Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

Warta Poznań

1

• Koniec spotkania! Termalica ostatecznie remisuje. Z karnego pogrążył ją były pomocnik - Kupczak - który wykorzystał w tym sezonie aż cztery próby z jedenastego metra.

• Jeszcze kartka dla Grzybka. Za chwilę ostatni gwizdek.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! DO WYRÓWNANIA DOPROWADZIŁ BYŁY ZAWODNIK TERMALIKI - KUPCZAK!

• Jeszcze Wasielewski za Kalisza.

• RZUT KARNY DLA WARTY POZNAŃ!

• Kalisz trafia do notesu arbitra.

• Jeszcze Laskowski w miejsce Rybickiego. To ostatnia roszada w Warcie.

• A to zaskoczenie. jaroch siedząc już na ławce otrzymał... kartkę.

• Termalica szuka drugiej bramki, którą mogłaby zamknąć mecz.

• Kiklaisz zastąpił Jarocha.

• Na boisku nie ma już Jakóbowskiego. Zastąpił go Napolow.

• Jovanović w miejsce Bezpalca.

• Z trybun w Niecieczy spotkanie obserwuje 1,7 tys. widzów.

• Dybowski jest dzisiaj mocnym punktem Termaliki. Broni kolejne uderzenie. Tym razem próbował Fiedosewicz.

• W debiucie bramkę zdobył napastnik Jelić.

• GOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Termaliki

• Gramy dalej. Druga połowa rozpoczęta.

• Graliśmy trochę dłużej z uwagi na kontuzję bramkarza. Koniec pierwszej połowy. Mimo optycznej przewagi Termalica remisuje z Wartą 0:0.

• Żółta kartka dla Gergela. ]

• Lis na posterunku po uderzeniu Putiwcewa.

• Końcówka pierwszej odsłony nie jest zbyt widowiskowa. Brakuje zrozumienia między graczami.

• Janicki! Zawodnik Warty kopnął nad bramką. Nadal mamy 0:0.

• Efektownie Jelić, ale nie efektywnie. Debiutant uderza przewrotką, ale niedokładnie.

• Jakóbowski z bliska, ale czujnie interweniuje zmiennik Budziłka - Dybowski.

• Mamy wymuszoną zmianę. Za kontuzjowanego Budziłka wchodzi Dybowski.

• Budziłek ucierpiał. Chwila przerwy w grze.

• Niecelna próba Kupczaka. Od bramki wznawia Lis.

• Nie ma jedenastki dla "Słoników". Sędzia nakazał wstać Gergelowi i biegać dalej.

• Na razie bez strzałów na bramkę. W ogóle to w meczu spróbowała tylko raz Termalica - niecelnie.

• Ofensywnie zaczęła Warta. Sytuację pod polem karnym wyjaśniają jednak stoperzy Termaliki.

• Grają w Niecieczy. Mecz się rozpoczął.

• Warta też odpoczęła w 8. kolejce. W ostatnim dniu sierpia uległa Olimpii Grudziądz, przegrywając 1:2. Wcześniej miała świetną serię, dzięki której zajmowała czołowe lokaty.

• Niemoc Termaliki trwa już długo. Ekipa Mandrysza nie wygrała od 10 sierpnia. Jej czarna seria to trzy porazki z rzędu i remis.

• Termalica pauzowała w poprzedni weekend (jej mecz przełożono). Po raz ostatni zagrała w sierpniu. Zremisowała wtedy z Podbeskidziem 2:2.

• Dobry mecz zapowiada sie w Niecieczy. Będąca na piętnastym miejscu Termalica zagra z siódmą Wartą. Te drużyny dzieli sporo pozycji, ale ledwie trzy punkty.

DW

termalica warta

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lukasz Gdak

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznań ONLINE. W meczu 9. kolejki Fortuna 1 Ligi Bruk-Bet podejmie Wartę Poznań. Słoniki starają się znaleźć w czołówce tabeli, by ze spokojem myśleć o fazie play-off i ewentualnym awansie do Ekstraklasy. Poznaniacy są natomiast zaskoczeni swoją wysoką pozycją w tabeli, ale cicho pracują, by również znaleźć się w gronie kandydatów do promocji. Gdzie oglądać mecz Bruk-Bet Termalica - Warta Poznań? TRANSMISJA NA ŻYWO i RELACJA LIVE.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznań ONLINE

Warta Poznań w sobotę w ramach 9. kolejki Fortuna 1. Ligi zmierzy się na wyjeździe z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Gospodarze po trzech zwycięstwach z rzędu na inaugurację zanotowali zadyszkę i w czterech ostatnich spotkaniach trzy razy przegrali i raz zremisowali. Warta także nie wygrała od dwóch ligowych meczów, ale Piotr Tworek i Mateusz Kupczak zapowiadają walkę o trzy punkty. Swoją droga dla wspomnianych panów będzie to szczególne spotkanie.

Piotr Tworek i Mateusz Kupczak w przeszłości reprezentowali barwy klubu z Niecieczy. Obecny szkoleniowiec Warty był przez pół roku asystentem pracującego wówczas na stanowisku pierwszego trenera Macieja Bartoszka. To właśnie tam Piotr Tworek miał okazję spotkań Mateusza Kupczaka, który w Termalice spędził aż 5 lat i zagrał dla niej 113 meczów w Ekstraklasie.

- Myślę, że Termalica jest drużną, która będzie chciała grać w piłkę, bo znam trener Mandrysza. Taki styl preferuje i całościowo są mocni jako drużyna. Grają u siebie i będą chcieli narzucić swój styl gry oraz kontrolować spotkanie - mówi o meczu ze swoim byłym zespołem Mateusz Kupczak, dla którego będzie to szczególne spotkanie. - Spędziłem w tym klubie wiele lat i przeżyłem wiele przyjemnych chwil. Będę to pozytywnie wspominał i zawsze będzie mi towarzyszył sentyment, grając na tym stadionie, bo będę grał u siebie. Ale na boisku będę w drugiej drużynie i zrobię wszystko, żeby Warta zwyciężyła i zgarnęła tam pełną pulę.

W Niecieczy chcą wrócić na zwycięską ścieżkę. Podopieczni trenera Mandrysza przegrali trzy z ostatnich czterech spotkań. Czas więc na przełamanie i to z bezpośrednim rywalem o miejsce w górze tabeli. Już w poprzedniej kolejce nastąpił mały przełom, bo Słoniki zremisowały z wiecznie groźnym Podbeskidziem 2:2. W historii startów tych drużyn w rozgrywkach, będzie to 9. mecz. Do tej pory niecieczanie wygrali trzykrotnie, a dwukrotnie lepsza była Warta. Padły też trzy remisy. Jak będzie tym razem?

Początek spotkania zaplanowany jest na sobotę, 14 września o godz. 19:00. Transmisja meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznań w Polsacie Sport Extra. Początek od godziny 18:45. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.