Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

Zagłębie Sosnowiec

0

• W pierwszej połowie przewagę miało Zagłębie Sosnowiec, lecz w drugiej części gry Bruk-Bet Termalica Nieciecza zagrała zdecydowanie lepiej. Wynik po indywidualnej akcji otworzył Martin Miković, później czerwoną kartką ukarany został Wojciech Słomka, a Piotr Polczak faulował Vladislavsa Gutkovskisa w polu karnym. Jedenastkę na gola zamienił Piotr Wlazło i gospodarze zwyciężyli ostatecznie 2:0. Na dziś to już wszystko - zapraszamy na kolejne relacje na żywo z Fortuna 1. Ligi na łamach GOL24.pl już jutro!

• Koniec meczu, Bruk-Bet wygrywa 2:0 i jest liderem Fortuna 1. Ligi!

• Jacek Kiełb trafia do bramki, ale akcję wcześniej przerwał sędzia. Był bowiem spalony.

• Zagłębie stara się jeszcze o gola honorowego. Szymon Pawłowski uderzył jednak nad poprzeczką.

• Cztery minuty doliczył do tego meczu arbiter.

• Płamen Kraczunow w starciu z Kaliszem doznał kontuzji.Limit zmian wykorzystany, Zagłębie kończy mecz w dziewiątkę!

• Szansę na drugiego gola miał Miković, ale w dobrej sytuacji uderzył niecelnie!

• Płamen Kraczunow faulował Dawida Kalisza. Jeszcze jedna żółta kartka.

• Perdijić minął się z piłką i przed szansą na gola stanął Dawid Kalisz, ale ostatecznie bramkarz Zagłębia wyszedł z tej sytuacji obronną ręką.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Brawami żegnany Vladislavs Gutkovskis, zastępuje go Jacek Kiełb.

• Znakomitą sytuację na gola miał Roman Gergel, lecz w dobrej sytuacji nieznacznie się pomylił!

• Ostatnia zmiana w Zagłębiu. Opuszcza murawę Filip Karbowy, wchodzi Michał Kieca.

• Druga zmiana w Bruk-Becie. Schodzi Michał Bezpalec, pojawia się Florin Purece.

• Patryk Małecki faulował Vlastimira Jovanovicia. Kolejna żółta kartka.

• Uderzał Filip Karbowy i spore problemy z interwencją miał Łukasz Budziłek.

• Wygląda na to, że jest już po meczu! Piotr Wlazło pewnie wykorzystał jedenastkę i pokonał Perdijicia.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BRUK-BETU! PIOTR WLAZŁO!

• Rzut karny dla Bruk-Betu! Piotr Polczak fauluje Gutkovskisa!

• Mogło być 2:0 dla Bruk-Betu! Gergel dobrze zagrał do Gutkovskisa, ten miał stuprocentową okazję, lecz uderzył nad poprzeczką!

• Zagłębie musi radzić sobie w dziesiątkę! Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany Wojciech Słomka! Ogromne protesty na ławce gości!

• Ryzykuje Radosław Mroczkowski. Wprowadza na boisko Michała Górala, który zastąpił Kacpra Radkowskiego.

• Vlastimir Jovanović brzydko faulował rywala i zarobił żółtą kartkę.

• Indywidualna akcja Martina Mikovicia lewą stroną boiska, zawodnik Bruk-Betu minął dwóch rywali i uderzył na bramkę Zagłębia, a piłka odbiła się od słupka i wylądowała w siatce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BRUK-BETU! MARTIN MIKOVIĆ!

• Dośrodkowywał z rzutu wolnego Patryk Małecki, zgrał piłkę głową Piotr Polczak, ale dobrze złapał ją Budziłek.

• Pierwsza zmiana w drużynie Zagłębia. Zszedł Fabian Piasecki, za niego Błażej Radwanek.

• Błąd Łukasza Budziłka omal nie został wykorzystany przez gości. Nie zdołał jednak trafić do bramki Stanisław Biłeńkyj.

• Żółtą kartką za faul na Romanie Gergelu ukarany Fabian Piasecki.

• Wielka szansa dla Bruk-Betu! Vladislavs Gutkovskis w świetnej sytuacji trafił jednak w spojenie słupka z poprzeczką, a dobitkę świetnie obronił Matko Perdijić!

• Na drugą połowę gospodarze wyszli z jedną zmianą. Nie wrócił na boisko Hubert Kamiński, za niego Vlastimir Jovanović.

• Sędzia rozpoczął drugą połowę spotkania w Niecieczy!

• Kacper Radkowski już po zakończeniu pierwszej połowy obejrzał żółtą kartkę za dyskusję.

• Koniec pierwszej połowy. W Niecieczy do przerwy Bruk-Bet remisuje bezbramkowo z Zagłębiem Sosnowiec.

• Sędzia Zbigniew Dobrynin doliczył jedną minutę do pierwszej części spotkania.

• Roman Gergel obejrzał żółtą kartką za faul na Piotrze Polczaku.

• Wojciech Słomka obejrzał żółtą kartkę za faul na Mateuszu Grzybku.

• Pierwsza groźniejsza akcja Zagłębia. Uderzał Małecki, ale piłka przeszła tuż nad poprzeczką.

• Długa piłka do Kalisza, ten nie zdołał jednak minąć obrońcy Zagłębia. Rzut rożny dla gospodarzy.

• Zaczynamy!

• Co ciekawe, oba zespoły nie grały ze sobą jeszcze w żadnym oficjalnym meczu. Zmierzyły się jedynie w sparingu, gdzie w styczniu 2018 roku lepsi okazali się gracze Zagłębia.

• Początek sezonu był zdecydowanie lepszy dla Bruk-Betu. Drużyna z Niecieczy w pierwszych dwóch meczach zanotowała dwa zwycięstwa i nie straciła nawet gola. Zagłębie na pierwszą wygraną wciąż czeka - na razie ma na koncie tylko jeden punkt.

• Rezerwowi Zagłębia: Krystian Stępniowski, Mateusz Szwed, Patryk Mularczy, Michał Góral, Jakub Sinior, Quentin Seedorf, Michał Kieca, Carl Stewart, Błażej Radwanek

• Rezerwowi Bruk-Betu: Karol Dybowski, Vlastimir Jovanović, Florin Purece, Patrik Misak, Jacek Kiełb, Marcin Wasielewski, Ernest Terpiłowski, Krzysztof Iwanicki, Przemysław Szarek

• Tak prezentuje się wyjściowy skład Zagłębia:

• Oto pierwsza jedenastka Bruk-Betu:

• Przed nami ostatnie sobotnie spotkanie w Fortuna 1. Lidze! Bruk-Bet Termalica Nieciecza chce przedłużyć zwycięską passę i awansować na pozycję lidera. "Słoniki" podejmą na własnym boisku Zagłębie Sosnowiec - zapraszamy na relację live na GOL24.pl, początek meczu już o 20:00!

Maciej Pietrasik

Bruk-Bet Termalica Nieciecza ma świetny początek sezonu

Bruk-Bet Termalica Nieciecza ma świetny początek sezonu ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Celem piłkarzy z Niecieczy jest powrót do PKO Ekstraklasy po dwóch latach nieobecności. Początek podopieczni Piotra Mandrysza mieli wymarzony, bo zaczęli sezon od dwóch wygranych. Na pierwsze zwycięstwo na zapleczu wciąż czeka spadkowicz z ubiegłego sezonu, Zagłębie Sosnowiec.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

Zarówno Bruk-Bet Termalica Nieciecza, jak i Zagłębie Sosnowiec jeszcze niedawno rywalizowały w najwyższej klasie rozgrywkowej. "Słonie" spadły w niej w sezonie 2017/2018, sosnowiczanie grali w Ekstraklasie przez jedne rozgrywki - 2018/2019. Teraz oba kluby chciałyby powrócić do elity, ale początek sezonu miały zgoła odmienny. Bruk-Bet zaczął od dwóch pewnych zwycięstw, Zagłębie wciąż czeka natomiast na pierwszą wygraną.

Drużyna prowadzona przez Piotra Madrysza zapowiadała walkę o awans i jak na razie słowa dotrzymuje. Po dwóch kolejkach była jednym z trzech zespołów z kompletem zwycięstw i jednym z dwóch, które nie straciły przy tym gola. Gospodarze dzisiejszego meczu rozpoczęli rozgrywki od pewnego zwycięstwa nad Sandecją Nowy Sącz (3:0), a potem pokonali na wyjeździe Chrobrego Głogów (1:0). W obu spotkaniach bardzo dobrze zaprezentował się Vladislavs Gutkovskis. Łotewski napastnik ma już na koncie dwa trafienia w Fortuna 1. Lidze.

Szkoleniowiec Bruk-Betu jest pewny umiejętności własnej drużyny, lecz jednocześnie przestrzega przed lekceważeniem Zagłębia. Spodziewa się trudnego meczu. - Chcielibyśmy ponownie wygrać. Zdajemy sobie sprawę, że nie będzie łatwo. Spotkamy się ze spadkowiczem z ekstraklasy. Na razie prezentuje się poniżej oczekiwań, ale potrafi grać w piłkę. Czeka nas trudna i ciężka przeprawa - zapowiada Madrysz.

Po spadku z Ekstraklasy Zagłębie Sosnowiec przeszło spore zmiany. Na ławce rezerwowych zamiast Valdasa Ivanauskasa zasiada Radosław Mroczkowski. Odeszło także wielu piłkarzy - między innymi Lukas Hrosso, Dawid Kudła, Sebastian Milewski, Mateusz Możdżeń, Vamara Sanogo czy Żarko Udovicić. W ich miejsce pojawiło się kilkunastu nowych piłkarzy, choćby Patryk Małecki, Fabian Piasecki i Rafał Grzelak, który do Sosnowca przyszedł właśnie z Niecieczy.

Początek rozgrywek nie może napawać jednak kibiców Zagłębia optymizmem. Remis w pierwszej kolejce z aspirującym do awansu Podbeskidziem Bielsko-Biała (1:1) nie był jeszcze złym wynikiem, lecz domowa porażka 0:1 z beniaminkiem z Grudziądza to dla miejscowych fanów niezbyt miła niespodzianka. Teraz sosnowiczanie po raz pierwszy w tym sezonie zagrają na wyjeździe. O przełamanie na boisku wicelidera z pewnością nie będzie łatwo.

Początek spotkania Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Sosnowiec w sobotę o godzinie 20:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej, lecz relację LIVE z meczu przeprowadzimy w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.