Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Widzew Łódź ONLINE....

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Widzew Łódź ONLINE. Słonie mówią: sprawdzam. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 13. kolejka
2020-11-20 17:40

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

Widzew Łódź

0

• Koniec meczu! Termalica pewnie wygrała z Widzewem Łódź 2:0 i wskoczyła na fotel lidera Fortuna 1 Ligi!

• Patryk Czarnowski wszedł na boisko w miejsce Romana Gergela.

• Co najmniej cztery minuty dłużej potrwa druga połowa spotkania.

• Po szybkiej kontrze Termaliki Martin Zeman wrzucił piłkę w kierunku dalszego słupka, a Patrik Misak z najbliższej odległości wpakował futbolówkę do siatki! Termalica ma już zwycięstwo w garści.

• GOOOOOOOOOOL! PATRIK MISAK! 2:0 DLA WIDZEWA!

• Przerwa w grze. Leżał na boisku Michal Hubinek.

• Prostopadła piłka do Marcina Robaka. Snajper Widzewa na pozycji spalonej.

• Dominik Kun zastąpił na boisku Mateusza Michalskiego.

• Kontratak Termaliki 3:2. Łukasz Kosakiewicz dobrze ustawił się w defensywie i wybił na rzut rożny.

• Piłka trafiła do ustawionego przed polem karnym Samuela Stefanika. Strzał Słowaka poza światłem bramki.

• Karol Czubak zameldował się na boisku w miejsce Roberta Prochownika.

• Krystian Nowak uderzał z woleja z kilku metrów. Trafił w Piotra Wlazłę i reklamował zagranie ręką. Wszystko odbyło się zgodnie z przepisami. Gramy dalej.

• Patryk Stępiński powalczył na lewej stronie przy linii bocznej. Wywalczył rzut rożny.

• Adam Radwański opuścił plac gry. W jego miejsce wszedł Patryk Misak.

• Merveille Fundambu wszedł w miejsce Patryka Muchy.

• Tempo meczu wyraźnie siadło. Trenerzy szykują zmiany. W ekipie Widzewa za chwilę zobaczymy Merveille'a Fundambu.

• Sędzia napomniał żółtą kartką Daniela Tanżynę. Widzewiak faulował Martina Zemana.

• W drugiej połowie spotkanie się wyrównało. Posiadanie piłki 65:35 dla Termaliki.

• Kontratak Termaliki. Adam Radwański odegrał do Marcina Grabowskiego. Jego strzał przeciął Krystian Nowak i piłka po rykoszecie omal nie wpadła do bramki Widzewa.

• Michal Hubinek wszedł w miejsce Artema Putiwcewa.

• Marcin Robak wyszedł w powietrze po rzucie wolnym. Piłka po strzale snajpera Widzewa poszybowała ponad poprzeczką.

• Bartłomiej Poczobut uderzył zewnętrzną częścią stopy z czternastu metrów. Ponad poprzeczką.

• Łukasz Kosakiewicz zagrywał płasko z rzutu wolnego. Prosto w obrońcę gospodarzy.

• Druga połowa już się rozpoczęła! Gramy!

• Jedna zmiana w drużynie Termaliki. Kacper Śpiewak opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Martin Zeman.

• Koniec pierwszej połowy! Termalica była wyraźnie lepsza i prowadzi z Widzewem 1:0.

• Minutę dołożył arbiter do drugiej części gry.

• Roman Gergel wystawił piłkę na jedenasty metr do Samuela Stefanika. Po strzale Słowaka kapitalnie końcówką palców odbił futbolówkę Miłosz Mleczko!

• Adam Radwański dograł po ziemi na piąty metr do Kacpra Śpiewaka. Łukasz Kosakiewicz wślizgiem uratował Widzew przed stratą bramki.

• Marcin Wasielewski dogrywał na dwunasty metr. Zbyt szybko wbiegł w pole karne Samuel Stefanik.

• Roman Gergel dokładnie wrzucił piłkę z prawej strony, ale Kacper Śpiewak źle przyjął futbolówkę i akcja gospodarzy spaliła na panewce.

• Pół godziny gry za nami. Wyraźna przewaga Termaliki. Posiadanie piłki: 74:26 dla gospodarzy.

• Kolejny ofensywny wypad Termaliki. Adam Radwański zbyt głęboko dograł z prawego skrzydła.

• Prostopadłe podanie Adama Radwańskiego do Kacpra Śpiewaka. Zawodnik gospodarzy przegrał pojedynek z Miłoszem Mleczką!

• W odpowiedzi akcja Widzewa, ale strzał Roberta Prochownika zza pola karnego został zablokowany.

• Piotr Wlazło uderzał z ponad 20 metrów. Piłka wysoko ponad poprzeczką.

• Roman Gergel z prawej strony pola karnego chciał wystawić piłkę do Pawła Żyry. Przerwał akcję defensor Widzewa.

• Szybka kontra Termaliki. Marcin Wasielewski na prawym skrzydle zagrywał zbyt mocno do Romana Gergela.

• Marcin Robak tuż przed polem karnym przełożył jednego obrońcę, ale w porę zaasekurował go Piotr Wlazło.

• Adam Radwański rozpoczął kolejną akcję gospodarzy. Faulem zatrzymał go spóźniony Mateusz Możdżeń.

• Adam Radwański zszedł z lewej strony do środka i uderzył w kierunku dalszego rogu. Miłosz Mleczko był bez szans. Były gracz Widzewa dał prowadzenie Termalice!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 DLA TERMALIKI! ADAM RADWAŃSKI!

• Roman Gergel rozegrał piłkę z Marcinem Grabowskim na lewej stronie. Gwizdek arbitra. Spalony.

• Ruszył środkiem Adam Radwański. Jego prostopadłe podanie w kierunku Kacpra Śpiewaka było nieco zbyt mocne.

• Mateusz Michalski przedarł się prawą stroną, ale zbyt głęboko dograł w pole karne gospodarzy.

• Pierwszy gwizdek arbitra! Spotkanie już się rozpoczęło!

• Spotkanie Bruk-Bet Termalica - Widzew poprowadzi sędzia Grzegorz Kawałko z Białegostoku.

• O ekstraklasie marzy również Widzew, ale powrót do 1 ligi udowadnia, że w pierwszym sezonie łatwo o to nie będzie. Łódzki zespół plasuje się obecnie w środku stawki. W 12 meczach ugrał 16 punktów. Ma niezłą serię, ponieważ w 5 ostatnich spotkaniach nie przegrał ani razu (3 remisy, 2 zwycięstwa).

• Na drużynę Mariusza Lewandowskiego sposób znalazła w lidze jedynie Arka Gdynia (0:1). Pozostałe mecze kończyły się po myśli trenera i jego podopiecznych. Bruk-Bet Termalica to znów mocny kandydat do ekstraklasy.

• Oto wyjściowy skład Widzewa Łódź:

• Termalica rozpocznie w następującym zestawieniu:

• Widzew Łódź zagra na terenie rewelacji, która zajmuje miejsce premiowane awansem. Początek spotkania 13. kolejki Fortuna 1 Ligi Widzew - Bruk-Bet Termalica o godzinie 17:40. Witamy w relacji LIVE!

Termalica - Widzew LIVE! Słonie mówią: sprawdzam

Termalica - Widzew LIVE! Słonie mówią: sprawdzam ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Widzew Łódź ONLINE. Beniaminek nastawia się na ciężką przeprawę. Zagra w końcu na terenie rewelacji, która zajmuje miejsce premiowane awansem. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:40.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Widzew Łódź ONLINE

Tylko dwa zespoły poniosły dotąd po jednej porażce. To liderujący ŁKS Łódź i właśnie Termalica. Na drużynę Mariusza Lewandowskiego sposób znalazła w lidze jedynie Arka Gdynia (0:1). Pozostałe mecze kończyły się po myśli treenera i jego podopiecznych. To znów mocny kandydat do ekstraklasy.

W listopadzie Termalica stawia na dramaturgię. Mecze z Górnikiem Łęczną (2:1) i Miedzią Legnica (3:2) wygrała po trafieniach w końcówce: odpowiednio w 86 minucie i 77. Co ciekawe, Miedź w 93 minucie miała też karnego, ale obronił go Tomasz Loska.

- Myśmy sobie nie życzyli tego, by kibice musieli aż tak przeżywać nasze mecze - uśmiecha się trener Mariusz Lewandowski. - Taki jest jednak sport. Na razie wychodzimy z tych końcówcek cali, ale życzylibyśmy sobie trochę spokojniejszych meczów. Tabela wskazuje, kto i gdzie się znajduje. Każdy mecz jest jednak wyrównany i do każdego trzeba się odpowiednio przygotować. My tak postępujemy.

O ekstraklasie marzy również Widzew, ale powrót do 1 ligi udowadnia, że w pierwszym sezonie łatwo o to nie będzie. Łódzki zespół plasuje się obecnie w środku stawki. W 12 meczach ugrał 16 punktów. Ma niezłą serię, ponieważ w 5 ostatnich spotkaniach nie przegrał ani razu (3 remisy, 2 zwycięstwa). W 12. kolejce gładko ograł Resovię (2:0). - Chcemy zagrać przede wszystkim skutecznie. W każdym mecze mamy przecież sytuacje i to podkreślam od początku sezonu - zaznacza asystent trenera w Widzewie, Marcin Broniszewski.

- Przeanalizowaliśmy Widzew. Jego gra jest dużo lepsza niż na początku sezonu. Nastawiamy się na ciężkie zadanie - mówi trener Termaliki.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Widzew Łódź TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Polsat Sport Extra. W internecie mecz w płatnej aplikacji IPLA TV (koszt: 5 złotych). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:40 - zapraszamy!