Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz...

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 5. kolejka
2018-08-17 19:00

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

Sandecja Nowy Sącz

1

• W derbach Małopolski Bruk-Bet Termalica podzieliła się punktami z Sandecją. Gospodarze prowadzili i mogli sięgnąć po komplet punktów, ale czerwona kartka zmieniła układ sił na boisku. W drugiej połowie efektownego gola dla drużyny z Nowego Sącza strzelił Maciej Małkowski.

• Koniec spotkania! W Niecieczy w starciu spadkowiczów Bruk-Bet remisuje z Sandecją 1:1.

• Dogranie w pole karne w kierunku Bartosza Śpiączki, ale ten nie sięgnął futbolówki.

• Arbiter doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

• Trzecia zmiana w ekipie Sandecji. Hubert Maślanka zastąpił Miłosza Kalahura.

• Ostatnia zmiana w ekipie z Niecieczy. Vlastimir Jovanović zastąpił Dawida Szymonowicza.

• Zmiana w ekipie Sandecji. Maciej Korzym wszedł na boisko w miejsce Bartłomieja Kasprzaka.

• Sandecja chce wywieźć z Niecieczy pełną pulę. Po rzucie wolnym dla gości skutecznie interweniował Szarek.

• Żółtą kartkę zobaczył Dawid Flaszka. Gracz gości faulował Dawida Szymonowicza.

• Druga roszada w szeregach gospodarzy. Jacek Kiełb zmienił strzelca gola Vladislavsa Gutkovskisa.

• Zmiana w ekipie Sandecji. W miejsce Mateusza Klichowicza na boisku zameldował się Dawid Flaszka.

• Dawid Szymonowicz z Termaliki obejrzał żółty kartonik.

• W odpowiedzi gospodarze. Roman Gergel dograł do Kamila Słabego, ale gracz Termaliki uderzył niecelnie. Od bramki zacznie Marek Kozioł.

• Jeszcze jedna szansa Sandecji. Soczysty strzał Damiana Chmiela, ale broni Hubert Gostomski.

• Świetna akcja Macieja Małkowskiego. Doświadczony zawodnik strzelił precyzyjnie i zaskoczył Huberta Gostomskiego!

• GOOOOOOL! MACIEJ MAŁKOWSKI!

• Na bramkę Termaliki uderzał Mateusz Klichowicz. Strzał nie zmierzał jednak w światło bramki.

• Groźnie było pod bramką Termaliki. Po rzucie rożnym uderzał jeden z zawodników Sandecji, ale piłka poszybowała tuż ponad poprzeczką.

• Druga połowa już się zaczęła!

• Zmiana w ekipie gospodarzy. W miejsce Purece na murawie zameldował się Kamil Słaby.

• Koniec pierwszej połowy! Bruk-Bet prowadzi z Sandecją 1:0!

• Żółta kartka dla Mateusza Klichowicza.

• Rafał Grzelak zaatakował od tyłu nogi Bartłomieja Kasprzaka. Czerwona kartka dla gracza Bruk-Betu!

• Jeszcze raz zagrozili bramce Sandecji gospodarze. Po szybkiej kontrze strzelał Roman Gergel.

• Na uderzenie z ponad 20 metrów zdecydował się Florin Purece. Kozioł interweniował bez większych problemów.

• Silnie uderzył na bramkę Sandecji Martin Miković. Golkiper gości odbił futbolówkę na rzut rożny.

• Martin Miković dośrodkował z prawej strony w kierunku Gutkovskisa, a Łotysz z bliska wpakował piłkę do bramki Sandecji. 1:0 dla gospodarzy!

• GOOOOOOL! VLADISLAVS GUTKOVSKIS!

• Vladislavs Gutkovskis świetnie obsłużył Florina Purece, a ten z 12. metrów uderzył prosto w golkipera Sandecji!

• W natarciu piłkarze Bruk-Betu Termaliki. Na bramkę Marka Kozioła uderzali Purece i Rafał Grzelak.

• Coraz groźniej w polu karnym Sandecji. Po rzucie rożnym piłkę w ostatniej chwili wybił obrońca przyjezdnych.

• Celny strzał głową Bartosza Śpiączki. Piłkę w rękawice wyłapał Marek Kozioł. W Niecieczy wciąż bezbramkowy remis.

• Vladislavs Gutkovskis dograł do Bartosza Śpiączka, ale defensor Sandecji powstrzymał groźny atak gospodarzy.

• Dużo walki, mały klarownych sytuacji w polu karnym. Ekipy Bruk-Betu i Sandecji toczą zacięty pojedynek.

• Uderzał po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Rafał Grzelak. Piłka trafiła w poprzeczkę!

• Bartosz Śpiączka zatrzymany w nieprzepisowy sposób przed polem karnym. Rzut wolny dla gospodarzy.

• Przewagę w posiadaniu piłki mają gracze Bruk Betu Termaliki. Na razie niewiele jednak z tego wynika.

• Atak drużyny Sandecji wykończył strzałem Mateusz Klichowicz. Futbolówka ponad poprzeczką bramki Gostomskiego.

• Żółta kartka dla Damiana Chmiela. Zawodnik Sandecji faulował Martina Mikovicia.

• Pierwszy gwizdek Konrada Kiełczewskiego. Mecz już się zaczął!

• Bruk-Bet Termalica posiada silną kadrę i celuje w szybki powrót do Ekstraklasy. Na murawie póki co tego nie widać. Drużyna "Słoni" pokonała tylko Podbeskidzie Bielsko-Biała (2:1), a przegrała z Bytovią Bytów (1:2) czy ostatnio z GKS Tychy (1:2).

• Rezerwowi Sandecja: Paweł Kapsa, Adrian Basta, Dawid Flaszka, Maciej Korzym, Dawit Manojan, Bartłomiej Dudzic, Hubert Maślanka.

• Rezerwowi Bruk-Bet Termalica: Dariusz Trela, Vlastimir Jovanović, Marek Mróz, Bartosz Szeliga, Jacek Kiełb, Kamil Słaby, Michał Skóraś.

• W Niecieczy dojdzie do starcia dwóch spadkowiczów z Ekstraklasy z minionego sezonu - Bruk-Bet Termalica podejmie Sandecję Nowy Sącz. Początek meczu o godzinie 19.

JCZ

Termalica - Sandecja LIVE! Derby, ale już na zapleczu Ekstraklasy

Termalica - Sandecja LIVE! Derby, ale już na zapleczu Ekstraklasy ©Artur Gawle

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Od hitu rozpocznie się 5. kolejka Fortuna 1 ligi. Na stadionie w Niecieczy spotkają się bowiem obaj spadkowicze z Ekstraklasy. Początek o 19:00, relacja LIVE w GOL24.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Obie drużyny punktują poniżej oczekiwań. Jest tak zwłaszcza w przypadku Termaliki (4 punkty na 12 możliwych do zdobycia), która w przeciwieństwie do Sandecji chciałaby od razu wrócić na salony.
Choć według powszechnej opinii dysponuje najmocniejszą kadrą, to na murawie na razie tego nie widać. Drużyna "Słoni" pokonała tylko Podbeskidzie Bielsko-Biała (2:1), a przegrała z Bytovią Bytów (1:2) czy ostatnio GKS Tychy (1:2).

Sandecja ma punkt więcej od Termaliki, ale również nie zachwyca. Do tej pory błysnęła jedynie końcówką z Chojniczanką Chojnice. Na inaugurację przegrywała już 1:3, ale zryw w ostatnich minutach dał jej cenny punkt. Do siatki trafił m.in. Mateusz Klichowicz, który z dwoma trafieniami jest najlepszym strzelcem zespołu.

Derby Małopolski rozpoczną się o godzinie 19. Poprowadzi je sędzia Konrad Kiełczewski z Białegostoku. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem są gospodarze, którzy w bezpośrednich meczach poprzedniego sezonu wygrali a następnie zremisowali z "Sączersami".

Bruk-Bet Termalica - Sandecja Nowy Sącz: kto wygra mecz 1 ligi?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Termalica - Sandecja 1:1 (Ekstraklasa, 08.05.2018)
Termalica - Sandecja 1:0 (Ekstraklasa, 24.02.2018)
Termalica - Sandecja 3:1 (sparing, 10.11.2017)

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji na żywo z tego spotkania. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24. Startujemy o godzinie 19:00.