• Ależ blisko Podbeskidzie! Chopi o centymetry mija się z piłką po dośrodkowaniu Kacpra Kostorza!

• Teraz Valerijs Sabala nieznacznie mija się z piłką po precyzyjnym dośrodkowaniu Pawła Oleksego!

• Niepewna interwencja Dariusza Treli, ostatecznie golkiper Termaliki utrzymał futbolówkę w rękawicach.

• Mocny strzał Martina Mikovicia z dystansu przelatuje ponad bramką.

• Strzał Romana Gergela z rzutu wolnego zatrzymuje się na murze.

• Jacek Kiełb nie zdołał wywalczyć posiadania pod polem karnym bielszczan.

• Pierwsze dośrodkowanie Michała Rzuchowskiego wybite przez defensywę.

• Zaczynamy spotkanie w Niecieczy!

• Faworytem tego spotkania są goście, liczmy na niezłe spotkanie z udziałem niedawnych ekstraklasowiczów!

• Rezerwowi Podbeskidzia: Rafał Leszczyński, Grzegorz Goncerz, Przemysław Mystkowski, Bartosz Jaroch, Dominik Jończy, Miłosz Kozak i Adrian Rakowski.

• Rezerwowi Bruk-Betu: Michał Leżoń, Patrik Misak, Bartosz Szeliga, Florin Purece, Michał Skóraś, Artem Putiwcew i Arni Vilhjalmsson.

• Arbitrem dzisiejszego starcia będzie pan Sebastian Jarzębak z Bytomia[/b].

• Dzień dobry, zaczynamy relację live z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Podbeskidzie Bielsko-Biała!

Przemysław Drewniak

Fortuna 1 Liga. Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Polska Press

Fortuna 1 Liga. Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. W środowym, zaległym meczu 19. kolejki Fortuna 1. Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się na wyjeździe z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Górale po raz pierwszy w tym sezonie zagrają bez Łukasza Sierpiny, który musi pauzować za żółte kartki. „Słoniki” - aby zapewnić sobie spokojną zimę – muszą odnieść zwycięstwo. Od strefy spadkowej dzielą ich tylko dwa punkty. Gdzie transmisja z meczu Bruk-Bet Termalica – Podbeskidzie? Relacja LIVE w GOL24.PL!

Fortuna 1 Liga. Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE

Gdyby wzorem amerykańskich lig zawodowych w Polsce przyznawano tytuł MVP sezonu (najbardziej wartościowego zawodnika), w pierwszej lidze faworytem do nagrody byłby Łukasz Sierpina.
Na zapleczu Ekstraklasy jest niewielu zawodników, którzy mają tak duży wpływ na grę swojej drużyny. Jak na dłoni było to widać w sobotę – Podbeskidzie na początku męczyło się w Olsztynie ze Stomilem, ale dwa gole 30-letniego pomocnika sprawiły, że bielszczanie wywieźli z Warmii z pozoru łatwe zwycięstwo. Dzięki Sierpinie Górale mają też łatwość w zdobywaniu bramek. W 19 rozegranych spotkaniach kapitan Podbeskidzia strzelił 7 goli i zaliczył 8 asyst – miał więc bezpośredni udział w aż 15 z wszystkich 28 goli. Piłkarz, o którym Krzysztof Brede mówi jako o „przedłużeniu trenerskiej ręki wśród zawodników”, wystąpił jak dotąd we wszystkich meczach tego sezonu.

W Niecieczy Sierpina będzie pauzował za nadmiar żółtych kartek. Brede liczy, że podczas jego nieobecności ciężar gry wezmą na siebie skrzydłowi – Przemysław Płacheta i Kacper Kostorz lub Miłosz Kozak. To oni będą odpowiedzialni za dostarczanie piłki do Valerijsa Sabali, lidera klasyfikacji strzelców pierwszej ligi, który w środowy wieczór może stoczyć pojedynek ze swoim rywalem do gry w reprezentacji Łotwy, Vladislavsem Gutkovskisem. Występ napastnika gospodarzy stoi jednak pod znakiem zapytania, bo Gutkovskis przez ostatni miesiąc leczył kontuzję. Pod nieobecność swojego najlepszego strzelca, drużyna z Niecieczy radzi sobie jednak bardzo dobrze. Na początku sezonu Bruk-Bet pogrążony był w kryzysie, który kosztował posadę trenera Jacka Zielińskiego, ale pod wodzą Marcina Kaczmarka spadkowicz odzyskał wigor. Nie przegrał od czterech spotkań, wydostał się ze strefy spadkowej, a w Pucharze Polski wyeliminował Cracovię. - Musimy iść do przodu. Najlepiej potwierdzić to zdobyczami punktowymi. Chcemy wygrać wszystkie spotkania, które zostały nam do końca sezonu – podkreśla pomocnik Bruk-Betu, Jacek Kiełb.

W ostatnich dziewięciu spotkaniach Bruk-Bet poniósł tylko jedną porażkę (u siebie ze Stalą Mielec), a w miniony weekend zdołał na wyjeździe wydrzeć punkt silnemu beniaminkowi z Łodzi (1-1). To wszystko oznacza, że bielszczan czeka w Niecieczy trudne zadanie. Zwłaszcza, że na początku sezonu w Bielsku-Białej górą była drużyna z Małopolski, wygrywając 2-1.

Fortuna 1 Liga. Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Podbeskidzie Bielsko-Biała TRANSMISJA TV

Spotkanie Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Podbeskidzie Bielsko-Biała rozpocznie się o godzinie 18:00. Właściciel praw telewizyjnych nie zaplanował transmisji z tego meczu. Zapraszamy więc na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.