Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Zbliżyć się do strefy barażowej

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

Stomil Olsztyn

0

• Koniec! Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonała u siebie Stomil Olsztyn 2:0. Dziękujemy za uwagę.

• Po wrzucie piłki z autu w pole karne wpadł Bezpalec i z bardzo ostrego kąta pokonał Skibę.

• GOOOOOOOOOL!!! BEZPALEC USTALA WYNIK MECZU!!

• Żółta kartka dla Grzybka.

• Ekwilibrystyczna próba strzału Jarosza, ale zbyt słaba, by zaskoczyć Budziłka.

• Bezpalec ogląda żółtą kartkę.

• Zablokowany strzał Hinokio z dystansu.

• Skurcze łapią Jonathana de Amo.

• Sebastian Jarosz zastępuje Serafina Szotę.

• W miejsce Purece pojawia się Martin Miković

• Błyskawiczna decyzja o strzale z powietrza Purece, piłka przeszła tuż obok dalszego słupka.

• Żółta kartka dla Caroliny.

• Bardzo wysoko nad bramką uderzał Bezpalec. A miał masę czasu i miejsca, by zrobić to lepiej.

• Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów w organizmach piłkarzy.

• Mateusz Gancarczyk zastępuje Siemaszkę.

• Michal Bezpalec zastępuje Misaka.

• Strzelał Sam van Huffel, ale prosto do koszyczka Budziłka.

• Naciskają olsztynianie. Wyraźnie pachnie nam bramką wyrównującą.

• Płaskie dogranie Bucholca z prawej strony i centymetrów zabrakło Tecławowi!

• Jakub Tecław głową trafił w poprzeczkę! Duże szczęście po stronie niecieczan po przerwie.

• Siemaszko wycofał piłkę do Koki Hinokio, Japończyk uderzył przy słupku, ale znakomicie sparował to Budziłek!

• Matej Jelić schodzi. W jego miejsce Marcin Wasielewski.

• Mięciutko wrzucał w pole karne Grabowski, ale zabrakło napastnik niecieczan w szesnastce.

• Błąd Budziłka, który zdołał szybko go naprawić. Obyło się bez konsekwencji dla gospodarzy.

• Blisko Stomil! Z prawej nogi kropnął Carolina, a piłka po interwencji Budziłka trafiła w poprzeczkę!

• Za Mosakowskiego wszedł Jonatan Straus.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy.

• Jeszcze kartka dla Artema Putiwcewa.

• Patrik Misak idealnie przerzucił piłkę do Grzybka, ale ten z bardzo blisko machnął się i nie trafił czysto w futbolówkę.

• Zdecydowanie bardziej konkretni pod bramką są piłkarze Bruk-Betu, którzy z łatwością stwarzają kolejne sytuacje.

• Groźny strzał Florina Purece, ale odbija go Piotr Skiba! Zabrakło natomiast dobitki.

• Zbyt łatwe i czytelne dla bramkarza dośrodkowanie posłał Siemaszko.

• Dobra interwencja Caroliny, który przerwał akcję Termaliki we własnym polu karnym.

• Coraz dłużej rozgrywają piłkę piłkarze Stomilu, ale brakuje groźnych akcji po stronie gości.

• Mamy przerwę na uzupełnienie płynów. Upał dzisiaj w Niecieczy.

• Z lewej flanki wrzucał płasko Grabowski, ale w polu karnym nie opanował futbolówki jeden z graczy gospodarzy.

• Grabowski strzelał z wolnego, ale wysoko ponad poprzeczką.

• Mateusz Grzybek wycięty na linii pola karnego. Żółta kartka dla Jakuba Mosakowskiego.

• Kapitan Słoników zgubił w polu karnym Artura Siemaszkę i ładnym strzałem z powietrza (prawie nożycami) pokonał bramkarza.

• GOOOOOOL!! 1:0 DLA TERMALIKI!! PIOTR WLAZŁO!!

• Świetnie pocelował Jurich Carolina, ale wyciągnął to uderzenie Łukasz Budziłek!

• Marcin Grabowski ograł obrońcę gości, ale uderzył niecelnie.

• Jakub Tecław uderzył na bramkę Termaliki po podaniu Sama van Huffela. Prosto w Łukasza Budziłka.

• Spotkanie w Niecieczy już się rozpoczęło!

• Zawody poprowadzi Sebastian Jarzębak z Bytomia. Asystować mu będą Zbigniew Szymanek i Daniel Szpila (arbitrzy liniowi) oraz Marcin Bielawski (techniczny).

• Rezerwowi Stomil: Kudrjavcevs, Bondarenko, Kubań, Straus, Staszak, Serbintowicz, Jarosz, Gancarczyk.

• Rezerwowi Bruk-Bet: Loska, Miković, Shamsin, Bezpalec, Wasielewski, Orzechowski, Matuszewski, Oleksy, Szarek.

• Zespół z Niecieczy tydzień temu uległ u siebie Puszczy Niepołomice 1:3, a w środę nie sprostał na wyjeździe GKS-owi Tychy 0:1. Z kolei Stomil od dłuższego czasu gra w kratkę. Podopieczni Adama Majewskiego po wygranym meczu, w kolejnym oddają wszystkie punkty rywalowi. W ostatnim czasie ograli Chojniczankę, Wigry i Olimpię, natomiast przegrali z Zagłębiem, Stalą i Podbeskidziem.

• Przed 30. kolejką Bruk-Bet Termalica i Stomil zajmowały odpowiednio siódmą i ósmą pozycję. Obie drużyny do tej pory zgromadziły 39 punktów i do strefy barażowej traciły trzy oczka. W rundzie jesiennej w Olsztynie doszło do podziału punktów (1:1). W obecnej sytuacji remis nie zadowoli żadnej ze stron.

• Termalica i Stomil nie zrezygnowały jeszcze z walki o miejsce dające udział w barażach. Początek starcia w Niecieczy w niedzielę o godz. 15:10. Witamy w relacji LIVE!

krk

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? ©Piotr Krzyzanowski/Polska Press

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn ONLINE. Termalica i Stomil nie zrezygnowały jeszcze z walki o miejsce dające udział w barażach. Początek starcia w Niecieczy w niedzielę o godz. 15:10. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn ONLINE

"Słonie" do niedzielnego pojedynku przystąpią z chęcią rehabilitacji za poprzednie dwie porażki. Zespół z Niecieczy tydzień temu uległ u siebie Puszczy Niepołomice 1:3, a w środę nie sprostał na wyjeździe GKS-owi Tychy 0:1. Z kolei Stomil od dłuższego czasu gra w kratkę. Podopieczni Adama Majewskiego po wygranym meczu, w kolejnym oddają wszystkie punkty rywalowi. W ostatnim czasie ograli Chojniczankę, Wigry i Olimpię, natomiast przegrali z Zagłębiem, Stalą i Podbeskidziem.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV

Mecz Bruk-Bet Termalica - Stomil obędzie się w niedzielę 5 lipca o godz. 15:10. Transmisja na żywo w Polsacie Sport. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl!