Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Radomiak Radom ONLINE....

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Radomiak Radom ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 7. kolejka
2020-10-04 19:00

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

3

Radomiak Radom

2

• Zespół Bruk-Betu Termaliki potwierdził wysokie aspiracje. Po rozbiciu w środę Korony Kielce (3:0), tym razem pokonał u siebie Radomiaka Radom (3:2).

• Koniec meczu!

• Kartka dla Lewandowskiego.

• Adam Radwański w miejsce Misaka.

• GOOOOOL!!! PODLIŃSKI NA 3:2!! RADOMIAK ŁAPIE JESZCZE KONTAKT!!

• Niecelne uderzenie rezerwowego Śpiewaka.

• Michal Bezpalec za Żyrę.

• Paweł Żyra z żółtą kartką.

• Milan Kvocera w miejsce Kozaka.

• Alain Ebwelle za Leandro.

• Meik Karwot dostał żółtą kartkę.

• Przymierzył Samuel Stefanik i z najwyższym trudem na korner odbija golkiper Radomiaka!

• Gergel szukał swojej kolejnej bramki, ale został złapany na spalonym.

• Kartonik dla Kozaka.

• Żółtą kartkę obejrzał trener Radomiaka, Dariusz Banasik .

• Karol Podliński za Damiana Gąskę.

• A Kacper Świewak zmienia Zemana.

• Mateusz Grzybek wchodzi za Marcina Wasielewskiego.

• GOOOOOL!!! GERGEL I JEST JUŻ 3:1 DLA TERMALIKI!!

• Powinno być 3:1! Zeman nie trafił z kilku metrów, a dostał świetną piłkę od Gergela.

• Mateusz Lewandowski zastąpił Cichockiego.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy.

• 45+2. GOOOOOOL!!! PIOTR WLAZŁO PEWNIE Z JEDENASTKI!!

• Rzut karny dla Termaliki! Faulował w polu karnym Mateusz Cichocki.

• Jeszcze raz próbował strzału Banasiak i broni Tomasz Loska!

• W odpowiedzi strzał Adama Banasiaka przeleciał tuż obok bramki Termaliki.

• Blisko drugiej bramki dla Bruk-Betu! Misak przycelował jednak prosto w bramkarza Radomiaka!

• Słoniki naciskały, Martin Zeman trafił w poprzeczkę, a celną dobitką popisał się Gergel.

• JEST WYRÓWNANIE!! ROMAN GERGEL!!!

• Uderzenie Misaka minimalnie przeszło obok bramki radomian!

• Goście objęli prowadzenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, gdzie dobrze znalazł się Kozak.

• GOOOOOL!! 1:0 DLA RADOMIAKA!! MIŁOSZ KOZAK!!

• Patrik Misak powstrzymany w polu karnym przez jednego z obrońców gości.

• Początek spotkania.

• Radomiak ostatnio zaliczył dwie porażki. Po przegranej 1:2 z Górnikiem Łęczna nastąpiła utrata punktów z Miedzią Legnica (0:2).

• Niepowodzenia z Arką Termalica odbiła sobie w tygodniu przeciw Koronie Kielce. Wygrała wysoko, bo 3:0.

• Termalica to jeden z kandydatów do ekstraklasy. Drużyna Mariusza Lewandowskiego doznała do tej pory jednej porażki i to dość nieszczęśliwej. Pod koniec meczu z Arką Gdynia straciła bramkę (0:1). Trener stwierdził, że wynik był niesprawiedliwy.

• Witamy. W ostatnim meczu 7. kolejki Fortuna 1 Ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza gra z Radomiakiem Radom. Zapraszamy na relację na żywo.

Termalica - Radomiak LIVE! Wicelider goni spadkowicza

Termalica - Radomiak LIVE! Wicelider goni spadkowicza ©Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Radomiak Radom ONLINE. Niedzielę z 7. kolejką Fortuna 1 Ligi dokończymy na wsi. Zespół wicelidera podejmie ósmą, która posiada sześć punktów mniej i ma jeden mecz więcej do rozegrania. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:00.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Radomiak Radom ONLINE

Niepowodzenia z Arką Termalica odbiła sobie w tygodniu przeciw Koronie Kielce. Wygrała wysoko, bo 3:0. Oprócz Romana Gergela i Artema Putiwcewa na listę strzelców wpisał się Kacper Śpiewak - zawodnik z rocznika 2000. Radomiak ostatnio zaliczył dwie porażki. Po przegranej 1:2 z Górnikiem Łęczna nastąpiła utrata punktów z Miedzią Legnica (0:2).

W zeszłym sezonie lepiej w meczach bezpośrednich wypadł Radomiak. U siebie wygrał 1:0, natomiast w Niecieczy zremisował 1:1.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Radomiak Radom TRANSMISJA TV

Transmisja wyłącznie w internecie. Mecz będzie można śledzić na żywo w IPLA TV. Dostęp darmowy, ale transmisja z jednej kamery i bez komentarza. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:00.