOOOL! Miedź na prowadzeniu! BEDNARSKI!!!

• Śpiewak dostaje kartkę. Symulował faul w polu karnym.

• Sprzed stadionu dobiega głos kibiców.

• Brawa dla Lenarcika! Wygrał pojedynek jeden na jeden z Radwańskim. Mecz wreszcie nabrał rumieńców.

• Ajj! Bednarski i Mijusković zamykali dośrodkowanie na długim słupku. Obaj minęli się z piłką, która wyszła za linię końcową.

• Gra się zaostrza. Kartka dla Wlazły.

• Tymczasem Matuszek! Ależ blisko trafienia dla Miedzi. Doświadczony pomocnik po dośrodkowaniu kopnął obok prawego słupka. Soczyście przeklnął po tej próbie.

• Tym razem strzał Putiwcewa - wyraźnie obok słupka.

• Biedrzycki blisko gola! Po wrzutce Gergela z wolnego najlepiej odnalazł się w szesnastce, jednak został zablokowany. Róg.

• Na razie jest to mecz walki.

• Nie ma rzutu karnego dla gospodarzy. Sędzia nie dał się nabrać.

• Termalica podchodzi pod bramkę Miedzi i tam zaczynają się jej problemy. Za mało ruchu.

• Termalica jest cierpliwa i zdyscyplinowana. Chce chyba zamęczyć Miedź.

• Po kornerze sędzia odgwizduje faul na zawodniku Termaliki. Sfaulowany został bodaj Putiwcew.

• Miedź wywalczyła korner.

• flaga

• Strzał z dystansu, ale daleko od celu. Lenarcik wznowi od bramki.

• Piłka szybko zmienia adresatów. Brakuje natomiast strzałów.

• Tront sfaulował przeciwnika. Szansa na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

• Tym razem gospodarze grają niedokładnie. Zacznie Miedź - z piątego metra.

• Gergel w polu karnym, ale fauluje rywala. Nie ma też strzału.

• Gra toczy się na połowie gości. Termalica chce dyktować warunki.

• Pierwsza akcja Miedzi kończy się interwencją Loski na piętnastym metrze.

• Pierwszy gwizdek w meczu. Zaczynamy z małą obsuwą czasową. Od środka goście. .

• nieciecza

• Piękny zachód nad Niecieczą, trwa jeszcze zraszanie murawy, za chwilę początek spotkania.

• W zeszłej kolejce liderująca Termalica rozbiła Koronę (6:2), natomiast Miedź uporała się z GKS Jastrzębie (2:1).

• Termalica mknie po awans bezpośredni, Miedź odzyskała formę. Szykuje się dobry mecz w Niecieczy.

• Ławka rezerwowych Miedzi: Hewelt, Garuch, Kaczmarek, Azikiewicz, Roman, Zapolnik, Śliwa, Makuch, Hoogenhout.

• Ławka rezerwowych Termaliki: Budziłek, Jovanović, Bezpalec, Kalisz, Hubinek, Wasielewski, Matuszewski, Pek, Bonecki.

red

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM ©miedzlegnica.eu

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Miedź Legnica ONLINE. W ostatnim, sobotnim meczu 29. kolejki Fortuna 1 Ligi niekwestionowany lider podejmie dobrze dysponowaną ostatnio drużynę z Legnicy. Miedź chce zatrzymać rozpędzoną Termalicę, która wydaje się być na autostradzie do Ekstraklasy. Legniczanie nie powiedzieli ostatniego słowa w tym sezonie i wciąż grają o baraże. Na ich korzyść przemawia fakt, że mają o jeden mecz mniej od innych rywali.

Bruk-Bet - Miedź ONLINE

W trzech ostatnich meczach piłkarze Miedzi Legnica zdobyli 7 punktów. Podopieczni trenera Jarosława Skrobacza dobrą passę spróbują podtrzymać w starciu z liderem z Niecieczy. Legniczanie są w barrdzo dobrej dyspozycji. W minioną środę grali zaległy mecz z GKS-em Jastrzębie i po pięciu minutach przegrywali po golu Daniela Rumina.
Pokazali jednak sportowy charakter i jeszcze do przerwy wyrównali, a w 81. minucie wyszli na prowadzenie. Zespół Miedzi zajmuje 9. miejsce z dorobkiem 40 punktów i na ten moment traci ich siedem do strefy barażowej. Co ważne, ma jeszcze jedno zaległe spotkanie do rozegrania. Wszystko w rękach i nogach piłkarzy.

- W Jastrzębiu-Zdroju na początku chyba zabrakło nam koncentracji, może wkradło się jakieś rozluźnienie w pierwszej połowie. Momentami się denerwowałem, bo miałem wrażenie, że zbytnia pewność siebie skutkowała prostymi stratami piłek. To tylko napędzało przeciwnika, który czekał na wyprowadzenie kontry. Ale ogólnie jeśli taki mecz się wyciąga, to jest to powód do zadowolenia - mówił Jarosław Skrobacz, trener Miedzi.

Rywalem legniczan będą bardzo mocne Słoniki z Niecieczy. Dotychczasowy dorobek małopolskiego zespołu musi robić wrażenie. Podopieczni trenera Mariusza Lewandowskiego w 26 meczach zdobyli 56 punktów. Złożyło się na to 16 wygranych meczów, osiem remisów i tylko dwie porażki. Termalica ma na koncie 50 strzelonych goli. W ostatniej kolejce pokonała Koronę Kielce aż 6:2, rozwiązując kwestię trzech punktów jeszcze przed przerwą. Te rezultaty muszą robić wrażenie na Miedzi i budzić respekt.

- Bruk-Bet Termalica jest zespołem, który w tym roku zdominował Fortuna 1 Ligę tak, jak dwa lata temu Raków Częstochowa. Myślę, że zasłużenie są na tym miejscu, na którym się znajdują. Oczywiście zdarzają im się też słabsze mecze, mieli podobne problemy covidowe jak my w ostatnim czasie. Niemniej jest to zespół, który gra najbardziej stabilnie. Nawet jeśli nie zdobywają punktów, remisują, grają słabiej, to nie schodzą poniżej określonego poziomu - ocenił umiejętności Słoni Jarosław Skrobacz.

Bruk-Bet zmagałz się z problemami wywołanymi przez zakażenia koronawirusem, ale ostatnie wyniki pokazują, że pauza nie wpłynęła negatywnie na formę zespołu. O dyspozycji innych drużyn można za to mówić o wiele gorzej, bo choć Bruk-Bet nie grał w piłkę ponad miesiąc, to nawet na chwilę nie stracił pozycji lidera. Mariusz Lewandowski znakomicie ułożył zespół, który jest na autostradzie do Ekstraklasy.

Bruk-Bet - Miedź TRANSMISJA

Spotkanie Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Miedź Legnica rozpocznie się w sobotę, 8 maja o godz. 20:00.Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego meczu. Internetowy stream online dostępny jest pod adresem Ipla.tv.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.