Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza- Stal Mielec ONLINE. Gdzie...

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza- Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec!

• Zmiana w zespole gospodarzy. Zszedł Miković, wszedł Purece.

• GOL! Stal obejmuje prowadzenie! Bramkę zdobył Soljić!

• Zmiana w Stali. Zszedł Kuświk, wszedł Bergier.

• Żółta kartka dla De Amo.

• Zmiana w Stali. Zszedł Banaszewski, wszedł Wroński.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Zszedł Gergel, wszedł Vihjalmsson.

• Jovanović uderza po rzucie rożnym bardzo mocno i niecelnie.

• Kupczak uderzył nad poprzeczką!

• GOL! Stal doprowadza do wyrównania! Bramkę zdobył Dobrotka!

• Zmiana w Stali. Zszedł Gąsior, wszedł Nowak.

• Wlazło obejrzał żółty kartonik.

• Gergel zmarnował stuprocentową okazję! W sytuacji sam na sam strzela prosto w Kiełpina!

• Zmiana w zespole gospodarzy. Zszedł Skóraś, wszedł Kalisz.

• Kolejna, dobra interwencja Treli. Stal ma jednak rzut rożny.

• Gospodarze naciskają. Jak na razie wywalczyli kolejny rzut rożny.

• Dziś na stadionie w Niecieczy jest 1866 kibiców.

• Bez zmian w obu drużynach.

• Wracamy na drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Bruk-Bet Termalica Nieciecza prowadzi 1:0 ze Stalą Mielec po golu Gergela z rzutu karnego z 33. minuty. Zapraszamy za kwadrans na drugą część spotkania!

• Kontra gospodarzy. Gergel podał do Wlazły, który decyduje się na strzał. Będzie jeszcze rzut rożny dla Słoników.

• Świetna interwencja Treli po uderzeniu Getingera z rzutu wolnego!

• Żółtą kartkę obejrzał Jovanović.

• Od 33. minuty gospodarze prowadzą 1:0. Gergel pewnym strzałem pokonał Kiełpina z jedenastu metrów.

• GOL! Gergel zamienia jedenastkę na bramkę!

• Rzut karny dla gospodarzy. Kiełb wrzucał piłkę w pole karne i prawdopodobnie któryś z rywali zagrał ją ręką.

• Stal nie stworzyła zagrożenia z rzutu rożnego. Za chwilę Trela wznowi od bramki.

• Trela ratuje Słoniki od straty bramki i wybija piłkę na rzut rożny!

• Po 25. minutach gry w Niecieczy wciąż bez bramek.

• Trela broni uderzenie jednego z piłkarzy Stali Mielec.

• Goście z Mielca decydują się na pierwszy, groźny atak. To nie koniec akcji. Za chwilę spróbują zagrozić Słonikom z rzutu rożnego.

• Jak na razie niewiele dzieje się w Niecieczy. Obie drużyny wymieniają piłkę w środkowej części boiska.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Mecz poprowadzi Daniel Kruczyński z Żywca.

• Rywal Bruk-Bet Termaliki przyjedzie do Niecieczy podbudowany zwycięstwem (2:0) nad GKS-em Katowice. Grzegorz Tomasiewicz i Andreja Prokić popsuli Dariuszowi Dudkowi debiut w roli szkoleniowca GieKSy.

• Przed tygodniem podopieczni Marcina Kaczmarka wygrali (3:1) w Krakowie z Garbarnią. Na listę strzelców wpisywali się: Vladislavs Gutkovskis, Roman Gergel i Piotr Wlazło (z rzutu karnego). W spotkaniu ze Stomilem „Słoniki” szybko straciły Gutkovskisa, który z powodu urazu musiał opuścić boisko.

• „Słoniki” zajmują 15. lokatę, a na swoim koncie mają 16 punktów. Stal natomiast plasuje się na 12. miejscu i do tej pory zgromadziła 19 „oczek”.

• Witamy w relacji LIVE z meczu 16. kolejki Fortuna 1. Ligi, w którym Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmie Stal Mielec. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 16.

Joanna Sobczykiewicz

Bruk-Bet Termalica - Stal LIVE! Komu dopisze szczęście?

Bruk-Bet Termalica - Stal LIVE! Komu dopisze szczęście? ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Mielec ONLINE. O godz. 16 Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmie na własnym stadionie Stal Mielec w ramach 16. kolejki Fortuna 1. Ligi. Jak poradzą sobie „Słoniki” po ostatnim, wyszarpniętym w końcówce remisie ze Stomilem Olsztyn? A może to Stal podtrzyma zwycięską serię po tym, jak pokonała GKS Katowice? Zapraszamy na relację do GOL24.PL, ponieważ spotkanie nie będzie transmitowane w telewizji.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Mielec ONLINE

W środę Bruk-Bet Termalica mierzyła się ze Stomilem Olsztyn w ramach zaległej 14. kolejki Fortuna 1. Ligi. Zmiana terminu spowodowana była powołaniami piłkarzy Dumy Warmii (Michała Górala i Jakuba Mosakowskiego) do młodzieżowych reprezentacji Polski.
Ze strony „Słoników” takie powołanie otrzymał także Michał Skóraś, lecz z wyjazdu na kadrę wyeliminowała go kontuzja. Co ciekawe, w tym meczu po stronie gości nie wystąpił ani Góral (uraz), ani Mosakowski.

Kto wygra mecz 1. ligi: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Mielec?

Rywal Bruk-Bet Termaliki przyjedzie do Niecieczy podbudowany zwycięstwem (2:0) nad GKS-em Katowice. Grzegorz Tomasiewicz i Andreja Prokić popsuli Dariuszowi Dudkowi debiut w roli szkoleniowca GieKSy. Czego możemy spodziewać się zatem w niedzielne popołudnie? - To bardzo silny personalnie zespół, który jest głodny sukcesów i chce szybko wrócić do Ekstraklasy. Zmiana trenera wskazuje, że jednak coś tam nie działało, ale w ostatnim czasie trener Kaczmarek pozbierał to do kupy i ten zespół funkcjonuje już jako całość. W ostatnich pięciu meczach mają całkiem niezłą serię, ale my też mamy dużą siłę personalną. Taktyki oczywiście nie zdradzę, ale myślę, że będzie ona kluczowa w tym spotkaniu — powiedział przed meczem trener Stali Artur Skowronek.

Arbiter
Mecz poprowadzi Daniel Kruczyński z Żywca. W obecnym sezonie był rozjemcą w siedmiu spotkaniach, w których trakcie pokazał 38 żółtych kartek, dwie czerwone i podyktował rzut karny.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Mielec TRANSMISJA TV

Mecz nie będzie transmitowany ani w Polsacie Sport, ani Polsacie Sport Extra. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 16:00.

Relacja na żywo z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Mielec w GOL24.pl!