Bułgaria - Francja LIVE! ONLINE Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Bułgaria

0

Francja

1

• Koniec meczu! Francja dowiozła jednobramkowe prowadzenie do końca meczu i wraca na fotel lidera grupy A.

• Żółta kartka dla Giroud za faul taktyczny.

Białoruś - Holandia 1:3 (Volodjko 54' – Propper 24', Robben 84' k., Depay 90+1')
    Górna część tabeli grupy A

1. Francja 20 punktów
    2. Szwecja 19
    3. Holandia 16
  • Trzy minuty doliczone.

• Dimitrov pojawia się za Manoleva.

• Varane kolejny raz wybija piłkę z własnego pola karnego po centrze Zaneva. Francuzi ruszyli z kontrą i Giroud - chcąc grać na czas - zbiegł z piłką do narożnika. Szybko ją stracił.

• Giroud zastępuje wygwizdywanego Mbappe.

• Odcięty od piłki Mbappe popchnął Slavcheva, co nie spodobało się kibicom i gospodarzom. O dziwo sędzia nie upomniał napastnika PSG żółtą kartką.

• Umtiti przecina górne podanie kierowane do Manoleva. Gdyby nie ta interwencja, to Bułgar znalazłby się na sam z Llorisem.

• Rzut wolny dla gospodarzy z lewej strony. Ostro bita piłka przez Deleve przechodzi przez pole karne "Trójkolorowych".

• Białoruś - Holandia 1:2 (Volodjko 54' – Propper 24', Robben 84' k.)

• Nie powiódł się atak Kraeva lewą flanką. Lloris z "piątki".

• Payet zmienia słabo grającego Lacazette'a.

• Mbappe wybija piłkę z pola karnego, ale ta wraca w jego pobliże. Sidibe przerywa atak rywala wślizgiem. Nie ma rzutu rożnego, co nie spodobało się Manolevowi.

• Przewinienie Sidibe na Delevie na lewej stronie. Bez konsekwencji kartkowej.

Ożywili się bułgarscy kibice. Pierwszy raz w drugiej połowie.

• Centra Manoleva nie znajduje adresata w polu karnym Francuzów. Lloris rozpoczyna grę od wybicia z autu bramkowego.

• Zupełnie nieudane podanie Umtitiego do Griezmanna. Iliev z "piątki".

• Mbappe... Dostaje piłkę na lewym skrzydle i pędzi co sił w stronę pola karnego. "Łamie" akcję do środka linii 16. metra, po czym jego strzał został zablokowany.

• Bułgarzy ruszyli środkiem z kontrą. Po chwili piłkę na prawej stronie dostaje Kostadinov, lecz jego centra w pole karne została zablokowana. Aut na wysokości "szesnastki"; Manolev nie zdołał zamknąć akcji.

• Żółta kartka dla Kostadinova za faul na Rabiocie. Nie dość, że teraz dwaj środkowi pomocnicy mają kartki, to jeszcze on nie zagra w ostatniej serii spotkań z Luksemburgiem.

• Lacazette ruszył sam na czterech Bułgarów. Najpierw podaje nie w tempo do Griezmanna, a po chwili traci piłkę w prosty sposób.

• Mbappe tak wkręcił w ziemię Zaneva, że trzeba mu zaraz podać Aviomarin. Francuz znalazł się w polu karnym, ale Bozhikov zdecydowanym wybiciem na uwolnienie wyjaśnił sytuację.

• Szybko rozegrany rzut wolny przez gości, po którym Sidibe zagrywa w pole karne Bułgarów do nikogo.

• Żółta kartka dla Kraeva za skoszenie Varane'a.

• Dugne przedarł się szczęśliwie lewą flanką. Wrzuca w pole do osamotnionego Lacazette'a za mocno, by ten mógł "zamknąć" akcję strzałem.

• Udanie zaasekurował Varane Digne na lewej stronie. Przerwał rajd Popova wybiciem piłki poza linię boczną.

• To powinna być druga bramka dla Francuzów! Świetnie to rozegrali Mbappe, Griezmann i Lacazette, ale ostatni z wymienionych - będąc na wprost bramki - dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Białoruś - Holandia 1:1 (Volodjko 54' – Propper 24')

3. Holandia 14
  • Piłka przechodzi przez pole karne "Trójkolorowych". Delev i Kraev nie zdołali jej sięgnąć po centrze Manoleva.

• Przerwa w grze. Ostre starcie Tolisso z Zanevem. Sędzia został otoczony przez kilku zawodników obu ekip. Po naradzie z liniowym upomina Bułgara żółtą kartką.

• Zakotłowało się przed bramką Llorisa. Pierwszy strzał został zablokowany, a po chwili poprawka w wykonaniu świeżo wprowadzonego Kraeva mija bramkę w bezpiecznej odległości.

• Kraev zastępuje Galadinova.

• Nonszalanckie wycofanie piłki Mbappe padło łupem Kostandinov. Podaje przed pole karne do Deleva, który po "złamaniu" akcji na lewą nogę uderza zza linii 16. metra obok bramki Llorisa.

• Francuzi ze środka zaczynają drugą połowę!

• Wracamy do Sofii na drugie trzy kwadranse meczu Bułgaria - Francja w el. do przyszłorocznego Mundialu w Rosji. Po pierwszej połowie prowadzą gole po golu Matuidiego w 3. minucie. Co nas czeka po zmianie stron?

• +1' Koniec pierwszej połowy. W Sofii Bułgaria przegrywa z Francją po golu Matuidiego z 3. minuty!

• Rzut wolny dla Francuzów z ok. 20 metrów, blisko prawego narożnika pola karnego. Odbita od muru piłka po strzale trafia pod nogi Mbappe, który wbiega w "szesnastkę". Z niej strzela na wiwat...

• Kapitalne interwencje Llorisa

• Varane w ostatniej chwili przecina podanie Manoleva w pole karne do niepilnowanego Deleva. Aut na wysokości pola karnego "Trójkolorowych".

• Kolejny faul w ofensywie Lacazette'a. Nie radzi sobie z bułgarskimi obrońcami.

• Po stadionie niesie się doping bułgarskich kibiców. Czy on wpłynie na grę podopiecznych Petara Houbtcheva?

• Żaden z jego kolegów nie sięga centry.

• Francuzi mądrze chcą teraz oddalić grę od własnej "szesnastki". Griezmann został powalony na lewej stronie przez Popova.

• Składna akcja gospodarzy prawą stroną. Manolev wrzuca na bliższy słupek do Galabinova, którego uprzedził Rabiot. Po chwili fenomenalnymi interwencjami popisał się Lloris, który efektownie paruje dwa strzały z bliskiej odległości!

• Z Sidibe jest w porządku. Czeka przy linii bocznej, by wrócić na plac gry. Inaczej jest z Kante, który potrzebuje zmiany. I jest - w jego miejsce pojawia się Rabiot.

• Przerwa w grze. Sidibe nie podnosi się z murawy po starciu z Manolevem. Konieczna jest pomoc medyczna

• Bułgarzy szybko wykonali rzut wolny, wypuszczając prostopadłym podaniem Deleva. Ten był na minimalnym spalonym.

• A teraz Bozhikov wślizgiem blokuje strzał Mbappe z pola karnego. Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia pod bramką Ilieva - przeciągnięte dośrodkowanie.

• Słaba wrzutka Griezmanna zapoczątkowała kontrę Bułgarów. Nedelev nie zdołał przedrzeć się lewym skrzydłem - skutecznie powstrzymał go Varane.

• Sidibe nadepnięty przez Deleva blisko swojego pola karnego. Sędzia nie zdecydował się sięgać do kiesoznki.

• 24' Białoruś - Holandia 0:1 (Propper)

• Zdaniem sędziego Lahoza będący w roli prawoskrzydłowego Lacazette faulował w ofensywie Zaneva. Francuz nie może pogodzić się z tą decyzją arbitra.

• Nedelev nie miał szans, by dobiec do podania. Lloris wznawia grę z "piątki".

• Galabinov przejmuje dobre podanie Manoleva przed linią 16. metra. Już myślał, jak zakończy tę akcję, gdy rozległ się gwizdek sędziego - spalony.

• Kolejna próba Tolisso, tym razem lepsza. Uderza płasko z prawie 30 metrów obok lewego słupka.

• Nieudany strzał Lacazette'a z dalszej odległości. Piłka poleciała po cięciwie, a nie - jak powinna w tej sytuacji - po łuku. Bliżej jej było bocznej chorągiewce niż bramce gospodarzy.

• Iliev pewnie piąstkuje poza pole karne.

• Mbappe wywalczył rzut rożny po nabiciu Zaneva. Griezmann ustawia piłkę...

• Iliev znowu w roli głównej! Z trudem paruje strzał Mbappe na rzut rożny!

• Teraz musiał się wykazać Iliev! Najpiew w ostatniej chwili uprzedził Lacazette'a, a po chwili z trudem łapie piłkę po mocnym centrostrzale Griezmanna z prawej strony pola karnego.

• Popov podłączył się do akcji ofensywnej prawą flanką. Jego dośrodkowanie pozostawiło wiele do życzenia. Ostatecznie Lloris wznawia grę z "piątki".

• Bułgarscy defensorzy dwoją się i troją, by przerywać akcje "Trójkolorowych". Udało się, po czym nastąpiła próba kontry. Jednak laga do Galabindova okazała się bardzo niedokładna.

• Kolejny ofensywny wypad Digne lewą stroną. W ostatniej chwili zablokował go Bodunov.

• Żółta kartka dla Slavcheva za faul na Mbappe w środku pola. Faulem taktycznym przerwał groźnie zapowiadającą się akcję gości.

• Gospodarze próbują szybko odpowiedzieć. Delev wywalczył rzut wolny z dalszej odległości i sam do wykonuje. Miękką wrzutkę z własnej "szesnastki" wybija Varane pod nogi nogi Nedeleva. Jego strzał po rykoszecie wychodzi na rzut rożny. Bez zagrożenia pod bramką Llorisa.

• Ależ piorunujący początek w wykonaniu "Trójkolorowych"! Digne przejmuje piłkę na lewej stronie pola karnego Bułgarów i podaje na bliższy słupek do Griezmanna. Ten zgrywa w ok. narożnika pola bramkowego do Matuidiego, a ten huknął w stronę dalszego rogu nie do obrony!

• GOL DLA FRANCJI! BLAISE MATUIDI!!!

• Tolisso szukał od razu prostopadłym podaniem Mbappe w polu karnym Bułgarów. Bodurov zdołał przeciąć podanie.

• Gwizdek sędziego i gospodarze zaczynają ze środka!

• Obie "jedenastki" wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i hymny!

• Coraz mniej czasu do rozpoczęcia spotkania, więc przenosimy się do Sofii!

• To może mała sonda przed meczem?

• Równolegle w Mińsku Białoruś będzie walczyć z Holandią. Wyniki z tego spotkania będą pojawiać się w tej relacji.

• Równo rok temu "Trójkolorowi" pokonali na Parc des Princes Bułgarów 4:1. Na listę strzelców dla Francuzów wpisali się Kevin Gameiro (dwukrotnie), Dimitri Payet i Antoine Griezmann. Honorowy gol dla Bułgarów zanotował Mihaił Aleksandrov, były piłkarz Legii Warszawa (obecnie rosyjski Arsenał Tuła).

• Rezerwowi reprezentacji Francji: Areola, Mandanda - Amavi, Coman, Giroud, Jallet, Kimpembe, Lemar, Payet, Rabiot, Rami, Sissoko.

• Rezerwowi Bułgarii: Makendzhiev, Mitrev - Chorbadzhiyski, Kraev, Malinov, Nedyalkov, Panov, Raynov, Tsetskov.

• Tradycyjnie przed pierwszym gwizdkiem sędziego, a jest nim dzisiaj Hiszpan Antonio Mateu Lahoz, zachęcam do zapoznania się z zapowiedzią:

• Tomasz Górski, kłaniam się nisko, i zapraszam na relację NA ŻYWO z meczu Bułgaria - Francja! W wyjściowym składzie gospodarzy dwóch zawodników Ekstraklasy: Simeon Slavchev (Lechia) i Spas Delev (Pogoń)!

• Walka w grupie A o bezpośredni awans na przyszłoroczny Mundial w Rosji oraz szansę na grę w barażach trwa w najlepsze. Szwedzi rozbili dzisiaj Luksemburg 8:0 i są liderem z dorobkiem 19 punktów. O dwa "oczka" mniej mają Francuzi, którzy za 30 zmierzą się z posiadającą matematyczne szanse na drugie miejsce Bułgarią. Trzecia Holandia (13 punktów) nie jest bez szans w wyjazdowym meczu z Białorusią. Oj będzie się niebawem działo w Sofii i Mińsku!

PI

©AP/FOTOLINK/EAST NEWS

Mecz Bułgaria - Francja ONLINE. Reprezentacja Bułgarii zmierzy się o 20:45 na własnym stadionie z Francją. Gospodarze zagrają o przedłużenie nadziei na awans, natomiast Francuzi po kompromitacji w meczu z Luksemburgiem mają tylko punkt przewagi nad goniącą ich Szwecją.

Mecz Bułgaria - Francja ONLINE

Przed rozpoczęciem eliminacji Francja była zdecydowanym faworytem do wygrania grupy A. Mimo obecności Szwecji, Bułgarii czy będących w ciągłym dołku Holendrów wydawało się, że podopieczni Didiera Deschampsa szybko zapewnią sobie udział w przyszłorocznym mundialu w Rosji.
Nic bardziej mylnego. Trójkolorowi już w pierwszej kolejce stracili punkty w meczu z Białorusią. Później przyszły cztery zwycięstwa, kolejno z Bułgarią, Holandią, Szwecją i Luksemburgiem. Po niemrawym początku eliminacji Francuzi wrócili na zwycięską ścieżkę, ale styl ich zwycięstw pozostawiał wiele do życzenia i został obnażony w Sztokholmie, gdzie po katastrofalnym błędzie Hugo Llorisa w trzeciej minucie doliczonego czasu gry Ola Toivonen zapewnił Szwedom zwycięstwo i powrót do walki o pierwsze miejsce w grupie.

Griezmann i spółka pokazali charakter w następnym spotkaniu i rozgromili Holandię 4:0, a mecz przed własną publicznością
ze słabym Luksemburgiem miał podreperować statystyki strzeleckie. Futbol po raz kolejny pokazał jak bardzo jest nieprzewidywalny i we wrześniu byliśmy świadkami ogromnej niespodzianki - Francja w Tuluzie bezbramkowo zremisowała z Luksemburgiem.

Sytuacja w tabeli grupy A stała się mniej komfortowa i każda strata punktów może kosztować bardzo dużo, zwłaszcza że za plecami Francuzów czai się Szwecja, która ma tylko jedno oczko mniej. Bułgaria to zespół własnego boiska. Z czterech rozegranych przed swoimi kibicami spotkań wszystkie wygrała. Holandia, Szwecja, Luksemburg i Białoruś musiały uznać wyższość podopiecznych Petara Hubcheva. Świetna postawa w meczach u siebie nie przełożyła się na spotkania wyjazdowe, z których Bułgarzy przywieźli tylko jedno oczko. To właśnie przełożyło się na sytuację w tabeli, w której Bułgaria znajduje się za Holandią, Szwecją i Francją. Ewentualne zwycięstwo gospodarzy przedłuży ich szanse na awans, które i tak są bardzo małe.

Forma w ostatnich meczach

Bułgaria:
Holandia - Bułgaria 3:1 (3 września)
Bułgaria - Szwecja 3:2 (31 sierpnia)
Białoruś - Bułgaria 2:1 (9 czerwca)
Bułgaria - Holandia 2:0 (25 marca)
Bułgaria - Białoruś 1:0 (13 listopada 2016 roku)

Bezpośrednie spotkania:

W dwudziestu jeden rozegranych spotkaniach dziewięciokrotnie górą byli Francuzi. Bułgaria zwyciężyła w ośmiu spotkaniach i cztery razy padł remis. Francja od 85 lat nie wygrała w Bułgarii.

Przewidywane składy:

Bułgaria (1-4-4-2): Iliev – Zanev, Terziev, Bozhikov, S. Popov – Manolev, Tsvetkov, Chochev, Zehirov – I. Popov, Kostadinov

Francja (1-4-2-3-1): Lloris – Kurzawa, Umtiti, Koscielny, Sidibe – Tolisso, Kante – Payet, Griezmann, Mbappe - Giroud

Mecz Hiszpania - Albania GDZIE OGLĄDAĆ? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Spotkanie Bułgaria - Francja rozpocznie się o 20:45. O 20:35 zacznie się transmisja w Polsacie Sport. Spotkanie skomentują Cezary Kowalski i Jacek Ziober. Zapraszamy na relację LIVE w portalu GOL24.PL. Startujemy o 20:20! Relację na żywo łatwo znajdziecie również w aplikacji GOL24 na telefony z Androidem oraz iOS!