3

Odra Opole

0

• Koniec meczu! Bruk-Bet - Odra 3:0!

• Świetna interwencja Szoty, który zablokował uderzenie zmierzające do bramki Odry!

• Pawłowski zmienił Kalisza.

• Winiarczyk zmienił Brusiło.

• Martin Miković zmienił Patrika Misaka.

• Roman Gergel zmienił Florina Purece.

• Dawid Błanik zmienił Miłosza Trojaka.

• Bardzo dobre zachowanie w bramce Budziłka, który wybił groźne dośrodkowanie.

• Piotr Wlazło uderzył z woleja, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Gospodarze mają sporą przewagę.

• Serafin Szota z żółtą kartką.

• GOOOOOOOL! Patrik Misak wykorzystał zespołową akcję Bruk-Betu! Nokaut w Niecieczy!

• Szymon Skrzypczak zmienił Mariusza Rybickiego.

• Rozpoczynamy II połowę!

• Koniec I połowy!

• Miłosz Trojak z żółtą kartką.

• Bardzo dobra interwencja Krysiaka po uderzeniu Gutkovskisa!

• GOOOOOOL! Florin Purece płaskim uderzeniem zza pola karnego podwyższa wynik spotkania!

• Vladislavs Gutkovskis ukarany żółtą kartką.

• Rafał Grzelak uderzył z rzutu wolnego prosto w mur.

• Z dystansu uderzał Piotr Wlazło, ale nieznacznie się pomylił.

• GOOOOOOOOL! Florin Purece kapitalnie przymierzył z rzutu wolnego i gospodarze obejmują prowadzenie!

• Bardzo dobry początek meczu w wykonaniu gospodarzy, którzy mocno ruszyli na zespół z Opola.

• Patrik Misak oddał niecelne uderzenie.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Przede wszystkim bowiem spadkowicz fatalnie rozpoczął sezon. Po 11. kolejkach był na przedostatnim miejscu z jedną wygraną na koncie. Od pół roku jednak jest jedną z czołowych drużyn ligi. Lepszy bilans mają przez ten czas tylko te ekipy, które zajmują obecnie miejsca na podium. W ostatnich 15. meczach team poniósł tylko dwie porażki, do tego jego przedstawiciele mogą pałać rządzą rewanżu, wszak w Opolu otrzymali tęgie lanie 1-4, choć wcale nie byli drużyną dużo gorszą.

• Mimo bliskości w zestawieniu 1. ligi jest jednak sporo różnic między najbliższym rywalem, a poprzednim. Chrobry, z którym opolanie wygrali w środę w Głogowie 2-1, stawia na futbol defensywny i w jego meczach pada zwykle mało bramek. W przypadku ekipy spod Tarnowa to gra ona niczym nasza. Wszak w swoistego rodzaju klasyfikacji drużyn w których pada najwięcej goli Bruk-Bet Termalica jest na trzecim miejscu, a prowadzi rzecz jasna Odra.

• Rezerwowi gospodarzy: 25 Michał Szromnik – 2 Piotr Żemło, 14 Sebastian Bonecki, 18 Łukasz Winiarczyk, 20 Szymon Skrzypczak, 22 Dawid Błanik, 99 Iván Martín

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole!

Łukasz Baliński

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Polska Press

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole ONLINE. Znowu z sąsiadem z tabeli gra Odra Opole i znowu na wyjeździe. W niedzielę podopieczni Mariusza Rumaka wystąpią bowiem na stadionie w Niecieczy. Relacja LIVE Bruk-Bet Termalica - Odra Opole tylko w GOL24.PL!

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole ONLINE

Warto też pamiętać, że dość niska lokata tego rywala jest na ten moment dość myląca.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole TRANSMISJA

Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej ze spotkania Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole. Relacja LIVE tylko w GOL24.PL! Początek o godz. 18:00. Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra!

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole?