• "Kontry nie będzie" po uderzeniu Ratajczaka z woleja. A jeden z kibiców ucieszy się z piłki, która poleciała w trybuny.

• Kowalczyk ma mocno rozregulowany celownik Zupełnie nieudany strzał.

• Zupełnie nieudany strzał Mandrysza. Sporo brakowało do celu.

• "Żółtko" dla Mikołaja Kwietniewskiego.

• Ratajczak wślizgiem przerywa groźny atak rywali.

• Obrona Bytovii przerywa podanie Boneckiego do Lebedyńskiego w "szesnastkę".

• Świetna zmiana Grzegorza Nicińskiego daje remis w Bytowii! Po podaniu z głębi pola Bonecki znalazł się sam na sam z Witanem, który co prawda obronił pierwszy strzał rezerwowego Chrobrego, ale wobec dobitki był bezradny!

• CHROBRY DOPROWADZA DO REMISU! MICHAŁ BONECKI!!!

• Druga połowa rozpoczęta

• Zmiana w ekipie gości na drugie trzy kwadranse. Michał Bonecki w miejsce Michała Pawlika

• Koniec pierwszej połowy. Bytovia prowadzi z Chrobrym po bramce Sławomira Dudy

• Gospodarze idą za ciosem. Zdążą przed przerwą podwyższyć prowadzenie?

• UDANE dośrodkowanie z bocznego sektora, do którego ociężale wychodził Abramowicz. Uprzedził go Duda, który celną główką kieruje piłkę do siatki!

• GOL DLA BYTOVII! SŁAWOMIR DUDA!!!

• Kowalczyk w roli lewoskrzydłowego wywalczył rzut rożny.

• Żółta kartka dla Sebastiana Kamińskiego.

• Kwietniewski wywalczył rzut wolny dla gości. Dośrodkowanie pozostawiło wiele do życzenia.

• Kowalczyk ponownie uderza z dalszej odległości. Jak przy pierwszej próbie, miał mocno rozregulowany celownik.

• Zakotłowało się pod bramką Witana. Ostatecznie Lebedyński uderza obok bramki.

• Kolejne zagranie Dudy, tym razem z bocznego sektora. Chrobry wyszedł z kontrą, która przynosi rzut rożny.

• Bytovia wywalczyła rzut wolny ok. 25 metrów od bramki Abramowicza. Duda trafia jednak w mur.

• Rajd Kowalczyka na skrzydle został przerwany. Gospodarze wyjaśniają sytuację wybiciem na uwolnienie.

• Abramowicz spokojnie łapie piłkę po centrze Kwietniewskiego.

• Drewniak dostaje dobre podanie, ale jego akcję przerywa gwizdek sędziego. Wszystko przez pozycję spaloną.

• Rzut wolny dla gości. Po centrze Ratajczaka bytowianie wyjaśniają sytuację dalekim wybiciem.

• W ostatniej chwili Repka stanął na linii strzału Kwietniewskiego po podaniu Karbowego.

• Zablokowany strzał gości z dystansu.

• Od razu do ataku rzucili się goście. Jednak prostopadłe podanie do Machaja okazało się za mocne.

• Tomasz Wajda gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Rezerwowi Bytovii: Mateusz Oszmaniec - Gracjan Jaroch, Maksymilian Hebel, Łukasz Wasiak, Dawid Witkowski, Fabian Hiszpański, Arsenij Procyszyn.

Rezerwowi Chrobrego Głogów: Sławomir Janicki - Michał Michalec, Michał Borecki, Jakub Bach, Konrad Kaczmarek, Szymon Nowicki, Daniel Wajsak.

• Już tylko kwadrans dzieli nas do pierwszego gwizdka sędziego Tomasza Wajdy, który poprowadzi starcie Bytovii z Chrobrym Głogów.

red

Bytovia Bytów - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie obejrzeć w TV, relacja LIVE online? ©Polska Press

Bytovia Bytów - Chrobry Głogów ONLINE. Zwycięstwo GKS Katowice w dzisiejszym pierwszym spotkaniu 33. kolejki Fortuna 1 Ligi sprawiło, że Bytovia podejdzie do meczu z Chrobrym z nożem na gardle. W przypadku porażki gospodarzy czeka bowiem spadek. Chrobry będzie zdeterminowany, by taki scenariusz się ziścił, bo dla zespołu Grzegorza Nicińskiego oznacza on bowiem utrzymanie na kolejkę przed końcem.

Bytovia Bytów - Chrobry Głogów ONLINE

Bytovia Bytów - Chrobry Głogów ONLINE. Przedostatni mecz Nicińskiego
Dla szkoleniowca Chrobrego będzie to przedostatni mecz w roli szkoleniowca Chrobrego. Oficjalnie od poniedziałku wiadomo, że Chrobrego w kolejnym sezonie nie poprowadzi już trener Grzegorz Niciński. To efekt decyzji 45-letniego szkoleniowca. Jego podopieczni będą chcieli sprawić, by wspominał go dobrze.

Bytovia Bytów - Chrobry Głogów ONLINE. Kto faworytem?
Gdyby spojrzeć na tabelę, to teoretycznym faworytem zawodów rozgrywanych w Bytowie jest zespół gości, który plasuje się nieco wyżej. Chrobry z dorobkiem 37 punktów, znajduje się na 13 miejscu w tabeli, ale Bytovia, która jest już w strefie spadkowej, traci do rywala tylko cztery „oczka”. Zarówno jednej, jak i drugiej drużynie, wywalczenie kompletu punktów jest potrzebne, niczym powietrze. A wszystko po to, by przedłużyć marzenia na grę w przyszłym sezonie na zapleczu ekstraklasy.

Bytovia Bytów - Chrobry Głogów ONLINE. Jak bywało ostatnio?
Bilans ostatnich dwóch spotkań rozegranych przez oba zespoły, również nie ułatwia wytypowania jednoznacznego faworyta tego spotkania. Bytovia ma bowiem na swoim koncie wygraną 2:1 nad Chojniczanką oraz porażkę 1:2 z Odrą Opole. Z kolei Chrobry w przedostatnim spotkaniu uległ wysoko 1:5 Stali Mielec oraz zremisował 1:1 z Wartą Poznań. Dodajmy również, że starcie obu zespołów w rundzie jesiennej zakończyło się bezbramkowym remisem.

Bytovia Bytów - Chrobry Głogów ONLINE TRANSMISJA TV

Transmisja telewizyjna ze spotkania Bytovii z Chrobrym w Polsacie Sport rozpocznie się o 17:40. Tekstowa relacja na żywo w Gol24.pl