Paweł Kotwica
Kibice Korony Kielce na meczu z Piastem Gliwice na Suzuki Arenie.
Kibice Korony Kielce na meczu z Piastem Gliwice na Suzuki Arenie. Kamil Bielaszewski
Piłkarze Korony Kielce znowu zawiedli swoich fanów, zaledwie zremisowali z Piastem Gliwice 1:1. Frekwencja na Suzuki Arenie też była dużo niższa niż w pierwszych spotkaniach sezonu. Mecz obejrzało 6628 osób.

Zdjęcia kibiców Korony z meczu z Piastem na Suzuki Arenie

Korona po tym remisie nadal jest w strefie spadkowej. Kibice Korony w pierwszej połowie mogli być jeszcze zadowoleni z postawy swojego zespołu, bo prowadził 1:0 i grał konsekwentnie w defensywie. Postawę gospodarzy po przerwie lepiej przemilczeć, przez znaczna część drugich 45 minut całym zespołem bronili wyniku, najpierw prowadzenia, a potem remisu. W trakcie pojedynku fani Korony często reagowali gwizdami patrząc na postawę gospodarzy. A przyszli na Suzuki Arenę pełni nadziei na zwycięstwo i przerwanie fatalnej serii - teraz już 9 spotkań z rzędu bez wygranej!