Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz...

2

Sandecja Nowy Sącz

2

• Koniec meczu!

• Zamieszanie w polu karnym Sandecji po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Niepewnie interweniował Pietrzkiewicz. Bramkarz gości niemal wystawił futbolówkę Mateuszowi Grzybkowi, którego dobitka wylądowała w siatce.

• GOOOOOL! MATEUSZ GRZYBEK!

• Sandecja chce "zabić" grę faulami i ostrym traktowaniem swoich rywali. Tym razem Kasprzak z kartką.

• Ostre wejście Hajdy i kolejny zawodnik Sandecji upomniany żółtą kartką.

• Rubio i Boczek za Szufryna i Victora.

• Co za akcja Sandecji! Prostopadłe zagranie od Rafaela Victora, piłkę przejął Daniel Dziwniel i strzałem z ostrego kąta pokonał Loskę!

• GOOOOOOL! DANIEL DZIWNIEL!

• Ależ okazja dla gości! Rafael Victor wyszedł do sytuacji sam na sam z Loską, ale lepszy w tym pojedynku okazał się bramkarz, który nogą wybronił uderzenie!

• Gergel już dziś nie strzeli. Zastąpił go Zeman.

• Spóźniony wślizg Małkowskiego i rezerwowy ogląda kartkę.

• Nad poprzeczką groźnie uderzał Rafael Victor!

• Małkowski za Ogorzałego.

• Dwa rzuty wolne blisko pola karnego Termaliki, ale Sandecja nie potrafi tego wykorzystać.

• Błanik i Hajda za Walskiego i Chmiela.

• Dobrze zapowiadająca się akcja Termaliki, ale uderzenie Grzybka było niecelne.

• Przeciągnięte dośrodkowanie w pole karne Termaliki i Loska spokojnie rozpocznie od bramki.

• Pietrzkiewicz pewnie złapał piłkę po wrzutce z rzutu wolnego, ale nie rozpoczął kontry.

• Szufryn faulował Gergela i zawodnik Sandecji znów ogląda kartkę za przewinienie na napastniku Termaliki.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Termaliki i piłka niefortunnie odbija się od głowy Śpiewaka, lądując w bramce gospodarzy. Mamy remis!

• GOOOOOL! KACPER ŚPIEWAK UMIESZCZA PIŁKĘ W SWOJEJ BRAMCE!

• Za głębokie dośrodkowanie Walskiego, ale Loska był zmuszony wybijać piłkę nogą.

• Gergel wybiegł poza linię końcową i od bramki rozpoczną goście.

• I Bonecki zastąpił Żyrę.

• W ekipie gospodarzy doszło jeszcze do dwóch zmian. Śpiewak za Czarnowskiego.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Wlazło jeszcze przed przerwą musi zejść z boiska. Zastąpił go Michal Hubinek.

• Akcja Sandecji, kolejne uderzenie Chmiela, ale znów pomocnik zablokowany przez obrońców. Dobitka Ogorzałego nastąpiła już z pozycji spalonej.

• Grzybek przerywa groźnie zapowiadającą się akcję Sandecji.

• Odważny, wysoki pressing Sandecji i gospodarze mają problem, żeby wyjść z własnej połowy.

• Gergel huknął z rzutu wolnego, ale wysoko nad poprzeczką.

• Dziwniel przesadził z agresją w interwencji. Powalił na ziemię Gergela i obejrzał kartkę.

• Klimek zagrał do Czarnowskiego, ale ten w momencie strzału był na pozycji spalonej.

• Próbował uderzać zza pola karnego Chmiel, ale został zablokowany.

• W ataku goście. Piłka w polu karnym odbija się od obrońców Termaliki i nie wraca już w ich szesnastkę.

• I kolejny stały fragment gry dla Słoni. Z żadnego z nich nie są jednak w stanie stworzyć sytuacji bramkowej.

• Piter-Bućko powstrzymał Gergela faulem tuż przed polem karnym.

• Akcja gospodarzy na lewej stronie boiska, ale dwa dośrodkowania zostały zablokowane przez obrońców.

• Od razu spokojniej rozgrywają piłkę podopieczni Mariusza Lewandowskiego. Wymieniają między sobą piłkę, czekając na ruch Sandecji.

• Akcja gospodarzy na skrzydle, zawodnik Termaliki dośrodkował niemal spod linii końcowej i Stefanik dobrze znalazł się w polu karnym, strzelając z pięciu metrów na bramkę. Mamy szybkie prowadzenie.

• GOOOOOOL! SAMUEL STEFANIK!

• Ostry faul na Wasielewskim, Sandecja stara się zatrzymać rywali twardą grą.

• Dynamiczne wejście Grzybka. Piłka odbija się od zawodnika gości i mamy korner dla gospodarzy.

• Zaczynamy spotkanie!

• Ławka gospodarzy: Budziłek, Bezpalec, Hubinek, Kalisz, Matuszewski, Zeman, Śpiewak, Biedrzycki, Bonecki

• Ławka gości: Tokarz, Rubio, Małkowski, Błanik, Basta, Kuźma, Żołądź, Hajda, Boczek

• W najbliższy piątek passa Sandecji wcale nie musi się skończyć, ale należy pamiętać o tym, że poprzeczka zostanie zawieszona na maksymalną pierwszoligową wysokość. Rywalem ekipy nowosądeckiego pierwszoligowca, w dodatku na własnym terenie, będzie bowiem lider Bruk-Bet Termalica Nieciecza. „Słonie” zdecydowanie prowadzą w ligowym zestawieniu mając aż osiem „oczek” przewagi nad drugim ŁKS Łódź. Derby Małopolski zapowiadają się interesująco.

• Co ciekawe sądeczanie, którzy jeszcze w rundzie jesiennej długo plasowali się na ostatnim miejscu w lidze, jeśli wygrywają, to przy okazji nie dają sobie wbić gola. Tak było w starciach z Chrobrym Głogów (2:0), GKS Jastrzębie (3:0), Puszczą Niepołomice (1:0) oraz w ostatnim z Miedzią Legnica (2:0).

• Piłkarze Sandecji Nowy Sącz notują obecnie fantastyczną serię siedmiu kolejnych meczów w Fortuna 1 Lidze, w których odnieśli cztery zwycięstwa i trzykrotnie zremisowali. W piątek zmierzą się na wyjeździe z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza, która przed tygodniem rzutem na taśmę uratowała punkt w Sosnowcu.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz!

Remigiusz Szurek

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Piłkarze Sandecji Nowy Sącz notują obecnie fantastyczną serię siedmiu kolejnych meczów w Fortuna 1 Lidze, w których odnieśli cztery zwycięstwa i trzykrotnie zremisowali. W piątek zmierzą się na wyjeździe z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza, która przed tygodniem rzutem na taśmę uratowała punkt w Sosnowcu. Relacja na żywo z meczu Bruk-Bet Termalica - Sandecja live w GOL24.pl!

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Co ciekawe sądeczanie, którzy jeszcze w rundzie jesiennej długo plasowali się na ostatnim miejscu w lidze, jeśli wygrywają, to przy okazji nie dają sobie wbić gola. Tak było w starciach z Chrobrym Głogów (2:0), GKS Jastrzębie (3:0), Puszczą Niepołomice (1:0) oraz w ostatnim z Miedzią Legnica 2:0. Świadczyć to musi przede wszystkim o ustabilizowaniu się gry w defensywie, którą tworzą najczęściej Adrian Danek, Dawid Szufryn/Tomasz Boczek, Michal Piter-Bućko i Daniel Dziwniel.

Passa Sandecji trwa począwszy od 18 listopada ub. roku i remisu 0:0 z Resovią w Rzeszowie. Przez ten czas „Biało-czarni” stracili dwa gole a sami zdobyli ich dziesięć.

- Trener Dudek potrafił do nas dotrzeć, wydźwignąć nas z dołka. Uwierzyliśmy, że potrafimy grać w piłkę i teraz są tego efekty – mówił na naszych łamach obrońca i kapitan zespołu Dawid Szufryn.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV

Gdzie oglądać mecz Bruk-Bet Termalica - Sandecja na żywo w telewizji? Mecz Bruk-Bet Termalica - Sandecja na żywo w telewizji pokaże Polsat Sport. Mecz Bruk-Bet Termalica - Sandecja online będzie można obejrzeć również na platformie IPLA. Jednorazowy dostęp do spotkania w cenie 5 zł. Tekstowa relacja na żywo z meczu Bruk-Bet Termalica - Sandecja live w GOL24.pl.